Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

kLASİK BİŞİ : BENZİN ÇOK YAKIYOOO!

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    valla millet polemiğe girmemek için kasıyor çok saygılı ve sabırlı insanlarsınız sizleri tebrik ediyorum

ama bir kişide çıkıp cümleni kelimelerini ve tavrını düzelt dememiş ben diyorum arkadaşım lütfen konuyu detaylı bir şekilde bizi hacıya götürmeden anlatırsan sana yardımcı oluruz
    unutma herzaman yaşından büyük biri gibi yaz
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı talhabilgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HACILAR PARDON CÜMLEM DÜŞÜK OLMUŞ !
    Çelik martian 150 lik scooterımı bir ay önce aldım. Şu an kilometresi 350km 'de...
    Km başına 300 lira yakıyor. Anlatabildim sanırım...Acep düşermi bu yakıt yoksa bu motorlar yüksek mi yakıyor.
    aga ben yine anlayamadım ama çözücem
    bi kere km başına 300 lira dediğin 300 kuruştur sanırım. kilometrede 300 kuruş (3tl) yakması imkansız neredeyse, 6-7 kmde bir depo bitiyo demek.
    en olası ihtimal kilometrede 30 kuruş yakması sanırım, motorun henüz yeni olmasıda bi sebeptir ama bu kadar yakmasının asıl sebebi başka birşeydir. karbüratör ayarı+başka şeyler olabilir.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Kilometrede 300 Lira yakıyorsa, başbakanın makam aracından fazla yakıyor demektir.
    Ama bu durumda başbakan da seni çok seviyor - malum bezinin vergilerini daha da artırdılar (%500 vergi oldu).

Ne diyim....
    Hepiniz sağolun....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler