Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Navigasyon tercihi ve baglantısı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Piaggio CARNABY
    -Navigasyon aleti kullanan arkadaslar hangi navigasyon markasını tercih ediyorlar ?
    -Navigasyon aletinin elektrigini direkt olarak mı baglamalı yoksa ... otomobillerdeki gibi bir cakmak yuvası monte edip onun uzerinden mi baglantı tercih edilmelidir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ÜmitDURA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX1300 R HayabusA
    Ben zamanında Mediamarketten blaupunkt almıstim (190 tl).Garmin yaklaşık 3-4 katı daha pahalıydı.Bu tür cihazlar genelde windows ce altında çalışıyor.internette ilgili forumlarda nasıl unlock edeceğin anlatılıyor.unlock işleminden sonra cihaz el bilgisayarına dönüşüyor.(word,excel powerpoint,muzik ve hatta dvd bile izleyebiliyorum benim GPS ile).
    Enerji ile beslemek için için oto aksesuarcılarında bulununa ikili üçlü motosiklet rengine uygun çakmak söketi almıştım.Sadece GPS'i besleyeceğimden ön fardan paralel bağlantı yapıp kullandım.Farklı maksatlarla kullanmak istersen(su ıstıcısı,tekerlek için pompa vs) akü üzerinden röle ile kullanmanı tavsiye ederim.
    Son olarak, oto aksesuarılarından aldığım soketten ilk başta memnundum ama daha sonra korozyona uğrayıp paslanmaya başladı içi.Bu yüzden bence tekne aksesuarı satan yerlerden (örn bauhaus) marine tip soket almanı tavsiye ederim.(diğerine göre biraz pahalıdır)

Motosikleti
    Piaggio CARNABY
    Alıntı ÜmitDURA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben zamanında Mediamarketten blaupunkt almıstim (190 tl).Garmin yaklaşık 3-4 katı daha pahalıydı.Bu tür cihazlar genelde windows ce altında çalışıyor.internette ilgili forumlarda nasıl unlock edeceğin anlatılıyor.unlock işleminden sonra cihaz el bilgisayarına dönüşüyor.(word,excel powerpoint,muzik ve hatta dvd bile izleyebiliyorum benim GPS ile).
    Enerji ile beslemek için için oto aksesuarcılarında bulununa ikili üçlü motosiklet rengine uygun çakmak söketi almıştım.Sadece GPS'i besleyeceğimden ön fardan paralel bağlantı yapıp kullandım.Farklı maksatlarla kullanmak istersen(su ıstıcısı,tekerlek için pompa vs) akü üzerinden röle ile kullanmanı tavsiye ederim.
    Son olarak, oto aksesuarılarından aldığım soketten ilk başta memnundum ama daha sonra korozyona uğrayıp paslanmaya başladı içi.Bu yüzden bence tekne aksesuarı satan yerlerden (örn bauhaus) marine tip soket almanı tavsiye ederim.(diğerine göre biraz pahalıdır)
    cok cok tesekkurler. Cok acıklayıyıcı oldu .
    Bir sorum daha olacak .
    Surekli farlar yandıgı icin bu navigasyon aletinin kullanılması halinde akunun uzerine ek bir yuk bindigi icin akunun kendini sarj etmesinde bir eksiklik olusuyormu ?

Motosikleti
    honda CBF150
    ben arabada piranha Pathfınder kullanıyorum. istanbul içinde bir sorun yaşamadım. istanbul dışı hiç kullanmadım. yalnız bildiğim kadarı ile içindeki yazılım çok önemli benim kullandığım yazılımda i-go motosiklette daha hiç kullanmadım zaten laf aramızda motorumu daha trafikte hiç kullanmadım.

Motosikleti
    gt250comet
    önemli olan içinde yazılım, haritasının güvenirliliği, kullanıcının işini kolaylaştıracak kolay ve pratik güzel bir menü.. başarsoft bu konuda çok iyi, ztn googlemapsın türkiye haritasını kendileri çıkarıyorlar.

