Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

asya 150 devri 4000-5000 gecmiyor

Motovento
    REKLAM ALANI

slm bende ASYA 150 VAR MOTORUM ÇEKİŞTEN DÜŞTÜ AYAĞA KALDIRDIMDA DEVRİ 4-5 GECMİYOR BAZEN EGZOZDAN MAVİMSİ BİR DUMAN CIKIYOR LÜTFEN ACİLEN YARDIM hava fitresi ve hotumunu değiştirdim sorun aynı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı engin388 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm bende ASYA 150 VAR MOTORUM ÇEKİŞTEN DÜŞTÜ AYAĞA KALDIRDIMDA DEVRİ 4-5 GECMİYOR BAZEN EGZOZDAN MAVİMSİ BİR DUMAN CIKIYOR LÜTFEN ACİLEN YARDIM hava fitresi ve hotumunu değiştirdim sorun aynı
    mavimsi dumanı yag yakarsa atar motor herseyde böyledir.devir 4000-5000 i geçmiyor diyorsun benzin hortumların tıkalı olabilir karbratör tıkalı olabilir yada benzin fitresi dolmustur.motorun yagını bi kontrol et dediklerime bak birde hava filtresinin temiz olup olmamasına tekrar bak. bunları saglarsan sorunun çözülecektir. bunlara olmazsa gaz kelebegi sıkışıyor olabilir karbratörn ordan gaz kelebegini kontrol et. iyi günler keyifli forumlar

Motosikleti
    keeway süper shadow
    karbüratörü temizle sorun hallolur anşallah.

Alıntı engin388 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    silindir piston gitmiş gbi duman +cekişide düştüü diyorsun tapa gaz açtığında yoğun duman varsa motorunda traktör gbi çalışıyorsa silindir piston...

KARDES EN GUZELI VAR Bİ USTAYA GOSTER MOTORU HALLEDER AZCIK SIKIŞMIŞ BI TARAFINA O MOTORUN :d

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)