Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ön çift far

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Arkadaşlar motorumun aydınlatma gücünden şikayetçiyim. Öne çift yuvarlak far düşünüyorum. Biri büyük biri küçük veya ikisi de aynı boyutta olabilir. Bu malzemeyi bulamadım. Bulabilirsem elektrik teknisyeni arkadaşla ikisinin de hem kısa hem uzun yanmasını sağlayacağız.

http://www.google.com.tr/imgres?imgu...d=0CE0QMygsMCw

Bu tarz ancak birini büyük diğerini küçük istiyorum. Nereden temin edilebilir acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Onun yerine koruma demirine led sis farı bağlasan daha çok memnun kalırsın.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Sis farı var hali hazırda, normal farın sağında ve solunda takılı. Ancak o da karşıdan geleni çok rahatsız ediyor. Kaç kez durduğumda uyardılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:37 ----------

Bunlar aynı ebatta üstadım. Ben bulabilir/yapabilirsem birini büyük diğerini ona göre daha küçük istiyorum. Ama bulamaz/yapamaz isem bunlar iyiymiş. Teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:13 ----------

Yok mu bu konuda önerisi olan?

Misalen yamaha bw's farını düşünün, onun biri büyük diğeri küçük olacak.

Motosikleti
    Yamaha TDM 850
    led sis fardan konu açılmışken geçenlerde halojen sis far takmıştım motora akü kaldırmadı onları iptal edip led sis farı alıp taktım yanlız taktığım farlar o kadar dandikmiş ki ilk yağmurda bozuldular. Alırken ucuza kaçıpta sıkıntı yaşamayın. diye bilgilendirmek istedim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)