Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

arora benzin doldururken depodan taşıyor?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kuba cg100 sport
    merhaba arkadaşlar arora 100 cc cup motosikletim var. daha yeni aldığım için sadece 2 kez benzin aldım. sorunum şu: benzin doldururken deponun girişinde enlemesine bir sac var ve benzin saca carpıp dışarı taşıyor. bu yüzden çok yavaş ve sürekli çek bırak şeklinde dolduruyorlar benzini. bu sacın görevini bilen varmı acaba?
    kesersem bir problem yaşarmıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    benim önceki scooterimde de aynısı vardı ve aynı sorunu yaşardım,bende sebebini merak ederim hep
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet içine bir cisim atılmasın diye

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı halilihsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet içine bir cisim atılmasın diye
    yan tarafları açık,atılmak istense yine atılır.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Ağzı hortumlu huniler var markette o flapayı geçir öyle dök benzinini.

o sacı kesiyolalar hep arkadaşlar benzin dolduran abiler kestir len şunu şeklinde çıkışıyolar burada

Motosikleti
    Mondial 100 ukh
    kestir o zmn sende...

o sac oraya hortom sokulmasın diye kon muş yani benzin çkil mesin diye oraya filitre koya biliyor sun o sac onun için kesmeseniz iyi olur

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Evet arkadaslar ıcınde depo acılırken yanlısklla anahtarınzı falan dusurmeyın yada hortum sokulup benzınınızı cekmesınler dıye yapılır kısacası depoyu yabancı maddelerden bı yere kadar korumak ıcındır..Istersen kestır ıstersen kestırme ama kestıreceksende deponun bos ve kuru olmasına dıkkat et benzın buharı bıle olmasın ıcınde...
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Hepiniz yanlış biliyorsunuz o içindeki sac depo kapağı takılıp çevivrildikten sonra tepo kapağı saca dayanıyor ve bizde kapağı sıkınca iyice iteklediği için sıkışıyor Geçen gün bende biraz parmakladım azıcık yamulttum kapağı takınca yamuk girdi sıkılmadı sonra o sacı düzelttim rahatlıkla oturdu.

SAKIN O SACI KESMEYE KALKMAYIN SONRA DEPO KAPAĞINIZ KAPANMAZ BENZİN ÇALKALANDIKÇA SIZINTI YAPAR
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

kesinlikle kaçırmıyor

Motosikleti
    Kuba cg100 sport
    evet arkadaşlar cevaplar için teşekkürler. ama tam olarak çözüme ulaşmışdeğiliz. bunun bir çaresini bulmaya çalışacağım. pratik bir çözüm bulursam sizinle paylaşacağım. pompacıların çektiği var bu durumdan adam benzin doldururken söylenip duruyor. birde hemen bitsin diye çişi gelmişte tuvalete gidemiyor gibi kıvrılıyor zavallı :D acıdım adama o yüzden bi çözüm bulmalıyım

fehmiilker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan 100cc
    ordaki sac şamandırayı tutuyor olabilir kardeşim sökmeye çalıştı şamandıra sizlere ömür

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    arkadaşlar dediğiniz sac olması gerekli çünkü; benzin şamandıraya şiddetli vurursa
    bozulabilir ve benzin göstergesi haliyle göstermez bilginize. ..
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Kuba cg100 sport
    onun çözümünü buldum arkadaşlar. kargaburnu ile sacı yatay konumdan eğip dikey konuma getirin sorun halloluyor ;) bu arada arora'yı sattım ve bir daha tövbe ettim çin malı motosiklet almam!! kimseye de tavsiye etmiyorum. hele hele arora hayatta almayın... ybr 125 düşünüyorum. umarım iyi bir seçimdir. param olsa tvs apachi alacaktım ama ona maddi gücüm yetmez.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)