Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yamaha bws rektifiye yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    new apache rtr black
    Merhabalar öncelikle 5 ay gibi bir zaman önce yamaha bwsmi satıp apache almıştım ancak baya özledim bwsmi yani zevki bambaşka imiş neyse; verdiğim çocuk motoru bitirmiş yani ben yıllarca kendim uğraştım ettim bakımını iyi bi ustam vardı o ayarlardı kalkış için falan bende iken 90 km hıza roket gibi çıkan bws şimdi sattığımçoçuk kullanmayı bilememiş şuan motor mobilet gibi kalkıyo 80 geçmiyor ben ucuza alacak gibiyim geri şimdi bi rektefiye yaptırsam malzeme olarak kaça patlar eski haline döner mi tabi tekrar bir rodaj ayar yapacağız ama rektifiye eski performansına kavuştururmu boya kaportası halen iyi ancak motor bitmiş en açık şöyle diyebilirim motor sanki hep boğulmuş gibi rektifiyenin faydası ne olur bana kaça patlar ortalama şimdiden teşekkürler
    sağlığa en zararlı şeyse yaşamak
    ApAcHe istemdışı teker yapan tek motor:queen:
    bws aşkı bitmerz 16000 km mazii unutulmaz nazilli 09

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    free13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum parçalar ne kadar tutar bilemem ama rektifiye yaptırınca eskisinden daha iyi olacağı kesin tabi kullanacağın parçaların kalitesine bağlı.
    ben kayışı ve debriyaj balatasının bilyelerini değiştirdim(orjinal takıldı) motor acaip değişti.düz yolda 80 yapan motor şimdi 95 yapıyor ben bile inanamadım

Motosikleti
    new apache rtr black
    Alıntı free13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum parçalar ne kadar tutar bilemem ama rektifiye yaptırınca eskisinden daha iyi olacağı kesin tabi kullanacağın parçaların kalitesine bağlı.
    ben kayışı ve debriyaj balatasının bilyelerini değiştirdim(orjinal takıldı) motor acaip değişti.düz yolda 80 yapan motor şimdi 95 yapıyor ben bile inanamadım

sagol arkadasım bakalım bı sorup sorusturacagım ucuza kaparsam bı masraf ayarla ben ucururum gene onu
    sağlığa en zararlı şeyse yaşamak
    ApAcHe istemdışı teker yapan tek motor:queen:
    bws aşkı bitmerz 16000 km mazii unutulmaz nazilli 09

Motosikleti
    mondial 151 rs
    bu rektefiye ne oluyor ya hızlandırıyorsa bende yaptırayım motoruma....

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı storm150_mmk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu rektefiye ne oluyor ya hızlandırıyorsa bende yaptırayım motoruma....
    rektefiye motorun baştan aşağı herşeyinin 0 ı ile değiştirilmesidir.modifiye türü birşey değil
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler