Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

keewaye karbüratör

Motovento
    REKLAM ALANI

keeway hurricane 50cc motorumda karbüratöründe sorun oldugunu anladım.yarım gazda gidiyor biraz daha gaza basınca sesi kesilmeye başlıyor motorun.benzin çekmediğini düşünüyorum karbüratör gazı bırakınca normal çalışıyor motor.veya başka bi sorun olabilirmi?bu motorun sıfır karbüratörü 160 tl bu motora uygun bi karbüratör varmıdır daha uygun veya çin mallarının karbüratörü olurmu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    olduğu gibi değiştiriceğine neden servise gidip ayar yaptırmıyorsun
    Mustafa Kemal Atatürk

peki ayar yaptırsak düzelirmi?

Önce bir dene.Direk karbüratör değiştirmekle olmaz.Git bir ayar yapsınlar.Çözülmezse alırsın.Böyle karbüratör sorunları olabilir.Hemen değiştirme.

Dostum şamadıra ayarı bozulmuş olabilir gaz verince benzin seviyesi ana jete yetmiyodur bi kontrol ettir derim.

korkuyorum acaba motor şişme yapmamıştır değilmi daha sıfır motor yapılalı 200 km bile olmadı.

arkadaşlar verdiğin bilgilere teşşekkürler.bugun motor eski haline döndü hiç bir müdahale etmeden yalnız yavas yavas kalkarken motorun sesi normal hızlandıkca motorun sesi bir fan gibi çıkıyor ama son süratda gidiyor sesinin kısılması nedendir?bi zararı olurmu?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler