Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Biraz chopp biraz bobb :) EL TAURUS

Motovento
    REKLAM ALANI
    Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Yapma bunu Sonerim yapma, verme gazı gece gece

Bir gün kendi yaptığım bobber a bineceğim kısmetse, ondan önceki herşey o gün için bir hazırlık aslında

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Korayımm teşekkür ederrimm

Emin ol i understand , but anytime probably all of them , our aren' t not ready

Ben asıl sende ki patlamayı bekliyorum ne zaman ortaya çıkacak ruh hazır ama el tornavida tutmamak da ısrar ediyor vardır bildiğin beklediğin birşey

bu şarkı ruhunu özgür bırakır :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=X9bOsdHckhg

inatla payalaşamadım
    Abime bunu yapmıycaktın bak indi şimdi garaja bu şarkı çok tehlikeli motorcu adama özellikle chopper sevdalısı adama bu şarkıyı dinletince yarattığı etki şudurki:

bkz

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapma bunu Sonerim yapma, verme gazı gece gece

Bir gün kendi yaptığım bobber a bineceğim kısmetse, ondan önceki herşey o gün için bir hazırlık aslında
    Biliyorum ve bekliyorum 4 gözle ;)

Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abime bunu yapmıycaktın bak indi şimdi garaja bu şarkı çok tehlikeli motorcu adama özellikle chopper sevdalısı adama bu şarkıyı dinletince yarattığı etki şudurki:

bkz

wohoooo Kardeşim bayıldımm buna tam da anlatmak istediğimi yapmış bizzat

ben niye yotube dan böyle paylaşamıyorum yahu sinir oldumm :S

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Motorum turuncu siyah
    depodaki renkler ve şekil ne ise armasına kadar aynı olacak hiç merak etme dost.

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum turuncu siyah
    depodaki renkler ve şekil ne ise armasına kadar aynı olacak hiç merak etme dost.
    En güzel rengidir Yakışıklının Kazasız belasız bol rüzgarlı güneşli güzel günlerde diyelim o zaman

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    [/COLOR]
    Biliyorum ve bekliyorum 4 gözle ;)

wohoooo Kardeşim bayıldımm buna tam da anlatmak istediğimi yapmış bizzat

ben niye yotube dan böyle paylaşamıyorum yahu sinir oldumm :S

abi youtubeden videoyu aç mesela snnki

http://www.youtube.com/watch?v=X9bOsdHckhg bu link ya = den sonraki kısmını kopyala X9bOsdHckhg şeklinde insert video ya kopyala o kısmı ok de
    [VIDEO ]X9bOsdHckhg[/VIDEO ] . ' VIDEO yazan 2 yerede YT yaz 2.de / da kalsın

sonuç
    pinkkuvars bunu beğendi.

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Soner Eline sağlık dostum. Bu arada burnundan getirilen arkadaşlardan birisi benim (Barış) . Bu arada eBayden aldığın örme coverları ben KoçTaş'ta buldum. Elektrik tesisatını gidonun içinden geçirip dışarı çıkan kısmı bu malzemnin içinden geçirdim. Gayet güzel oldu. Egzosu ne zaman yapıyoruz?

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soner Eline sağlık dostum. Bu arada burnundan getirilen arkadaşlardan birisi benim (Barış) . Bu arada eBayden aldığın örme coverları ben KoçTaş'ta buldum. Elektrik tesisatını gidonun içinden geçirip dışarı çıkan kısmı bu malzemnin içinden geçirdim. Gayet güzel oldu. Egzosu ne zaman yapıyoruz?

Sağlıcakla.
    Aynen öyle Barışım benim :D yahu 14 çok kısaaa ama 16 da çook uzunnnn , şimdi ben bunları nasıl sökecem diyordumm Eksik olmayın Soner de sen de Herkese öneririm arkadaşlar ape hanger egzoz ve bilumum Barışım bağışla çok bilmiyorum ama custom projeleri diecem hatta oneway olarak face de arattırılırsa yada oradan Barışa Sonere ulaşılırsa musait oldukça ellerinden gelen yardımı eksit etmezler bilginize. Satıcıyı alıcı Reklam eder yahuuu

