Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yüksek ve yeni gidonla yola devam . İstanbulda Gidon Nerden Alınır ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    saintofdream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660Z
    Arkadaşlar Merhaba ;

Yaptıgım kaza sonucu amortisör yamulmuştu onu düzelttim. Ama gidonda yamulmuştu. Cok boynumu agrıtıor. Yamulmuşken daha yüksek bir gidon alayım diyorum. Biraz araştırdım. İstanbulda kartalda ercan motosikletde kişiye göre gidon yaptıklarını gördüm. Nasıl firma güvenilir mi ? İrtibata geçeyim mi. Ayrıca gidonu biraz yükseltince kablolarıda yenilemek mi gerekir ? Bildiğiniz daha başka yerler var mı ?
    Stay Rude, Stay Rebel , Stay Sharp ON TWO WHEELS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı saintofdream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba ;

Yaptıgım kaza sonucu amortisör yamulmuştu onu düzelttim. Ama gidonda yamulmuştu. Cok boynumu agrıtıor. Yamulmuşken daha yüksek bir gidon alayım diyorum. Biraz araştırdım. İstanbulda kartalda ercan motosikletde kişiye göre gidon yaptıklarını gördüm. Nasıl firma güvenilir mi ? İrtibata geçeyim mi. Ayrıca gidonu biraz yükseltince kablolarıda yenilemek mi gerekir ? Bildiğiniz daha başka yerler var mı ?
    istedigin gidonun boyutlarina gore yenilemek gerekebilir gidon yapacak iyi bir yer var yakinimizda gelirsen GARAJ a yardimci olurum

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsettiğin firmayı biliyorum. Bildiğim kadarıyla smokehead egzozlarını ve kişiye özel egzozları da bu firma üretiyor. Şu ana kadar bu firmadan yakınan şikayetçi olan birini duymadım. Kaliteden yana sorun olacağını sanmıyorum.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Outlawscutom.
    Burada Ertuğ ve Yiğit adında iki arkadaş var. Bu adamlar gerçekten çok iyi çalışıyor ve işinin hakkını veriyorlar aynı zamanda ürünlerini makul fiyatlara sunuyorlar. Kendileriyle görüşmeni tavsiye ederim.
    Forumdaki konular arasında garajın google.maps linki var fakat üşendim bulmaya ararsan bulursun işte o garajın hemen yanında outlaws. Tabiiki oraya kadar gitmişken garajada uğrarsan tanışmış oluruz

Bu da outlaws ın linki

http://www.facebook.com/outlawscustom?sk=wall
    Motosikletli Kaplumbağa...

saintofdream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660Z
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istedigin gidonun boyutlarina gore yenilemek gerekebilir gidon yapacak iyi bir yer var yakinimizda gelirsen GARAJ a yardimci olurum
    Hocam GARAJ dediğiniz yer son mesajda arkadaşın bahsettiği yer mi ?
    Stay Rude, Stay Rebel , Stay Sharp ON TWO WHEELS

Motosikleti
    Xmax250
    ebay.com da çok çeşit var

caparol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende outlaw custom tavsiye ederim güzel temiz isleri var,bende cukkayi denklestireyim bende gidon ve egzoz yaptiracagim

Yeni gidon takarken arada fazla uzunluk farkı bulunduğunda orijinal tellerin ve kabloların tamamının kısa kalacağını ve değiştirmek zorunda kalabileceğini de unutmamalısın.

Geçmiş olsun.

Tüh adam başında söylemiş zaten,evet değiştirmek gerekebilir,hatta gerekir.Eski teller ve kablolar uysa bile gidonu fazla çevirdiğinde gerilebilir,kasabilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)