Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

motosiklet artçı kol dayama yapımı :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ganga bende bir gün galacan...vermem seni ellere...18 de nöbetten çıkacağım bir akşam bebeğim bekle beni...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ganga bende bir gün galacan...vermem seni ellere...18 de nöbetten çıkacağım bir akşam bebeğim bekle beni...
    alıntı yapaydınya kime diyon hangimiz üstümüze alınalım ?

kimmiş bu bakemmm
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alıntı yapaydınya kime diyon hangimiz üstümüze alınalım ?

kimmiş bu bakemmm
    sen bebişkom...banada bi dayama yaslama şeysi yap koçum...monte et... ne zaman geliyon İstanbula...bula bula kar kıyameti buldun ama neyse...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    sen bebişkom...banada bi dayama yaslama şeysi yap koçum...monte et... ne zaman geliyon İstanbula...bula bula kar kıyameti buldun ama neyse...
    hooooppp bi dakka önce vize gerekli şekerim , gaymaklı gadayıfım yoksa harbi süper olur yauuu

valla sorma ne bahtsız bedeviyim ulen izine çıktık havalara bak ulen patron ağustostaki iznimi şbatta verirsen hay ansını yahu , motür bana bakıyo ben motüre bu gün gözümde düzeldi, sabah bi baktım hava kış kıyamet

ama emin ol arayacam ben seni kanka olmadı şow tv ye baskın yapmazsam ne olayım istanbula gelince bakacam duruma zaten herkeze geliyorum dedim yan cızmak olmaz gari karda yağsa tek tek yakalayıp kıstırırım herkezi bir köşede

tabi liste başında senin olduğunu bilmem sölememe gerek varmı

Motosikleti
    bak geldim dedim elim mahkum diye bişey yok hacu...çoluk çocuk hanım evde istirahat et dersem darılma...ne işin var aga buralarda kış vakti...ha hafta sonu fuara illaki gelcen ama biraz istirahat et aga evde tembellik yap dinlen...boş boş oyalan biraz...

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    İrfan ağabey Benim Hatun binmiyor motora zor bindiriyorum yani O resimdeki veya benzeri bir ürün bana uydurabilirsen çok duacın olurum ( zaten ediyorum'da :D ) bu sefer hatme kadar gidebilirim Aklında olsun tamam mı ağabey :D
    ....

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ha mete_han demek ha ben demek irfan abey Mete abi seni gollarına alıp benim tükkana getiri verir

Motosikleti
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ha mete_han demek ha ben demek irfan abey Mete abi seni gollarına alıp benim tükkana getiri verir
    inşallah gelcek abisi...senin tükkanada uğrar...

Motosikleti
    bak geldim dedim elim mahkum diye bişey yok hacu...çoluk çocuk hanım evde istirahat et dersem darılma...ne işin var aga buralarda kış vakti...ha hafta sonu fuara illaki gelcen ama biraz istirahat et aga evde tembellik yap dinlen...boş boş oyalan biraz...
    öle yapıyom zati tombişim bu gün soluksuz 3 film arka arkaya izledim len böle tembellikmi olur sora atölyeye indim yerleri süpürdüm eve çıktım ööffff yaaaa vakıt geçmiyo kanka alışmadık dötte don durmaz durup durup kendime iş çıkartıyorum , çatlayacağım sıkıntıdan mt de teselli arıyoruz işte

---------- Post added at 20:43 ---------- Previous post was at 20:40 ----------

Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan ağabey Benim Hatun binmiyor motora zor bindiriyorum yani O resimdeki veya benzeri bir ürün bana uydurabilirsen çok duacın olurum ( zaten ediyorum'da :D ) bu sefer hatme kadar gidebilirim Aklında olsun tamam mı ağabey :D
    anladım güraycım yalnız kardeşim bunun için buraya gelmen icab eder neden ??

çevremde kimsede senin motürden yok ve yakınen ölçülerini şeklini şemalini görmem gerekli bunun için diyorum yapım işi daha sonra olacak seninki terziye telefonla elbise diktirmek gibin bişey oldu

kusura kalma önce irfan abinin bi gayfesini içmekten geçer bu iş ama havalar bi yazlaya hele dur acele etme

---------- Post added at 20:45 ---------- Previous post was at 20:43 ----------

Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah selçuk cum nasip diyelim bakalım mevlam neyler, neylerse güzel eyler

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    ağabey oraya gelmek sıkıntı değil sırf bu zımbırtı için de gelecek değilim. Sen Güray gel sohbet edelim çay içelim de yine gelirim.

