Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

GT 250 comet amortisör

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne hikmettir (kayınpederimin ismi aynı zamanda) bilinmez, kaliteli malzeme kullanan, çinli olmamasına rağmen çekik gözlü Hyosung mühendislerinin GT 250 Comet'e uygun gördükleri arka amortisör 15.000. km'de hakkın rahmetine kavuştu. Oysaki yurdumun değişik yörelerini, köylerini, denizlerini, dağları ve bayırlarını ben (65 kg.) ve eşim (65 kg.) şimdiye kadar sorunsuzca gezdik gördük. En son güzide İlimizin güzide tatil beldesi Çınarcık'ın, o muhteşem virajlı ve çukurlu ayrıca zaman zaman tümsekli yolunda ilerlerken motorun virajları alamadığını hissederek yaptığım tespitler sonucu amortisörümün helvasını yeme vaktinin gelmiş te geçtiğinin farkına vardım.

Kısaca, 1 adet amortisör lazım bana, uyabilecek sağlam amortisör bulabilme ihtimalim binde kaçtır? Hatta söküp tamir edilebilmesinin ihtimali milyonda kaçtır?
    Not : Ayarına bak diyecek arkadaşlar, amotisör zaten sadece yay üzerinde duruyor, piston görevini görmüyor.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 Comet '08
    arka amotison fatih kiliçlida bir adet olması lazım sahibinden de ilanı olması lazım bakıp hoşuna giderse mutlaka pazarlık yap ama bütün parçalar ikinci el sıfırını alcam diyorsanda istanbul motorda var ama çok pahalı

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    motostyle.org ta amortisor tamiri yapildigini gormustum
    agirlikli olarak arazi motorlari uzerine calisiyorlar ama
    istersen bir bak..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Başka motosikletlerin arka amortisörlerini uydurmak istersen motosikletcileri gez derim.Bende netten araştırıyorum.

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    S&T lerin amortisörü uyabilir ama fiyat olarak biraz fazla gibi zannedersem.
    62100HR8301 ARKA AMORTISÖR GT250-GT250R
    fiyat 400 Lira civarında galiba.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı retox70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S&T lerin amortisörü uyabilir ama fiyat olarak biraz fazla gibi zannedersem.
    62100HR8301 ARKA AMORTISÖR GT250-GT250R
    fiyat 400 Lira civarında galiba.
    S&T uyabilir değil zaten aynısı fakat bahsettiğin gibi biraz tuzlu.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:37 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:30 AM ----------

Alıntı kemalcolak34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka amotison fatih kiliçlida bir adet olması lazım sahibinden de ilanı olması lazım bakıp hoşuna giderse mutlaka pazarlık yap ama bütün parçalar ikinci el sıfırını alcam diyorsanda istanbul motorda var ama çok pahalı
    Kendi web adresinde yok, neyse aramaya devam teşekkürler.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler