Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Kask için ses sistemi yapımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Basic kit(2 hoparlör+mikrofon+çip) 65euro -->>http://www.mototalonline.com/?urun-d...asic_Kit_.html

Bluetooth kit(+batarya kablo vs.) 200 euro-->>http://www.mototalonline.com/?urun-d...OTH_KIT_2.html

abi senin kask da Nolan. hoparlör yerleri varmıydı? Eğer yer olmadığı halde koyabildiysen tebrik ederim, adamlar öyle yapmış ki, bir kabloyu yanlış yerlerştir, pedler oturmuyor ve kulağa çok baskı yapıyor.
    112ciyiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    devilcerkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Ben de kullnıyorum.

Jack ı sabitlemen yanlış olmuş. Jack bozulacaktır.Serbest bırakmanı öneriyorum.

Ayrıca 80 km üzerinde ses yetersiz oluyor ben anfi kullanıyorum. 2 w anfiyi direk bağlayabilirsin.

Nws2o5 f modeli var sony in. Su geçirmez sporcu mp3 çaları. Kordonu da var motosiklete monte edebiliyorsun.

...

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı devilcerkez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de kullnıyorum.

Ayrıca 80 km üzerinde ses yetersiz oluyor ben anfi kullanıyorum. 2 w anfiyi direk bağlayabilirsin.

Nws2o5 f modeli var sony in. Su geçirmez sporcu mp3 çaları. Kordonu da var motosiklete monte edebiliyorsun.

...
    ben sadece telefonumu bluetooth'tan bağlıyorum, müzikte ve telefon görüşmesinde mükemmel kalitede ses alabiliyorum, sizde bluetooth kiti de var mı bilmiyorum ama üzerindeki butonlar sesi3-4 kat artırıyor, max seste kullanamıyorum bile Bass lar çok güçlü.
    112ciyiz

Motosikleti
    125 Zn
    hocam nolanı matkapla deldiğini gördüm kaska zarar vermiyormu?
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Deniz baykal gibi sert muhalefetler çıksada,bence çok güzel olmuş.

Ellerine sağlık,tebrik ederim
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Basic kit(2 hoparlör+mikrofon+çip) 65euro -->>http://www.mototalonline.com/?urun-d...asic_Kit_.html

Bluetooth kit(+batarya kablo vs.) 200 euro-->>http://www.mototalonline.com/?urun-d...OTH_KIT_2.html

abi senin kask da Nolan. hoparlör yerleri varmıydı? Eğer yer olmadığı halde koyabildiysen tebrik ederim, adamlar öyle yapmış ki, bir kabloyu yanlış yerlerştir, pedler oturmuyor ve kulağa çok baskı yapıyor.
    Kullaklık yeri yoktu ama ordaki boşluğa yerleştirdim ve çok güzel uydu

Alıntı devilcerkez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de kullnıyorum.

...
    Bence jak a hiç bir şey olmaz çünkü çok sıkı geçti

Alıntı elronds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam nolanı matkapla deldiğini gördüm kaska zarar vermiyormu?
    Dikkat edersen kaskı delmedim. Kaskın kenarındak plastik parçayı deldim

Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deniz baykal gibi sert muhalefetler çıksada,bence çok güzel olmuş.

Ellerine sağlık,tebrik ederim
    Bencede
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Çok güzel çalışmada...
    Motor kullanırken tehlikeli olur..Aman dikkat...
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel çalışmada...
    Motor kullanırken tehlikeli olur..Aman dikkat...
    şehir içinde kullanmıyacağım için sorun olacağını düşünmüyorum
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    VN 800~
    İyi calisma fakat yagmurda bi bozukluk yapmaması dilegiyle yanından degılde altından kulak ve cene hizası arasına yapılsaymıs zaten jak tutardı cıkcagını sanmıyorum hemde yagmurdan etkılenmemıs olurdu uzun ömürlü bi iş olurdu.Denemeniz cok basarılı smdı bunu gelıstırmede Kulaklıgın daha saglamını takardım ben olsam Muzıgı sevıyorumda Muzık dınlerken ıvır zıvır seslerı duymamak ıcın daha yuksek wolt da bı kullaklık cok iyi olurdu .Ellerinize saglık