Sakarya M.T bizim Canımız Can can
    ....

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kocaeli mt nin varaderosu biem elinden geçiyor.. yürü bee kimtutar seni..
    ulen adamın konusunu piç etmeyeyim diyorum am zorla ettirecen yani bi yalakalık yapma be oğlum 2 dakka adam takliti yap parası neyse veririz merak etme
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulen adamın konusunu piç etmeyeyim diyorum am zorla ettirecen yani bi yalakalık yapma be oğlum 2 dakka adam takliti yap parası neyse veririz merak etme

....

Motosikleti
    Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ağabey oraya gelmek sıkıntı değil sırf bu zımbırtı için de gelecek değilim. Sen Güray gel sohbet edelim çay içelim de yine gelirim.

Sakarya M.T bizim Canımız Can can
    eyvallah güraycım her zaman tabiki beklerim kardeşim sözü mü olur tabiki istediğin her zaman kapı açık gelebilirsin

---------- Post added at 23:25 ---------- Previous post was at 23:23 ----------

olm fatih ikiniz bi araya gelince etkime ve tepkimeye geçiyorsunuz koray seni dikkat et sotede sapanca gölüne kazara itmesin len

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    İrfan abi yaptıklarını takip ediyorum ellerine sağlık yapacaklarınıda merakla bekliyorum saygılar.

Motosikleti
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan abi yaptıklarını takip ediyorum ellerine sağlık yapacaklarınıda merakla bekliyorum saygılar.
    sağolasın mehmet yardımcı olabileceğimi düşündüğün bir konu olursa arada deniz yok beklerim her zaman

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    sağolasın mehmet yardımcı olabileceğimi düşündüğün bir konu olursa arada deniz yok beklerim her zaman
    Teşekür ederim abi sağolasın güneş biraz yüzünü göstersin müsait bir zamanda ziyaretine gelmek yakından tanışmak isterim

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    eyvallah güraycım her zaman tabiki beklerim kardeşim sözü mü olur tabiki istediğin her zaman kapı açık gelebilirsin

---------- Post added at 23:25 ---------- Previous post was at 23:23 ----------

olm fatih ikiniz bi araya gelince etkime ve tepkimeye geçiyorsunuz koray seni dikkat et sotede sapanca gölüne kazara itmesin len
    aga sapanca ne ki beni sakarya ya itse gene farketmez yıkılmadık ayaktayız yalakalara navigatörle kaybolanlara inat yüzme biliiyoruz güçlüyüz cesuruz hazır ve nazır'ız yani

Motosikleti
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekür ederim abi sağolasın güneş biraz yüzünü göstersin müsait bir zamanda ziyaretine gelmek yakından tanışmak isterim
    hay hay mehmedim her zaman kapım dostlara açıktır kardeşim lakin havalar kötü dışarı çıkılacak gibin değil valla pinekledik kaldık pc başında, kurtlanacağız elim ayağım uyuştu oturmaktan küheylanın aküsü bitecek şarj etmek lazım gelir

---------- Post added at 23:38 ---------- Previous post was at 23:36 ----------

aga sapanca ne ki beni sakarya ya itse gene farketmez yıkılmadık ayaktayız yalakalara navigatörle kaybolanlara inat yüzme biliiyoruz güçlüyüz cesuruz hazır ve nazır'ız yani
    olm beni karıştırmayın sessiz sakin bi yerde yeyin birbirinizi
    mehmet_gemli bunu beğendi.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hay hay mehmedim her zaman kapım dostlara açıktır kardeşim lakin havalar kötü dışarı çıkılacak gibin değil valla pinekledik kaldık pc başında, kurtlanacağız elim ayağım uyuştu oturmaktan küheylanın aküsü bitecek şarj etmek lazım gelir
    akü biterse vay haline ayak marşı da yok
    ittir babam ittir muhabbete bak adam motor ittiriyor hemde honda millet g.... güler
    ulen bu honda amma dandik motor yapmış ne eksik arıza ararsan var

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    İrfan aganın topiği patlatma, valla zıpırman bana ceviz ağacımıydı gül ağacımıydı bi zopa verdi.. haberin olsun
    İrfan aga ybr sayfasına senin hakkında ne yazdı gel bak ,valla o zorladı benide..özelden mesaj atıyo bana.. hadi kobrayı kızdıralım diyo.. bende aman git başımdan
    diyorum yok dinlemiyo..her şeyi bu çinli fatih yapıyo aga

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)