Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gaz maskesinden headlight yapımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    FakirCustom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sibirya 250r namı diğer cıbır.
    öncelikle merhabalar mt ailesi. custom projem için olan far tasarımı hakkında nihayet kendime bir seçenek buldum. gaz maskesi kullanacağım. nasıl olacağı hakkında en ufak bir fikrim bile yok ama inşallah güzel durur. siparişini verdiğim gaz maskesi bu.

fanlıymış. fanı devreye sokabilirmiyim bilmiyorum. malzeme olarak sert plastiktir umarım. kaucukta olabilir. bu gözlere far takmayı düşünüyorum. umarım başarılı olurum. fikir verecek,olur veya olmaz olsa söyle olur olmazsa bu yüzden olmaz diyebilecek arkadaşları yorumlara bekliyorum teşekkürler. bu arada bir adette universal digital gösterge siparişi ettim. bakalım. farı yapabilirsem eğer motoru komple fırın boyaya sokacağım ön amortisör kısaltacağım (cruiser benim motorum o sebepten yoksa maksat apaçilik değil.) normal bir motor boyutuna getireceğim. arka amortisör değişimi olucak ve kuyruk kısmından keseceğim daha bi ton değişiklik olacak tabi bunların hepsi fara bağlı. bildiğiniz gibi far tasarımı güzelse motorda ona göre şekillenebilir tarz olarak. yorumlarınızı bekliyorum bu maskeye oldurabilirmiyim ?

hız göstergemde bu. montajını herşeyini kendim yapacağım. bayağı bilgi topladım takabilecek kadar.
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gerçekten güzel olacağını düşünüyorum. çok güzel düşünmüşün
    FakirCustom bunu beğendi.
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Motosikleti
    bi problem var benim motorun farında bütün kablolar. dolayısıyla ya bununda için kablo doldurucam,yada kablo bağlarıyla görünmeyecek şekilde zulalayacağım parçalar 3-5 güne elimde olur sık sık resim paylaşacağım takılışında herşeyinde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:47 ----------

takmayı düşündüğüm dragbar bu. dediğim gibi herşey motosikletin bütün işlemleri şu gaz maskesine farı yapabilmemle veya yapamamla ilgili

Motosikleti
    2012 Aprilia Scarabeo 200
    Oyuncakçılarda da bi takım maskeler görüyorum marvel karakterleri star wars kaptan amerika falan benimde hep aklıma geliyor. Onlarada bakabilirsiniz ama hep bi karakter oluyor tabi. Gaz maskesi de güzel bi fikir zaten. Far olarak içine ne koyucaksınız? Eğer (cree u7) o gözlere sığarsa güzel olabilir. U7 modeli değişik renklerde angel eye denilen şekilde. Araştırıp beğenirseniz aliexpresste uygun fiyata var.

Motosikleti

motorun görünümü aşağı yukarı buna benzeyecek. amortisör kısalığı rengi vs. tabi daha tatlı ve özel olacak. dediğiniz u7 ye simdi bakıyorum far olarak hiç düşünmedim illaki bişey uydurulur kesip biçilerekten diye parça elime ulaştığında metraj olarak kaç cm e tekabul ettiğini yazarım ona göre el birliğiyle far buluruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:54 ----------

u7 uyabilir göz kararı baktım. ama tam yuvarlağı cıkmaz gibi cunkü maskenin göz bölgesi tam yuvarlak değil. gelen malzemenin niteliğine göre kesebilirsem yuvarlak yapabilirim o zaman u7 her türlü uyar.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Güncelleme durumu nasıl oldu? Far tasarımını merak ediyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)