Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

LS2 FF350 iç boşaltma :D

Motovento
    REKLAM ALANI
    altınkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet arkadaşlar kaskımı temizlemek için elime aldım baktım orası burası çıkıyor. Dedim tamamen boşaltıyim içini bir bahaneyle arka çift çıkıştaki ızgaralardan yerinden çıkmış olanı yerine oturturum diyede düşündüm ama kaskın bir parçasını fena yapıştırmıl dengesiz çalışanlar orada tıkandım. Tam sökebilirsem resim atarım Allah'ın izniyle.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    ben komple söktüm hatta boyadım da fakat eski konforunu yakalayamadım

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    kaskın ıcını sökunce gercekten konfor pek uyum saglamıyor gdr kaskımın ıcını sokup temızlemıstım bende ıyıce bıdaha ıyı oturmadı tencere gıbı durdu yenı kask almıstım

Alıntı ufukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben komple söktüm hatta boyadım da fakat eski konforunu yakalayamadım
    Neyse sökülecek tek parçası kaldı zaten başlamışken bitiriyim ancak kaskın en büyük parçası olan köpük kısım nasıl çıkacak bilmiyorum yapışkanların yerleri belli değil. Senin kaskta yapışkan kısımlar çıktı mı hemen.

Motosikleti
    kymco venox
    Alıntı altınkartal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyse sökülecek tek parçası kaldı zaten başlamışken bitiriyim ancak kaskın en büyük parçası olan köpük kısım nasıl çıkacak bilmiyorum yapışkanların yerleri belli değil. Senin kaskta yapışkan kısımlar çıktı mı hemen.
    tek kişi biraz zor sökersin birisi yardım edip klipsin olduğu yerden sağa sola doğru açtıracak sende straforu oynata oynata çıkaracaksın
    altınkartal bunu beğendi.

tek kişi biraz zor sökersin birisi yardım edip klipsin olduğu yerden sağa sola doğru açtıracak sende straforu oynata oynata çıkaracaksın
    Anladım bakıyim şuan kimse yok beceremessem bırakırım heralde. Peki yapışkan var mı o kısımda.

Motosikleti
    kymco venox
    Alıntı altınkartal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım bakıyim şuan kimse yok beceremessem bırakırım heralde. Peki yapışkan var mı o kısımda.
    sıcak silikon yapmışlar ama noktasal yani kolay çıkar o arkadaki ızgara dediğin nasıl kendi kendine çıkmışsa o kadar sağlam tutuyor anlıyacağın

sıcak silikon yapmışlar ama noktasal yani kolay çıkar o arkadaki ızgara dediğin nasıl kendi kendine çıkmışsa o kadar sağlam tutuyor anlıyacağın
    Eğer noktasal silikon dediğin yanak kısımlarındaki yapışkanla aynıysa işim zor çıkarana kadar anam dinim ağladı :D Şimdi ayağımla kastıra kastıra deniyorum sonucu yazarın

Motosikleti
    kymco venox
    benim kaskın koduna baktım ls2 ff10350 ve alalı 3 sene oluyor ve de pek fazla yapışkanlarla uğraşmamıştım ve senin kaskla aynı kod farkı da renkle alakalı seninki siyah benimki desenli olduğu için belki kaskın yeni tarihli ise güçlendirmiş olabilirler belki

benim kaskın koduna baktım ls2 ff10350 ve alalı 3 sene oluyor ve de pek fazla yapışkanlarla uğraşmamıştım ve senin kaskla aynı kod farkı da renkle alakalı seninki siyah benimki desenli olduğu için belki kaskın yeni tarihli ise güçlendirmiş olabilirler belki
    Yok ya kask aynı benim ki wolf senin ki chrono benim numara ff351.4 müşte ben içteki köpüğün üstünde ki numarayı yazınca farklı çıktı. Kısacası kasklar aynı yapı olarak

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:26 ----------

Veeee sonundaaaaaaaaaa zafer benimdiiiiiirrr canım çıktı yalnız var ya fotoğrafları çekip atıyorum Allah izin verirse
    cenkito bunu beğendi.

Evet fotoğrafları yüklemek nasip oldu bunlar tamamen dağılmış halinin fotoları.

Bu fotodada alyanlar arasında cinayet sebebini görüyorsunuz haketti birgün mahkum kalacak öyle.

Bu tam sökülmüş haldeki iç kısım.

Burada da arkadaşlar eski konforu kalmıyor dediği için çift taraflı bant koydum oynama ihtimaline karşı.

Bu kısımdaki çift taraflı bant yanak kısmındaki süngerin oynamaması için. Bantları kaskla köpüğün temas edebileceğini düşündüğüm noktalara koydum.

BU FOTOĞRAFLAR CİNAYET SEBEBİYLE NASIL BAŞA ÇIKTIĞIMI GÖSTERİYOR

Baktım bu iş kastırmaylan, elle zorlamaylan olmayacak çünkü tutacak yer yok cinayet sebebide fena tutmuş köpüğü. İki tane geniş delik açtım köpüğe ( kısaca ikinci elden ls2 kask sattığımı görürseniz sakın almayın ).

Bu fotoda delikleri nasıl kullandığım görülmekte. Parmak arası terliği çorapla giyiyorum izlenimi verilmiş olsada kesinlikle yok öyle birşey yalnız bu formalite icabı çıkarıp taktıktan sonra çektim.

Bu da mutlu son

Şimdi bunu paylaştın ne işe yarayacak diye düşünebilirsiniz. Belki ls2 kaskını folyo kaplamak veya boyatmak isteyen bir arkadaş olursa yardımı dokunabilir diye paylaştım. Üstündeki desenden küçük parça koptu benim kasktan benimde siyah folyo üzerine kırmızı şerit şeklinde kaplama ihitmalim var ancak bu kadar uğraştıktan sonra üşenirim bir daha sökmeye
    cenkito ve braveguy bunu beğendiler.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    emeğine sağlık ancak kask sonradan kesinlikle boyanamaz ve kaplanamaz hayatınızla kumar oynamak demektir.lafım meclisten dışarı

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emeğine sağlık ancak kask sonradan kesinlikle boyanamaz ve kaplanamaz hayatınızla kumar oynamak demektir.lafım meclisten dışarı
    Lafın meclisten niye dışarı olsun içeri olsun bizde alalım nasibimizi Peki boyamayı geçtim öyle birşey duymuştum plastiğin yapısını değiştiriyor türünde fakat kaplamanın ne gibi bir zararı söz konusu olabilir ki

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bende bilmiyom ki gecen sene mi ne okumuştum kask ile ilgili bilinmesi gerekenleri sağdece aktarma yaptım.
    aynı kasktan kullanmaktayız bu arada

tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kaplanamaz boyanamaz dediğiniz konuyu nerde okudunuz? boya tamamda kaplanamaz çok saçma geldi
    İMAM SOLLARSA CEMAAT YANLAR

cihangir151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax
    kaplama kaskınızdaki olası çatlama patlamaları görünmez hale getirecektir. siz sağlam diye kullanırken kelle koltukta gittiğinizin farkında bile olmazsınız. dikkat etmek lazım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)