Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mondial 110 ft seri kalkmıyor neden?

Motovento
    REKLAM ALANI

ardşlar benim mondial 110 ft 100 lüklere göre daha hantal kalıyor neden acaba
    bide kanuni nin 110 luğu yine aynı şekilde benim kinden daha seri kalkıyor nedendir ki ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    rodaj dan olabilir

fabrikasyon bir hata olabilir

debriyaj balatan bitmiş olabilir

o motorlarda vites dişli oranı seninkine göre daha düşük olabilir

peki sen düz de onlara fark atıyormusun ? yokuşta kim önde gidiyor 2 kişi fark nasıl? 2. vitese hangi motor daha önce istiyor titreşimin ne alemde?
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

motoru 2005 te aldım. düzde kanuni geçiyor ve onun ibresi 100km-110km falan yapıyomuş yokuş aşağı benim ki 95 km enfazla ve acayip titriyor.

Motosikleti
    honda titan
    kardes dislilerle oynadıysan ondan seri kalkmayabilir.arkadaşın dediği gibi debriyaj balatan bitmiş olabilir.bunun gibi nedenler daha çoğaltılabilir yani bir ustaya göstermede fayda var.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı erkolli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru 2005 te aldım. düzde kanuni geçiyor ve onun ibresi 100km-110km falan yapıyomuş yokuş aşağı benim ki 95 km enfazla ve acayip titriyor.
    aşırı titreşim ve seri kalkmama olayı büyük ihtimal debriyaj balatası.. bu tip konularda km bilgisi bakım durumu modeli yazarsan daha faydalı olcaktır.. biz karanlıkta göz kırpıyoruz bi anlamı olmuyor

bide şu var, malesef (modeneası bilmiyorum) yamaha honda suzuki cub ları hariç hepsinde inanılmaz titreşim var senin motorun titremesi normal ama titreşim arttıysa dediğim gibi olabilir
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

fehmizcan107 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Anastasia(2010 YAMAHA YBR 125 ESD);MONDIAL 151 RS
    performans düşüklüğü başta gaz yememe hava filtresinin pislenmesinden de olabilir belki.ama önce debriyaj balatasına bak bence de.

MT 17 ÇANAKKALE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler