Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Ön cam yapalım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Ellerine saglık gayet güzel görünüyorlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung gv 250
    Teşekkürler..

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Gerçekten ünlü markalarla yarışabilecek bir iş yapmışsınız
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı .Mhmt. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten ünlü markalarla yarışabilecek bir iş yapmışsınız
    Teşekkür ederim

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    hem ön cama hem de deri çantalara hasta oldum. ben de yan ve arka çanta olarak aluminyum profil ve sac ile motorun kuyruğunu çıkarıp 3lü çantayı tek parça gibi motora uygulamayı düşünüyordum. geçen de yamaha'nın 250lik chopperına binmiştim çok hoşuma gitti. sayenizde chopper tarzına yöneliyorum.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Elinize sağlık çok güzel olmuş. Tebrik ederim.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinize sağlık çok güzel olmuş. Tebrik ederim.
    Teşekkür ederim

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    gürol abi hafta sonları giremiyorum hafta içi de çalışma dan dolayı bu aralar mt ye yabancı kaldım gibi bir şey

fakat ön cam işi berbat olmuş hatta o kadar berbat olmuşki , hani bir cabbarım olsa 300 -500 euroya senin camlardan kesin alırdım

valla ne diyeceğimi bilmiyorum gürol abi şaka bir yana olsa olsa bu iş bu kadar olur arkadaş , bence olması gereken son nokta ,

bu arada maliyet sanırım orjinal satılanların 4 te biri fiyatına mal olmuştur

bu akşam mahalle düğünüm vardı abi yaz yağmuru bir bastırdı ne cihaz kaldı ıslanmadık ne klavye hepsini kurumaya bıraktım şu an elektiriğe takıp deneyemiyorum bile çünkü hoparlörlerden su çıkıyor ,

ve işin en sevimli ve güzel yanı cihazlar sırılsıklam ve ben yarın gece daha sonraki gece yine işe (düğüne gideceğim ),

yağmur öylesine bastırdıki klavyemi zor kurtardım ,20 yıldır bu işi yapıyorum abartısız, donuma kadar sırılsıklam, oldum, anfim haşat vaziyette akvaryum gibi

abi canım acayip sıkılıyor , alınmış söz verilmiş işler var , sezon patladı , bütün müzisyen arkadaşlar dolu ve şimdiden ağer cihazlar çalışmazsa nereden temin edeceğimin derdindeyim ,

düğünlere gidemezsem kesin beni vururlar...

bu akşam hiç keyfim yok hiççç..
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    güzel bir çalışma. markalı bişi alsan bu kadar güzel ve sağlam olmazdı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gürol abi hafta sonları giremiyorum hafta içi de çalışma dan dolayı bu aralar mt ye yabancı kaldım gibi bir şey

fakat ön cam işi berbat olmuş hatta o kadar berbat olmuşki , hani bir cabbarım olsa 300 -500 euroya senin camlardan kesin alırdım

valla ne diyeceğimi bilmiyorum gürol abi şaka bir yana olsa olsa bu iş bu kadar olur arkadaş , bence olması gereken son nokta ,

bu arada maliyet sanırım orjinal satılanların 4 te biri fiyatına mal olmuştur

bu akşam mahalle düğünüm vardı abi yaz yağmuru bir bastırdı ne cihaz kaldı ıslanmadık ne klavye hepsini kurumaya bıraktım şu an elektiriğe takıp deneyemiyorum bile çünkü hoparlörlerden su çıkıyor ,

ve işin en sevimli ve güzel yanı cihazlar sırılsıklam ve ben yarın gece daha sonraki gece yine işe (düğüne gideceğim ),

yağmur öylesine bastırdıki klavyemi zor kurtardım ,20 yıldır bu işi yapıyorum abartısız, donuma kadar sırılsıklam, oldum, anfim haşat vaziyette akvaryum gibi

abi canım acayip sıkılıyor , alınmış söz verilmiş işler var , sezon patladı , bütün müzisyen arkadaşlar dolu ve şimdiden ağer cihazlar çalışmazsa nereden temin edeceğimin derdindeyim ,

düğünlere gidemezsem kesin beni vururlar...

bu akşam hiç keyfim yok hiççç..
    geçmiş olsun dostum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir çalışma. markalı bişi alsan bu kadar güzel ve sağlam olmazdı.
    Teşekkürler

Motosikleti
    parmakların ellerin dert görmesin gürol abi

çantalarda canavar gibi olmuş ve eksikler tamamkandıktan sonra daha da mükemmel olacağından hiç şüphem yok , ayrıca çantaların dinamiği ovalliği yapısı itibari ile , çamurlukların estetiğini andırıyor olması olaya dahada orjinallik katıyor , abi eleştiriden ziyade küçük bir örnekle açıklayabilirsem inşallah ..

çantaların yan ortalarını yada üst kısımlarını (damla yı andıran kısmını ) alt tarafla birlikte cabbarın gövde renginden bir tonlama çekmiş olsan bence daha süper olmazmıydı bunu eleştiri gibi değil fikir olarak söylüyorum abim benim

hani mercedeslerin lüks otomobillerin torpido kısmında kullanılırya kaliteli ağacı vernikli bir şekilde ruhumuzu okşar hani torpidoyu paralel 2 ye böler görüntü olarak,

bu tarz bişey olabilir , tabi benzetme yaptım sende mesela sadece çantaların yan orta kısımlarına ,cabbarın gövde renginden bir ton kullansan , ona tabiki sen karar vereceksin metal olur ağaç olur , ama gövde rengini çantalarda kullanman, sanki cabbar fabrikadan çıkarken o çantalarla çıkmış gibi duracağından eminim , senin o işi kıvıracağından elbette şüphem yok , biraz uğraştırır belki zordur ama imkansız değil ,mükemmel olmuş zaten bari mükemmel ötesi olsun, valla kardeşin böyle düşünüyor ama sen gene düşün benim dediğimi

bu arada zorlu ve sıkıntılı uğraştan sonra cihazları hayata çevirdim , hepsi tıkır tıkır çalışıyorlar benim için iyi oldu vurulmaktan kurtuldum hafta sonundaki işleri hallettim şükürler olsun , ama elektirikli soba ve saç kurutma makinası epey bir yoruldu ..[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    parmakların ellerin dert görmesin gürol abi

çantalarda canavar gibi olmuş ve eksikler tamamkandıktan sonra daha da mükemmel olacağından hiç şüphem yok , ayrıca çantaların dinamiği ovalliği yapısı itibari ile , çamurlukların estetiğini andırıyor olması olaya dahada orjinallik katıyor , abi eleştiriden ziyade küçük bir örnekle açıklayabilirsem inşallah ..

çantaların yan ortalarını yada üst kısımlarını (damla yı andıran kısmını ) alt tarafla birlikte cabbarın gövde renginden bir tonlama çekmiş olsan bence daha süper olmazmıydı bunu eleştiri gibi değil fikir olarak söylüyorum abim benim

hani mercedeslerin lüks otomobillerin torpido kısmında kullanılırya kaliteli ağacı vernikli bir şekilde ruhumuzu okşar hani torpidoyu paralel 2 ye böler görüntü olarak,

bu tarz bişey olabilir , tabi benzetme yaptım sende mesela sadece çantaların yan orta kısımlarına ,cabbarın gövde renginden bir ton kullansan , ona tabiki sen karar vereceksin metal olur ağaç olur , ama gövde rengini çantalarda kullanman, sanki cabbar fabrikadan çıkarken o çantalarla çıkmış gibi duracağından eminim , senin o işi kıvıracağından elbette şüphem yok , biraz uğraştırır belki zordur ama imkansız değil ,mükemmel olmuş zaten bari mükemmel ötesi olsun, valla kardeşin böyle düşünüyor ama sen gene düşün benim dediğimi

bu arada zorlu ve sıkıntılı uğraştan sonra cihazları hayata çevirdim , hepsi tıkır tıkır çalışıyorlar benim için iyi oldu vurulmaktan kurtuldum hafta sonundaki işleri hallettim şükürler olsun , ama elektirikli soba ve saç kurutma makinası epey bir yoruldu ..[/B]
    İrfanım dostum kardeşim
    forumdaki çantaların deri olanları yani canlı olanları benim değil
    benim yapacak olduklarım 3 boyutlu çizim olanlar
    yaptığımda cabbar gibi olacaklar birebir kendi renklerinden olacak cabbarın deposuna bak aynı renk ve desende parlak boya olacak

Motosikleti
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfanım dostum kardeşim
    forumdaki çantaların deri olanları yani canlı olanları benim değil
    benim yapacak olduklarım 3 boyutlu çizim olanlar
    yaptığımda cabbar gibi olacaklar birebir kendi renklerinden olacak cabbarın deposuna bak aynı renk ve desende parlak boya olacak
    hay allah iyiliğini versin be abi yavvvv tamam şimdi oldu zaten sırf deri olması yavan gösterirdi ama , ne demeye çalıştığımı anladığına sevindim zaten aynı şeyleri sen düşünmüşsün haydi abim bekliyoruz çantaları ,
    ayrıca cabbara birdaha bakmaya gerek yok ben çok baktım zamanında
    ellerinden öperim ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    hay allah iyiliğini versin be abi yavvvv tamam şimdi oldu zaten sırf deri olması yavan gösterirdi ama , ne demeye çalıştığımı anladığına sevindim zaten aynı şeyleri sen düşünmüşsün haydi abim bekliyoruz çantaları ,
    ayrıca cabbara birdaha bakmaya gerek yok ben çok baktım zamanında
    ellerinden öperim ...
    Estağfurullah İrfan ım

Biliyorsunki bizim yaptığımız işte atraksiyon olmazsa olmaz )))

Motosikleti

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Hani çantalar ..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı FinalCUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani çantalar ..
    e sizleri bekliyorum yav benim yaptıklarım kadarını yapın
    sonra ben çantaya devam edecegim
    aradanda bir sürücü sisybar çıkartacağım

Motosikleti
    bmw r1100r 2006
    hakikaten güzel olmuş ben de yapmayı düşündüm fakat bağlama aparatları olmadgı için vaz geçmiştim ama şimdi yapmayı düşünüyorum
    vakit bulabilirsem... bu arada herkeze s.a

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e sizleri bekliyorum yav benim yaptıklarım kadarını yapın
    sonra ben çantaya devam edecegim
    aradanda bir sürücü sisybar çıkartacağım
    Abi ne bekliyon bizi...
    kendi adıma ben yanına bile yaklaşamam...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)