Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
28. sayfa BirinciBirinci ... 182627282930 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Virago 535 için projeler ve paylaşım konusu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    yalnız motor 2,5-3 senedir açık otoparkta,yani bazı parçalar paslanmış,en azından motor kısmının 1 hafta pas cözüçüde kalması lazım,fotoları var ama eklemeyi bilmiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    UCANLAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Mekanik parçalarda ihtiyaç çok oluyor mesela ben yakın zamana kadar çok aradım ama bulamadım ve servisine bıraktım motoru.Motorun modeli v.s durumu hakkında bilgin varmı.belki bana lazım parçaları seneden alabilirm parça olarak satmayı düşünürsen.Motor neden sökülmüş.Gerisi nerde
    " MOTORUM OLMADAN ASLA !... "

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    Aslına bakarsan motor kazalı ama motor kısmı paslı olması dışında sağlam,fotoları elimde ama foruma atamadım bi türmlü

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:56 ----------

Sen hangi parçaları aradın mesela varsa yardımcı olacağım bişey bakarız

Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Bana exs zinciri*2
    eks mili
    yataklar(grank kol yatakları)
    bir ihtimal grank kolu
    Yağ pompası
    lazım dostum.Ama motor km ve durum iyi ise komplede düşünebilirim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    XV535s Oldskool Bobber Project,Arabası:JDM stp CRX
    shoparr ön diskini buldum ikinci el olarak...

Serkan KAÇMAZ
    telefonu: 0533 657 30 68

arkadası arayınca kendını tanıttıktan sonra;
    "bir arkadasına yedek depo ıcın numaranızı veren kişi (Barış Keskin)" vasıtasıyla ulaştım size dersin ve indirim talep et 200 lira diyor kendisi...

Motosikleti
    Yamaha Virago XV 535 ( 1997 )
    Barışcığım saolasın hemen yarın kendisi ile irtibata geçeceğim ama bi emin olmak istiyorum 97 model disktir inşallah 95 lerinki uymuyor denedni :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı shoparr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barışcığım saolasın hemen yarın kendisi ile irtibata geçeceğim ama bi emin olmak istiyorum 97 model disktir inşallah 95 lerinki uymuyor denedni :D
    Valla bilemeyeceğim abi onu, ara sor Barış Keskin verdi numaranızı de, işin görülür umarım...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Nedir son durum?

chopper gidon

merhaba barış, ben bursadan yücel;
    bu gidonlara bakıyorum... viragonun gidonu tam hakkını vermiyor.. biraz yüksek olması gerek...
    e bay dana bayaa baktım fakat, gördüklerimin hepsi aşırı.. kendimzegöre orta karar bir şey eğdirip büktürmek lazım...

motor koruma demirini sakaryaya yolladım.. ısısan gfabrikası komşumuz onlar bu gibi borularla uğraşıyorlar.. okuldan fırsat bulup motorla sakrya yapmam lazxım ki.. klış olması kötü bir durum :D

ve ebayda http://www.auctiva.com/hostedimages/...0,0,0&format=0

bunu gördüm müthş... ebaydan ortak siparişlerde kargoları bölüşelim diyorum.. :D

benimde virago ön camurluga ihtiyacım var.uygun fiyata nereden temin edebilirim?

Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Benim motordan ses seda yok halen haber bekliyorum servisten,Konu bayağı gerilerde kalmış.

Motosikleti
    yamaha 535 virago
    sevgili arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım ,bazı teknik konularda oldukça yanlış ve gereksiz tavsiye sıkıntıları yaşadığım için burda birebir yaşanmışları takip etme en doğru olanı.herkese paylaşımlarından dolayı teşekkür ederim.en azından bir kırık aynayı camcıda kestirip 5 tl ye almayı öğrendimsevgiler

Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Alıntı osman poyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım ,bazı teknik konularda oldukça yanlış ve gereksiz tavsiye sıkıntıları yaşadığım için burda birebir yaşanmışları takip etme en doğru olanı.herkese paylaşımlarından dolayı teşekkür ederim.en azından bir kırık aynayı camcıda kestirip 5 tl ye almayı öğrendimsevgiler
    Hayırlı olsun dostum.İyi günlerde kullan.Benim motoriçin aradım servisi,Japonlar kapıkuleden giriş yapmış Türkiye'ye
    Servisin söyledğine göre parça problemi ortadan kalkıcak ve fiyatlar daha uygun olucakmış.15 Ocaktan itibaren alımlar başlıyormuş.Yamaha Türkiye faaliyete geçiyormuş.Hadi hayırlısı

selam BreakerRuz motorun çok güzel olmuş darısı benim ve tüm isteyenlerin başına olsun inşallah henüz bir motorum yok ama almak istiyorum niyetim yamaha virago 250 hem yakıt ekonomisi hem ilk alımdaki hesaplı fiyatı bakalım artık araştırıyoruz bulabilirsek alacağız inşallah eğer becerip alabilirsem senin fikirlerine ihtiyaç duyabilirim.
    kolay gelsin.

Ben de Yamaha 535 fanatiğiyim diyebilirim.Ama iş ulaşmaya ve satın almaya gelince bir çok soru kafaya takılıyor.
    Yamaha 750 çok mu az üretildi,neden piyasada yok
    Yamaha 535'in ortalama yakıt tüketimi nedir,..lt/100km,
    535'in en fazla yapabileceği sürat ve ivmelenmesi yeterli midir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:38 ----------

Bu Cruiserci de havalı çıktı@BreakerRuz , Harleycilere mi özeniyor acaba

Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Hızla pek alakam olmadığı için cevap veremmiycem.bir kere 120 ye kadar geldim bana yetti )
    hızlanma konusunda 250 cc viragoda kullandım pek farkını ben göremedim.Önceki motorum ls 650 suzukiye göre çok yavaş hızlandığını söyleyebilirim.Fren mesafesi uzun.Şehir içinde kullanımı rahat.Didonu uygun değil yada bana öyle geliyor.Ben değiştirmeyi düşünüyorum.Kısa dönüşlerde manevra kabiliyetini düşürüyor.Ancak o bir efsane buda ayrı konu tabii.

Alıntı UCANLAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hızla pek alakam olmadığı için cevap veremmiycem.bir kere 120 ye kadar geldim bana yetti )
    hızlanma konusunda 250 cc viragoda kullandım pek farkını ben göremedim.Önceki motorum ls 650 suzukiye göre çok yavaş hızlandığını söyleyebilirim.Fren mesafesi uzun.Şehir içinde kullanımı rahat.Didonu uygun değil yada bana öyle geliyor.Ben değiştirmeyi düşünüyorum.Kısa dönüşlerde manevra kabiliyetini düşürüyor.Ancak o bir efsane buda ayrı konu tabii.
    Teşekkürler efsane olduğu doğru,2000 model şu güzelliğe bakın

ls 650 ye göre yavaş hızlandığına emınmısın ve virago 250 ile bi farkı olmadığına ??

Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Alıntı bilinque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ls 650 ye göre yavaş hızlandığına emınmısın ve virago 250 ile bi farkı olmadığına ??
    Eminim Dostum.1 sene sl 650 sahibiydim.Bu motor kayışlı.Kayışlı motolar daha çabuk hızlanıyor.V motor değil ve motordan tekere aktarma mesafesi çok kısa zaten motorda küçüçük.Virago 535 ise şaftlı.Virago 250 de zincirli.Virago 250 yi bir gün kiraladım.Yüksek hızda farkı vardır mutlaka ama ilk hızlanmada ben pek belirgin bir fark görmedim.belkide bana öyle gelmiştir ama şaftlı ve zincirli motorlarda ilk hızlanma arasında bir fark olurmu teknik olarak bilenler yazarsa daha iyi olur.

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Uçanlaz sana özelden mesaj attım dostum
    direk sayfana atmışım ziyaretçi mesajlarına
    Kolpa Adamları

REKLAM ALANI
28. sayfa BirinciBirinci ... 182627282930 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler