Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scooter koruma demiri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Arkadaşlar, scooter koruma demiri imalatı yapan varmı? İstanbul anadolu yakasında varsa tercih ederim.
    Orhan KÖNİ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Ahmet Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, scooter koruma demiri imalatı yapan varmı? İstanbul anadolu yakasında varsa tercih ederim.
    ahmet ağabey, seninki ve benim ki gibi scooterlara koruma demiri yaptırmak çok zor..
    Bende araştırmıştım bir aralar..151 rs ve 150 zat gibi heryanı grenaj olan motosikletlerde, koruma demirinin takılacağı şasiye ulaşmak için grenajları delmeleri gerekiyor çünkü açıkta hiç şasi demiri yok ve bunu yapmak da çok zor..
    örneğin kendi motosikletimde kafa grenajını açınca altında çoook derinlerde duruyor şasi demirleri..
    yani zor yapmak ama her zaman ki gibi imkansız değil..
    Birde grenaj fiyatları çok pahalı olmadığı için yaptırmasam da olur diye düşünmüştüm şahsen..

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Cevabınıza teşekkür ederim, haklısınız. Ben Kartal'da oturuyorum, siz herhalde Göztepe'de oturuyorsunuz, bilmiyorum Caddebostan'a gidiyormusunuz sizinle tanışmak isterim. Mesajlar insanlar hakkında bir intiba oluşturuyor. Gerçi benim yaşım biraz fazla, insani ilişkilerde birbirlerinden insanların birşeyler öğrenebilmesi önemli. İsminizi bilmiyorum,karşılaşırsak sizi nasıl tanıyacağım? İyi akşamlar dilerim.
    Orhan KÖNİ

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Ahmet Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevabınıza teşekkür ederim, haklısınız. Ben Kartal'da oturuyorum, siz herhalde Göztepe'de oturuyorsunuz, bilmiyorum Caddebostan'a gidiyormusunuz sizinle tanışmak isterim. Mesajlar insanlar hakkında bir intiba oluşturuyor. Gerçi benim yaşım biraz fazla, insani ilişkilerde birbirlerinden insanların birşeyler öğrenebilmesi önemli. İsminizi bilmiyorum,karşılaşırsak sizi nasıl tanıyacağım? İyi akşamlar dilerim.
    Rica ederim
    Biraz konu dışı olacak bu mesajlarımız ama caddebostan a gidebilirim yarın..olmazsa şuraya tıklayın buradan devam edelim sohbete..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler