Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

çanta yapımı hem de kocaman

Motovento
    REKLAM ALANI
    rm125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Kanuni Caracal 200 & 2001 Suzuki Volusia 800
    çantalarım egzozlardan dolayı yanmıştı.şimdi iş başına önce kağıt üzerinde bi tasarladım. zaten buna benzer çalışmalar çok.benim için klavuz oldu. bu arada yazım berbattır :D sonra kartonlarla şablon çıkarttım. motosiklet üzerinde yaklaşık olarak böule gözükecek. ayrıca hemen solundaki scooter ıtoplayacağım önümüzdeki günlerde. mdf tarzı bişeyden ölçtüm biçtim. sonra degabajla bi güzel kestim. 4 parça çıkardım. arası 21 cm olacak şekilde küçük parçalar kestim ve çakmaya başladım ve iskeletini tamamladım. motosiklet üzerinde görümü ve kapağını açtığımızda.. bu arada yeni yaptığım çalışma duvarda... bayramdan sonra sac çakacağım. resimleri atarım
    babaduru, eray_uluyazı ve mehmetenis bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    yağmurlu havada gezme. eğer bulabilirsen tabelacılarda dakota diye bir pvc levha var
    8 mm yanlar için, 5mm etrafını dönmek için. japon yapıştırıcıyla da çok iyi yapışır.

Motosikleti
    Alıntı farcob adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağmurlu havada gezme. eğer bulabilirsen tabelacılarda dakota diye bir pvc levha var
    8 mm yanlar için, 5mm etrafını dönmek için. japon yapıştırıcıyla da çok iyi yapışır.
    teşekkürler ben biraz gvaniz sactan çaktım. üzerine deri kaplatıracağım siyah renk . bunlar su almazmış motoru daha şişman gösterecek ama olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı farcob adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dekota ısıya pek dayanıklı değildir, egzoz sıcaklığı zarar verebilir. Ayrıca göründüğünden daha esnek ama dayanıksızdır.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    çok güzel bi calısma insanın kendi yaptıgı gibisi yok ama ilk önce cantalar biraz fazlaca büyük geldi bana aralardan derelerden zor gecer birde üzücü ama düştügün zaman emeklerin cöpe gider sacta kaplasan cok saglam olucagını sanmıyorum.biraz ufak boylu yapıp calısmanı kaynak makinası ve sac demir vs.kullanarak yapsaydın üstünede deri güzel ve saglam olabilirdi. nacizane görüşüm
    Motosiklet mucidi

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bu resimdeki çıplak motor nedir aşırı şüpheci bir MT üyesi görse "acaba çalıntı mı " bile diyebilirdi.

Motosikleti
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu resimdeki çıplak motor nedir aşırı şüpheci bir MT üyesi görse "acaba çalıntı mı " bile diyebilirdi.
    http://img11.imageshack.us/img11/3130/c3g16.jpg
    profil resmimdeki motosikletim o :D temiz kağıdı var :D kaza yapmıştım ve tüm elektrik tesisatı zarar gördü ayrıca mekanik parçalar .canım sıkıldıkça uğraşıyorum :D kazadan sonra bu hale gelmişti :(

---------- Post added at 11:19 ---------- Previous post was at 11:17 ----------

Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bi calısma insanın kendi yaptıgı gibisi yok ama ilk önce cantalar biraz fazlaca büyük geldi bana aralardan derelerden zor gecer birde üzücü ama düştügün zaman emeklerin cöpe gider sacta kaplasan cok saglam olucagını sanmıyorum.biraz ufak boylu yapıp calısmanı kaynak makinası ve sac demir vs.kullanarak yapsaydın üstünede deri güzel ve saglam olabilirdi. nacizane görüşüm
    teşekkür ederim önce bu şekilde deneyeyim.randımanlı olmazsa farklı bir şeyler düşüneceğim

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı rm125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    profil resmimdeki motosikletim o :D temiz kağıdı var :D kaza yapmıştım ve tüm elektrik tesisatı zarar gördü ayrıca mekanik parçalar .canım sıkıldıkça uğraşıyorum :D http://d1208.hizliresim.com/10/q/c434l.jpg kazadan sonra bu hale gelmişti :(
    Güzel uğraştır motosiklet tamir etmek, kolay gelsin, ayrıca geçmiş olsun

Motosikleti
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel uğraştır motosiklet tamir etmek, kolay gelsin, ayrıca geçmiş olsun
    teşekkürler

Motosikleti
    kaç günden beri boş zamanım olmadı. hala aynı. kaldığı gibi duruyor. bu hafta da vizeyle uğraşıyorum. :D

Motosikleti
    çalışma alanından kareler... :D bugün bi daha el attım.sacları bitirdim. sadece tabanları kaldı. saclamı yapsam yoksa suntayla mı sağlık lı olur? gördüğünüz gibisacların çıkıntılar sorun olzak deri döşerken. aslında döşemeden önce karton yapsam mantıklı olur mu?
    EFEKAN09 ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial MC125 Roadracer
    bence plastik bidonlardan çok daha sağlam ve basit birşey yapılabilir.tabii üzeri bir şekilde deri kaplanarak.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Su kontrası (kontra plak , suya dayanıklı ) denilen bir malzeme var. En sağlamı olurmuş. Yada bunları kalıp olarak kullanıp fiber glass , polyester gibi malzemelerden de yapabilirdin. Bu şekilde sağlamlığı süpheli biraz.
    Kolay gelsin. Şekil hoş.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Su kontrası (kontra plak , suya dayanıklı ) denilen bir malzeme var. En sağlamı olurmuş. Yada bunları kalıp olarak kullanıp fiber glass , polyester gibi malzemelerden de yapabilirdin. Bu şekilde sağlamlığı süpheli biraz.
    Kolay gelsin. Şekil hoş.
    bunu ben söyleyecektim ölürmüydün yani 2 dakka susaydın

eline koluna sağlık
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

HOHORE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MR VULTURE
    kardeşim çanta fiyatları aşırı pahalı çalışmanın son halini bekliyoruz bize ilham oldun tebrikler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)