Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İmdaaat ! marş motorum bozuldu !

Motovento
    REKLAM ALANI
    VİRAGORİDER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA VİRAGO XV 535--SYM GTS 250 VOYAGER
    Arkadaşlar Yamaha Virago 535 motosikletimin marş motoru için yardıma ihtiyacım var !

motorum 93 model, bir kaç ay önce yine marş motoru arızası nedeniyle kilitleme sistemi ve marş kömürleri değişti
    iki ay kadar sorunsuz,ilk harekette marş aldı fakat dün tekrar sorun çıktı.

Bu konuda teknik bilgiye sahip arkadaşlardan bilgi istiyorum.
    Servis ücretlerinden nefret ediyorum ve istanbul avrupa yakasında bildiği hesaplı ama gerçekten iyi bir usta olan varsa,
    yada forumda bir usta varsa tavsiye bekliyorum

motorda ampul yanmasa çıldıran bi adamım ! Tahmin edin marş olayı beni nasıl delirtiyo
    YAMAHA VİRAGO XV 535 emekli oldu !
    Yeni bebeğim SYM GTS 250 VOYAGER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    marşta nası bi problem var şimdi,tarif edebilirmisin.
    değişen kömürler orjinalmiydi?marş hiç çevirmiyomu,ses falan nası çıkıyo marşa basınca.
    valla sevmesende servise uğrıycan gibi görünüyo.yada iyibi oto elektrikçi bulcan,söktürcen marşı.umarım sorunun çözülür

redpepper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125
    arkasdaşım benimde marşta problem vardı bazen çalışıyor bazen çalışmıy76ordu gittim yaptırdım bir yere bana herşeyini değiştirdim dedi bende garanti istedim bobin yanması hariç herhangi bir soruna karşı garanti verdi bir problem yaşarsan getir dedi 3 aydır sorun yok ama olursada onların sorumluluğunda sen de git yaptırdığın yere göster bence en azından kendileri yaptığı için açmadan sorunun neden kaynaklandığını da anlayabilirler

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    arkadaşım bu kadar panik olacak bir şey yok.bunların hepsi olağan şeylerdir.eğer marşı sökebilirsen dışarıda da yaptırabilirsin.öyle pahalı malzemeleride yoktur.marş genel olarak dişli arızası, burç arızası,marş otomatiği arızası,debriyaj arızası,ve kömür diye tabir edilen diyot tablası arızaları yapabilir.kollektör arızası pek yapmaz.
    geniş kapsamlı elektrik malzemesi bulunduran bir oto elektrikçide bunu çok rahat halleder..dert etme ,sana birşey olmasın..

VİRAGORİDER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA VİRAGO XV 535--SYM GTS 250 VOYAGER
    E İÇİmİ Rahatlattiniz Ne Dİyİm

TanidiĞim Fakat Uzun SÜredİr GÖrmedİĞİm Bİr Oto ElektrİkÇİ Var Bİr De Ona DaniŞalim
    YAMAHA VİRAGO XV 535 emekli oldu !
    Yeni bebeğim SYM GTS 250 VOYAGER

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler