Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Üstü kapalı Garaj Kolay kullanışlı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Free_AnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Geçen gün 4-5 saat kadar bi boş vaktim vardı.

Evin arkasında Gayet Büyük bir bahçemiz Evin giriş kapısının yanındada Büyük 2.metreden uzun bir kapı var . Arka bahçeye çıkan uzun bir yol var ..

Düşündüm düşündüm Dedim burayı ben kapatırım motoruda buraya koyarım ..

Biraz Dönüp dolaştıktan sonra başladım işe.

İlk Önce Odunları Güzelce sabitledim . Öyleki 96 kiloyum Beni Rahatlıkla taşıdı )

Sonra ise Odunları duvara Sabitledim olur düşer falan motorun üstüne düşmesin diye odunları Bağladım ve Duvara monte ettim .

Arkasından odunların Arasındaki Boşluğu misine ile kapadım . çift kat olarak Gergin bir şekilde doladım ..

Eğim konusunda biraz tereddüt ettim lakin sonunda eğimi 2 tarafada verdim .
    Orta taraf Tepede diğer taraflar aşağıda Kaldı üçgen biçiminde yaptım.

Bir kaç alet ile bir çok iş yaptım ya Helal bana

Garajımızı Kapatacak Cengaver orada yatıyor

Evet Yavaş yavaş Oluyor . yavaş yavaş kapatıyorum uçlarına da 65 cmlik tahta geçiriyorum başta zımbalıyorum sonrada misina ile 3-4 cm ara ile dikiyorum yere falan düşmesin diye.

Dip not : bunu neden yaptım acaba gerek varmıydı

Biraz Pis olduğu için Motoru hemen koymuyorum Güzelce bir yıkıyorum
    Gerçi ben yıkadıktan 2 saat kadar sonra Bir yağmur bir rüzgar ama nasıl anlatamam

Fazla Uzatmaya gerek yok Sonuç Motor Yerinde demir kapı içeriden dışarıdan kitli . ayriyetten zincir ilede Bağlı

Üzerine Çarşaf Tarzı tuhaf olan gördüğünüz şeyi mecburen koyuyorum :D Kediler ara sıra yaklaşıyor. Koltuklara zarar Versin istemiyorum .

lakin Nasıl bişey bu çarşafmı nevresimmi anlamadım çok tuhaf bi kumaşı var

Belki biraz amatörce Oldu Lakin yapıldığından bu yada 4 sefer Yağmur Atlattı Ve motora en ufak bir ıslaklık Gelmedi . Rüzgar oldu Ne uçtu ne düştü .

41 kere maşallah taş gibi oldu
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cygnus rs
    Uzun olmuş çok güzel birde motoru oraya parkettikten sonra nasıl iniyorsunuz ? Kullanışlı güzel birşey olmuş tebrikler.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Güzel olmuş fakat yağmurda üzerine su birikince ne yapacaksın ? Bence oluk gibi birşey ayarlaman mantıklı olur. Yağmur biriktiğinde su üstüne boca olmaz
    Motosikletli Kaplumbağa...

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    sen benim sisleri ve müzik sistemini gör; berbat dersin ama işe yaradığı için görüntüsüne pek takmıyorum.

Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumu şenlendirelim biraz

sonunda mp3ü sabitleyebileceğim ucuz bi çözüm buldum:

sadece sisler:

ışıksız:

sadece sisler:

zenon+sis:

Motosikleti
    cbr 125r - Hysoung 250R
    Arkadaşım buda ne böyle Bununla uğraşana kadar ört üstüne brandayı gitsin hiç gözüm tutmadı yaptığın bu işi Trakyanın yağmuru rüzgarı fena olur 3-4 yağmur atlattı demişsin ama 3-4 yağmur daha atlatmaz emin ol kar filan yağdığında üzerinde biriken kar veya yağmur suyu kafana indiğinde bu sözlerimi hatırlarsın ama benim baba marangoz bir gün yolumuz o tarafa düştüğünde el atalım adam akıllı bir şey yapalım oraya
    [B]Pırasanın piştiği günlerde masada 3 kişi olurduk çocukken. ben, annem bir de oklavası.[/B]

Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Alıntı BiZO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım buda ne böyle Bununla uğraşana kadar ört üstüne brandayı gitsin hiç gözüm tutmadı yaptığın bu işi Trakyanın yağmuru rüzgarı fena olur 3-4 yağmur atlattı demişsin ama 3-4 yağmur daha atlatmaz emin ol kar filan yağdığında üzerinde biriken kar veya yağmur suyu kafana indiğinde bu sözlerimi hatırlarsın ama benim baba marangoz bir gün yolumuz o tarafa düştüğünde el atalım adam akıllı bir şey yapalım oraya
    Hocam Kış aylarında Motoru zaten içeri alıcam Yani arka tarafa Tamamen kapalı garaj var Lakin bunu yapma sebebim her seferinde motoru arkaya kadar götürüp tekrar çıkartmaya üşenmem

He şuana kadar bir Kötü tarafı olmadı halen taş gibi Oradaki gördüğün sopalara tutunarak mekik çekiyorum '' ÇIT '' etmiyor sopalar ki 96 kilo adamım Yaz için ora ideal 2 dk mı almıyor oraya bırakıp motoru çıkartmam .

Kış için mecburen arkadaki kapalı garaja sokucam motoru Branda alacaktım Ama neden almadın diye sorarsan ..

Biraz çekindim motoru içeri soksamda üstünü bıranda ile kapatsamda çekemeyen insan çok kapının ordan taş maş atarlar bıranda da engellemez küt eder kırılır orası burası .. ondan dolayı bunu yaptım taşta atsalar bi şey olmaz tabiri caiz ise Koca Bir kaya atmadıkları sürece :D ki Kaldırması o koca kapının üstünden aşırtması falan Hayal hepsi bişey olmaz
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

eşeği sağlam kazığa bağlamışsın

Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Alıntı kadirr26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eşeği sağlam kazığa bağlamışsın
    ,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)