Motosikleti
    honda CBF150
    [QUOTE=fthinky;2033146]önemli olan içinde yazılım, haritasının güvenirliliği, kullanıcının işini kolaylaştıracak kolay ve pratik güzel bir menü.. başarsoft bu konuda çok iyi, ztn googlemapsın türkiye haritasını kendileri çıkarıyor

i-go başarsoftun ürünü, haklısın googlemap türkiye ayağı başarsoft

GARMİN OREGON 550T EL TİPİ GPS
    HAVA, KARA, DENİZ, OTOBAN HER KOŞULA UYGUN GARMİN OREGON 550T

Selam ARKADAŞLAR. SIFIR KUTUSUNDA AÇILMAMIŞ GARMİN OREGON GPS. 3 BOYUTLU TOPO HARİTA, TÜRKİYE VE DÜNYA HARİTASI, 3.2 MP 4X ZOOM DİGİTAL KAMERA, NAVİGATOR, DOKUNMATİK EKRAN, 3 İNCH EKRAN, SD KART KULLANIMI, EL TİPİ, KARABİNALI, DVD/VCD/FOTO GÖSTERİCİ, BLUETOOTH,, MP3/MP4, RADİO, 3D PUSULA, ALTİMETRE, BAROMETRE, YÜKSEK HASSASİYET, NABIZ ÖLÇER, HEM UÇUŞTA HEMDE ARABANIZDA KULLANACAĞINIZ BİR GPS NAVİGATÖR.

FİYAT İÇİN ARAYIN
    0532 456 15 71

Outdoor kullanımına uygun olarak tasarlanmış olan Oregon 550 Yüksek Hassasiyetli GPS alıcısı ile outdoor aktivitelerinizin keyfine varacaksınız…

3.2 megapixel dijital kamera, 4x dijital zoom özelliği ile bulunduğunuz yerin sadece kordinatlarını belirlemekle kalmayıp resmini de çekebilirsiniz.
    Uydu alışı azaldığı zamanlarda kısa süreli bilgileri kayıt etme ve üç güne kadar kayıtlı bilgileri ve zamanı saklama özelliği olan Hotfix ve IPX7 standartlarına göre su geçirmezlik özelliği ile kullanım kolaylığı sağlayan Oregon 550 Micro SD ile genişletilebilir hafıza, Elektronik Pusula ve barometrik altimetreye de sahip…

Kablosuz diğer cihazlarla iletişim ve bilgi aktarımı, rota, nokta ve iz kaydı yapabileceğiniz Oregon 550’nin pillerle beraber olan ağırlığının 193g. olması da Garmin’in her geçen gün gelişen teknolojisinin sunmuş olduğu kullanım kolaylılarından biri… Dokunmatik ekranı ve 3 boyutlu harita gösterimi ile Oregon 550 Yüksek Hassasiyetli GPS alıcısını outdoor kullanımlarınızda yanınızdan ayıramayacaksınız.

Performans
    Boyutlar:5.8 x 11.4 x 3.5 cm
    Ekran Boyutları:3.8 x 6.3 cm, 3”
    Ekran Çözünürlüğü:240 x 400 pixels
    Ekran Özellikleri:Renkli TFT ekran
    Ağırlık:192.7 g (bataryalar dahil)
    Batarya:2 AA piller (dahil değil)
    Batarya çalışma süresi:16 saat
    Su geçirmezlik:var (IPX7)
    Yüksek hassasiyetli GPS alıcısı:var
    Arabirim: USB ve NMEA 0183 uyumlu
    RoHS versiyonu:var

Haritalar & Hafıza
    Genel dünya haritası:var
    Türkiye Haritası:var
    Topografya Haritası:var
    Harita ekleyebilme özelliği:var
    Hafıza:850 MB
    Harici hafıza:SD kart ile eklenebilir
    Iz nokta kaydı 2000
    Rota kaydı:200
    İz günlüğü:10.000 noktadan oluşan 200 iz kaydı

Özellikler
    Otomatik yönlendirme (dönüş uyarıları):var
    Elektronik pusula:var
    Barometrik altimetre:var
    Geocaching modu:var
    Outdoor GPS oyunları:var
    Av/Balık takvimi:var
    Ay ve Güneş bilgisi:var
    Medcezir tablosu:var
    Alan hesaplama:var
    Custom POIS (ilgi noktaları ekleyebilme özelliği):var
    Birimler arası transfer (benzer cihazlar kablosuz olarak ,bilgi paylaşabilme):var
    Fotoğraf izleme:var
    Dijital Kamera: var, 3.2 megapixel dijital kamera, 4x dijital zoom
    Dokunmatik Ekran:var

FİYAT İÇİN ARAYIN
    0532 456 15 71

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler