Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2000 model Honda Kınetıx hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA KİNETİX 100
    Arkadaşlar 2000 Model Honda Kinetix 100cc Aldim Fakat Motor Aşiri Derecede Duman Atiyor.sorun Nerededir Ne Yapmaliyim.ayrica Bu Motorlarin Muayinesi Oluyormu.daha çok Amatörüm Lüttfen Yardim Edin..

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Forum kullanıcılarının konuyu daha rahat ve çabuk ulaşabilmeleri için gönderilecek konuların başlıkları lütfen içerikleriyle bağlantılı olmasına özen gösteriniz. Yani daha fazla "Yardım, çok acele yardım, help me..." ile başlayan konu başlıkları seçmemeye özen gösterin. Sonuçta hepimizin soruları önemli ve bir an önce çözüm beklemekte.. Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir ikonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: EgeKnn **************

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    öncelikle hayırlı olsun.bu motorlar 2 zamanlı oldugu için fazla yag karıstırıyo olabilir ve bundan dolayı duman atabilir.yada kopresyon kacagı vardır oda olabilir.ama 2zamanlı motorların hepsinde aynı şey var hepsi duman atar.çünkü normal benzin kalktı.

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Evet sorun büyük bi olasılıkla YAĞdan kaynaklanıyodur...
    0 Rh (+)
    06 - 09

VOGGY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iJ JüPiTER5,ROMET CHART 50,HARKOV ZiM350 ATV
    motorunun daha az duman atmasını istiyorsan castrol gps kullanabilirsin,fakat bu yağ diğerlerine göre 2 kat pahalıdır,motorunun duman atması normaldir,çünkü 2 zamanlı...fakat yağ pompasının ayarı bozulduysa motor normalden daha fazla duman atar,çekişi düşer,hararet yapar,buji kafası aşırı yağlanır ve özelikle motor sıcakken durdurduğunda tekrar çalıştırmada zorluklar oluşabilir.
    Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker;
    Gökten ecdad inip öpse o pak alnı değer;
    Sana dar gelmeyecek makberi kimler kazsın;
    Gömelim gel seni tarihe desem sığmazsın...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler