Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

uygun fiyata mont yelek vs..

Motovento
    REKLAM ALANI
    ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    arkadaşlar aşağıda vereceğim linkte çok uygun fiyata mont yelek vs. bulabilirsiniz....http://www.snakesstore.com/index.html
    [B]"Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    ben bu montu gördüm harbiden baya sağlam bişi zaten buluşmada görürsünüz
    yani incele fırsatınız olur (istanbul buluşması)

mastergenie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nerden bu site?
    sadece 1 sayfa ve contact olarakda bir e-mail var.
    bana pek profesyonel gelmedi???
    senin kendi sitenmi bu?

Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    bir sayfa yok ürünlerin üzerine tıkla diğer ürünler açılacak,,hayır benim kendi sayfam değil ben aldım çok memnun kaldım gidip kazık yemesin millet 300-400 $'a mont alıp..Profosyonel olup olmamasına gelince anlamam site işlerinden..dedim ya ben aldım gayet güzel ve çok uygun fiyat...
    [B]"Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"[/B]

mastergenie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ccbbdd adlı üyeden alıntı
    bir sayfa yok ürünlerin üzerine tıkla diğer ürünler açılacak,,hayır benim kendi sayfam değil ben aldım çok memnun kaldım gidip kazık yemesin millet 300-400 $'a mont alıp..Profosyonel olup olmamasına gelince anlamam site işlerinden..dedim ya ben aldım gayet güzel ve çok uygun fiyat...

sen aldıysan o zaman güvenlik konusunda bir problem yok demek.
    resimlerdede güzel şeyler var gibi görünüyor. Bende bazılarıyla ilgilenebilirim.

postaylamı gönderiyorlar, İstanbul'da mı bunlar? Montları deneme imkanın oldumu almadan önce?

Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    yok ben ölçümü verdim kol,göğüs,omuz ona göre gönderdiler,,izmirde bu arkadaş.Güvenlikte sorun yok canım dedim ya kalite olarak gerçekten iyi,,işte cuma buluşmaya gelirken getiririm ordada inceleyebilir gelecek arkadaşlar.. Gidip sirkecideki soygunculara kaptırmasın millet parasını...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler