Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

şanzımanla ilgili (saçma gelebilir)

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar motorsikletim 110cc yamaha crypton r u motorsiklet 4 vites bu nu 5 yapabilirmiyiz böyle bir ihtimal varmıdır acaba?
    HIZLI YAŞA GENÇ ÖL :::::::::HAYAT BUYSA HAYABUSA :::::::::AKHİSARDRAG TEAM:::::::MOBİLETTE:::::YAŞAM İÇİN FARK YARATIRRRR::::::MOTOR KULLANMAK AYRICALIKTIR::queen::bounce::farao:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Yapabilirisin belki ama yapacağın sırf masrafla 5 vitesli alırsın
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

:D sadece böyle bişey olurmu diye merak etmiştim .D
    HIZLI YAŞA GENÇ ÖL :::::::::HAYAT BUYSA HAYABUSA :::::::::AKHİSARDRAG TEAM:::::::MOBİLETTE:::::YAŞAM İÇİN FARK YARATIRRRR::::::MOTOR KULLANMAK AYRICALIKTIR::queen::bounce::farao:

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yapamazsın arkadaşım
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    loading...
    Alıntı kokohami45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorsikletim 110cc yamaha crypton r u motorsiklet 4 vites bu nu 5 yapabilirmiyiz böyle bir ihtimal varmıdır acaba?
    Madem 5 Vites Olsun İstiyorsun O Zaman Sat Cryptonu,Al Bi KYMCO STRAIGHT 150.. O 5 Vites Ayrıca Safkan CUB Motoru..

hehe amaç başka modifiye

Olanaksız.Saçma gelmemesi için nedenin var mı.

Modifiye derken.

işte silindir büyütme fln e busefer motr 5 olursa daha mı iyi olur gibi şeylet aklımda varda o yüzden sormuştum :D

Satıp innova 125 almak daha mantıklı. Cupların modifiye parçaları Yunanistan'da var.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Sırf imkansız lafından hoşlanmadığım için belki yapabilirsin dedim yoksa neredeyse imkansız.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Yapılabilir, ama yapmaya değmez. Harcayacağın parayla 5 vites motor alırsın zaten.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olmaz diye bir şey yok ama trakya ve istanbul cevresindeki tamirciler uğraşmadan para kazanmak istedikleri için kendin yapman veya adana konya gibi yerlerde dağa işin eğli modifiye üzerine uğraşan tamirci bulup bi cuval para dökmen lazım o zaman olur

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    valla arkadaşım bu tür işleri adana-gaziantep-manisa-hatay illerinde yapan ustalar var

şuan cg125(breton-uag-asya) bu motorlara adana da 6 ileri atıyorlar
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    Mondial 150 rf
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satıp innova 125 almak daha mantıklı. Cupların modifiye parçaları Yunanistan'da var.
    innova sanki 5 vitesli

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:51 ----------

arkadaslar buna benzer bi soruda benim kafama takılıyor , 96 model jawa 350 twinsport almayı düşünüyorum , twinsportun kasası çok hoşuma gidiyor ama malum yaktığı benzin ortada, acaba 2 zamanlı olan motorunu 4 zamanlıya çevirmek mümkünmü ? eğer mümkünse maliyeti ne olur?

izm35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İJ 350''''''CBF 150
    ön dişliyi büyüt arkayı küçült 5. vites takmış gibi hızlanır,
    İSTİSNAYIM KAİDEYİ FENA BOZARIM

Alıntı Cem41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    innova sanki 5 vitesli[COLOR="Silver"]
    Hangisi iyiyse onu yazdım.
    Alıntı izm35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dişliyle oynama. Mühendismisin.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı izm35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş motorun vitesi 4 yada 5 olması hızında fazla bir etki yapacağını sanmıyorum sadece 5 vitesli motorlar 4 viteslilere göre yokuşda daha iyi çeker ve ara hızlanmaları daha seri olur o kadar dişli değiştirmeyle öğle ahım şahım bir hız artışı olmaz
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangisi iyiyse onu yazdım.

Dişliyle oynama. Mühendismisin.
    ben yaptım oldu 100 lük cub ın ön dişliyi bir diş büyüttüm çekisi çok düştü. onuda sıkıştırma basıncını arttırarak hallettim basınç oranını 9-1 den 9.4-1 yaptım son hızı 80 km den 92 km ye çıktı hp si de 0.8 ila 1.2 arttı hasaplarıma göre dinamometreye sokup ölçme imkanım yok çorluda

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:49 ----------

Alıntı Cem41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    innova sanki 5 vitesli

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:51 ----------

arkadaslar buna benzer bi soruda benim kafama takılıyor , 96 model jawa 350 twinsport almayı düşünüyorum , twinsportun kasası çok hoşuma gidiyor ama malum yaktığı benzin ortada, acaba 2 zamanlı olan motorunu 4 zamanlıya çevirmek mümkünmü ? eğer mümkünse maliyeti ne olur?
    sahibinden.com da cıkma motorlar var 400-500 cc cıkma motor bul taktır olur mesala f 650 yada cbf 500 gibi

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yaptım oldu 100 lük cub ın ön dişliyi bir diş büyüttüm çekisi çok düştü. onuda sıkıştırma basıncını arttırarak hallettim basınç oranını 9-1 den 9.4-1 yaptım son hızı 80 km den 92 km ye çıktı hp si de 0.8 ila 1.2 arttı hasaplarıma göre dinamometreye sokup ölçme imkanım yok çorluda

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:49 ----------

sahibinden.com da cıkma motorlar var 400-500 cc cıkma motor bul taktır olur mesala f 650 yada cbf 500 gibi
    sıkıştırma oranını nasıl arttırdınız silindir üst kapağını mı taşladınız
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıkıştırma oranını nasıl arttırdınız silindir üst kapağını mı taşladınız
    evet 17 mikron
    bu değer 97 cc 9/1 sıkıştırma basıncı için geçerli kitapcığında yazar bu oran
    daha fazla kesinlikle taşlamayın
    bunu yapınca hızı değil güçü artar

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)