Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bir modenas hikayesi :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha crypton/ modenas kriss 1
    saygıdeğer abilerim tanışma faslında tanıttığım canımdan çok sevdiğim öğrenci dostu apaçi motorlarının düşmanı motoruma yaptığım değişiklikleri bu konuda paylaşıcam, umarım hoşunuza gider

motoru ilk aldığımda böyleydi, önden kazalıydı zaten 1999 model ön frende kampanaydı bende eski motorumun komple ön maşasını disk frenini ve ön jantımı (kısacası komple önü) buna uydurdum böyle toplama bi görüntü oldu
    [IMG][/IMG]

daha sonra önde çamurluk olmadığı için yağmurlu havalarda biraz ıslanınca böyle bi çamurluk yaptım
    [IMG][/IMG]

hava filitresini karbüratörünü bujisini motor yağını komple elden geçirdim jantları boyadım ve bikaç ufak sticker ekledim. sinyalimin teki kırık olduğu için ikisinide söküp böyle bi çalışma yaptım
    [IMG][/IMG]

geçen günlerde haysiyetsizin birisi çamurluğumu kırıp kapımın önüne koyduktan sonra ısrarla binanın deposunun anahtarını aldım artık oraya parkediyorum bu vesileyle yeni çamurluk ve eskimiş olan ön yaylarımı bide performans hava filitresi siparişimi verdim. geldiğinde tekrar güncelleme yapıcam

motorun son hali:

[IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emek bambaska bisey,kolay gelsin

Dash_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200kt
    El emegi ile yapilan hersey bas tacidir. Hocam sanki on masa yamuk gibi duruyor. Ayrica tumden boyanirsa daha iyi olabilir. Siyah kirmizi renklerle guzel bir kombin yapabilirsin. Camurluk da cross motordan sokulmus gibi havasi var. On masa duzeltilirse o da daha guzel bir goruntuye sahip olacak. Simdilik goze ilk carpanlar bunlar bunlar. Kolay gelsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)