Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Erimiş elcikleri yenileme

Motovento
    REKLAM ALANI
    cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Arkadaşlar malum motor 2. el olunca orasını burasını mıncıklarken buluyorsunuz kendinizi. E tabi ne kadar bakarsak bakalım kullanmak gerekiyor illaki. BMW motorum 2003 model ısıtmalı elcikleri var. Fakat plastiği yer yer erimiş incelmiş ve yarım saat kullandığım zaman elimi acıtıyor ve ısıtmayı açınca temas eden yerler çok sıcak oluyordu. Uzun süre piyasadaki elcikleri araştırdım kaliteli ısıtmalılar anlamsız pahalı geldi. E tabi oturup düşünmek lazım olmadıysa başka bişey olmalı mutlaka diye

Büyük bir spor mağazasını gezerken tenis raketlerinin olduğu bölümde GRIP diye geçen, raketinizi tuttuğunuz yeri sarmaya yarayan bantlara gözüm ilişti
    gözü iliş ----> http://www.decathlon.com.tr/TR/artengo-grip-top-confort-194225235/

Buna benzer ürün. Tek paket halinde her iki elciğede yetiyor uzunluğu. İçi hafif tekstil pamuğumsu kaplamalı yumuşak. ( yani diğer modellere göre biraz kalın seçtim beyaz ve mavi rengide var) Kendinden sağlam yapışkanlı.

Aldım gittim sarıp sarmaladım elciklerimi. Isı dağılımı harika, kavrayış harika, konfor harika. Yeni elcikler almaktan kurtuldum. Ellerim acımıyor ve yanmıyor artık Yalnız elciklerinizi sararken şuna dikkat edin, elinizin uyguladığı moment yönüne doğru sarınki, kullanmaya başlar başlamaz sargı çözülmesin.

Kolay gelsin
    babaduru bunu beğendi.
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yılların Eskitemediği Peugeot 103-CBR 250 R(2011)
    Birde Foto ekleseniz güzel olurdu.Güzel fikir emeğinize sağlık.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    banane resim isterim işte

Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    fotoğraf ekleyeceğimde bulunduğum yerden net bağlantısı müsaade etmiyor malesef bir kaç hafta hayal gücünüzle idare ediniz

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    footooo fooootooo foootoooo
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Bmw R 1150 GS

işte resim Artçı koltuğundayım, foruma koymayı düşünmemiştim yaparken. Uygunsuz görüntü için kusura bakmayın

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    elcikler orjinal gibi görünüyor , yoksa bizimi kandırıyorsun yaptım diye insan birde makro çekim yapardı bu arada duruşundan filan değilde ayakkabılara tikat et , benim kaç çift ayakkabılarımı götürdüler kapının önünden

eline koluna sağlık gayat orjin olmuş ...
    cousinecruis bunu beğendi.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elcikler orjinal gibi görünüyor , yoksa bizimi kandırıyorsun yaptım diye insan birde makro çekim yapardı bu arada duruşundan filan değilde ayakkabılara tikat et , benim kaç çift ayakkabılarımı götürdüler kapının önünden

eline koluna sağlık gayat orjin olmuş ...
    Orjinal gibi oldu cidden fotoğrafı çekerken aklımda yoktu bu siteye ekleyeceğim. Şu an şehir dışındayım, canım motoruma tekrar kavuştuğumda makro çekimde yaparım elcikler çok rahat oldu, aslında elinizdeki rahatsızlık yüzündende farkında olmadan kendinizi kasabiliyorsunuz buna dikkat ettim. Yorum ve ayakkabı öğüdü için teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)