mastikos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma
    bende çift kişilik intercom kullanıyorum.mp3 bağlayıp artçıyla birlikte müzik dinleyebiliyorum.müzik çalarken bile gayet net konuşabiliyorum.
    otobanda 80 dan sonra cızırdamaya başlıyor.100 den sonra susuyoruz zaten konuşmuyoruz duyulmuyor.ama sanırım mikrofona rüzgar çarptığı için iletişim kopuyor kalitelili kulaklık mikrofonla daha da hızlı giderken bişey olmaz gibime geliyor.
    sıkışık trafikte, yavaş giderken, köy yollarında, çok arabanın geçmediği sakin yerlerde iletişim gayet keyifli tavsiye ederim.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    ben kaska değil de direk motora ses sistemi yaptım. son bir kaç görsellik kaldı. onları da yaparsam tadından yenmeyecek bir şey olacak 150 zc'm. 80 kilometre hıza ve dandik mondial kaskın aldığı rüzgar sesine rağmen gayet net şekilde müzik dinleyebiliyorum. son işlemlerden sonra başlık açıp resimlerini eklerim.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Böyle bir kulaklığı kaskın içerisine monte etmeyi düşünen arkadaşlara bir öneri de benden: Eğer müzik dinlemeyi seviyorsanız ve yolda her daim dinlemeyi düşünüyorsanız ses çıkışı yüksek kulaklıklar kullanın. Mesela kulaklıklarda 96db,102db, 108 db gibi çıkış güçleri yazar.Bu değer ne kadar yüksek olursa kulaklığın ses çıkışı da okadar yüksek olur.Bende 96db lik bir kulaklık kullandım,50-60 km üstünde giderken ses sonda olmasına rağmen çok az kalıyor.Kulaklıklar direk kulağa bağlı olmadığı ve çember tarzı tabir edilen kafa üstünden dolaşan kulaklıklar monte edildiği için dışarıdaki sesleri de duyabilirsiniz.

Motosikleti
    Xmax250
    çok güzel olmuş
    ben rap dinliyorum kulaklığı takdım çok ciddi oranda dikkatim dağıldı
    artık motorda müzik dinlemiyorum

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle motor üzerinde yüksek ses ile müzik dinlenmesini kesinlikle önermiyorum.
    Fakat uzun yolda orta seviyede ses ile dinlenen ne çok sert ne çok yumuşak müzik kesinlikle yolu daha eğlenceli hale getiriyor ve kısaltıyor.

Çok arayıp tarayıp sonunda bulup aldığım (o zamanlar yaygın değil , distribütörüne gitmem gerekti) , 5 yıl boyunca sorunsuz kullandığım , üstüne tanımadığım Sennheiser kulaklıklarımın taç kısmı kırılınca ben de aynısını eski kaskım Nolan N84 üzerinde denemiştim. Sonuç çok başarılı... Kulaklıklar öyle bass veriyordu ki kaskın dış yüzeyi subwoofer takılmış araba bagajı gibi titriyordu... Hala evde bir kenarda durur o kask...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    güzel olmuş güle güle kullan motorun sesini dinlemeyide ihmal etme

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    vay bee çok güzel bi çalışma
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Yorumlarınız için teşekkür ederim, ben sadece uzun yolda ve yaklaşık 180 km/h ile hala dinleyebiliyorum... bilginize.

Rocknrolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K100 rt Mondia Drift
    bu benımde fıkrımdı ama sen önce davranmışsın
    işciliğinde hiç fena olmamış çok orjinal duruyo
    Ben jack'in kalın bağırsağıyım..

Motosikleti
    cbr 600 rr
    Bravo, çok güzel olmuş.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    elinize saglık guzel calışma
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)