O koçtaş ayıp olmuş haniii sadece sen mi !!!! koçtaş daki elemanlarında burnundan getirdim ama ah tükan da ne var bi bilseler ben ismiyle sorduğum çoğu şeye yanıt veremiyorlar da sonra kendim buluyorum. İstanbul farkı diyelim haa belki onu da sen bizzat bulmuşssundur. Kesinlik süper iş yapıyor gerçi artık o tellerin şeffafı yada krom olanları da kalite kalite üretilmeye başlanmış ama geç oldu :(

Egzoz a gelince hep söyledim evet haylaa aklımda ama egzoz için senden ses video beklerim bir de vn800 lerle olmaz sizin makinelerin sesi zaten doğuştan şans lı bir suzuki üzerinde paylaşırsanız oneway de burada çok yardımı olur )) tekrar tekrar çok sağolun beyler.

Motosikleti
    Aynen öyle Barışım benim :D yahu 14 çok kısaaa ama 16 da çook uzunnnn , şimdi ben bunları nasıl sökecem diyordumm Eksik olmayın Soner de sen de Herkese öneririm arkadaşlar ape hanger egzoz ve bilumum Barışım bağışla çok bilmiyorum ama custom projeleri diecem hatta oneway olarak face de arattırılırsa yada oradan Barışa Sonere ulaşılırsa musait oldukça ellerinden gelen yardımı eksit etmezler bilginize. Satıcıyı alıcı Reklam eder yahuuu

O koçtaş ayıp olmuş haniii sadece sen mi !!!! koçtaş daki elemanlarında burnundan getirdim ama ah tükan da ne var bi bilseler ben ismiyle sorduğum çoğu şeye yanıt veremiyorlar da sonra kendim buluyorum. İstanbul farkı diyelim haa belki onu da sen bizzat bulmuşssundur. Kesinlik süper iş yapıyor gerçi artık o tellerin şeffafı yada krom olanları da kalite kalite üretilmeye başlanmış ama geç oldu :(

Egzoz a gelince hep söyledim evet haylaa aklımda ama egzoz için senden ses video beklerim bir de vn800 lerle olmaz sizin makinelerin sesi zaten doğuştan şans lı bir suzuki üzerinde paylaşırsanız oneway de burada çok yardımı olur )) tekrar tekrar çok sağolun beyler.
    KoçTaş'ta tesisat ürünlerinin olduğu bölümde üstünde paslanmaz çelik örme bulunan rezervuar vs için kullanılan hortumlar var. 30 cm den 110 cm ye kadar. Ben bunlardan aldım 70 cmlik birşey. 8-9 TL civarı tuttu fiyatı. ,,

Facebook grubumuzun linki; https://www.facebook.com/groups/onewaycustoms/

çalışmalarımızı buradan takip edebilirsiniz. bizim yapmış olduğumuz VL 800 ün videosunu da gün içerisinde ekleyeceğim.

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

echtsasori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 / Keeway Superlight 150
    Arbetus hocam.

O koçtaş daki tesisat borularının dışı zamanla oksitlenme ve ardından paslanma yapıyor bilginiz olsun. Sonra bukadar iş emek boşa gitmesin.

Kolay gelsin.

Motosikleti
    http://www.youtube.com/watch?v=wy87KzSceys Bu şarkı sana gelsin . C800 üzerinde bizim egzos.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:30 ----------

Alıntı echtsasori adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arbetus hocam.

O koçtaş daki tesisat borularının dışı zamanla oksitlenme ve ardından paslanma yapıyor bilginiz olsun. Sonra bukadar iş emek boşa gitmesin.

Kolay gelsin.
    Üstünde paslanmaz çelik yazıyordu. Bilemiyorum paslansa zaten banyoda tuvalette paslanırdı.

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Barış harikaaa çok beğendim zaten cobra düşünüyodum ses çok yakın tis zaten bizimkiler doğuştan tok sese sahip hatta bir de cobra egzoz paylaştım hatta buradan da paylaşayım gayet tınısı hoş ama :Hatırlatmak isterim henüz egzozlar proje aşamasındayken senden indirim sözüm var )))))

http://www.youtube.com/watch?NR=1&fe...&v=SuIg7V_TFH8

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)