Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
29. sayfa BirinciBirinci ... 192728293031 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Virago 535 için projeler ve paylaşım konusu

Motovento
    REKLAM ALANI
    UCANLAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Yazdım cevap dostum
    " MOTORUM OLMADAN ASLA !... "

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha XV535N
    viragomu yaza kadar biraz aksesuar eklemek istiyorum önerileri olanlar xv 535 icin tesekkürler
    Küçükler ot gibidir, büyükler ise rüzgar: Rüzgar ne yöne eserse, otlar o yöne eğilir.[COLOR="Silver"][COLOR="Gray"][I]:silent:[/I][/COLOR][/COLOR][COLOR="SandyBrown"][B][I][/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    ben aynaları ve elcikleri değiştiricem.ön cam takıcam.muhtemeln didonu daha düz bir didon ile değiştiricem.bir ihtimalda eksozlar ile oynarım.tabii önce motorun tamirden çıkmasını beklemem lazım )

Motosikleti
    Yamaha XV535N
    sana kolay gele elcik bende isterim eksoz ve didonda oynamam motor bitince buraya resim atsana...
    Küçükler ot gibidir, büyükler ise rüzgar: Rüzgar ne yöne eserse, otlar o yöne eğilir.[COLOR="Silver"][COLOR="Gray"][I]:silent:[/I][/COLOR][/COLOR][COLOR="SandyBrown"][B][I][/I][/B][/COLOR]

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı UCANLAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben aynaları ve elcikleri değiştiricem.ön cam takıcam.muhtemeln didonu daha düz bir didon ile değiştiricem.bir ihtimalda eksozlar ile oynarım.tabii önce motorun tamirden çıkmasını beklemem lazım )
    boats.net i öneririm...

Motosikleti
    Yamaha XV535N

Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Motorun tamirden çıkması lazım.parça bekliyoruz.Didonlara baktım motora oturunca nasıl bir didon açısı benim için uygun olur ona göre model bakıcam."T" ye yakın bişey istiyorum.İşyerinin çalıştığı atelyöler var ordan ayarlarım.Ön cam olayını daha önce anlaştım ancak arıza çıkınca kaldı.çantalarım var zaten.Elcik ve aynalarda eskimiş olduğu için mecburiyetten değişecek.Eksoz içinm en uygun fiat smokeeksoz diye bir firma var yerli sanırım ona yaptırırım ama kesin değil.

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    XV535s Oldskool Bobber Project,Arabası:JDM stp CRX
    Merhabalaaaaaaaaaaaaaaaaar

Uzun zamandır uğramıyordum siteye, pm leri cevapladım msn leri ekledim geldim

bilgisayarıma format atılması gerekiyor sitelere çok yavaş giriyorum ve sayfaları geç görüntüleme sorunlarım var...

PC yi yenileyebilirsem devam buradan

Sevgiler herkese yeniden

Motosikleti
    HONDA SHADOW 750 C4

herkese merhaba

Selam herkese...konuyu yakından takip ediyorum. aranıza yeni katıldım...bursa dan xv virago sahibiyim...

konu ve arşiv için barış teşekkürler...
    HONDA SHADOW 2007- (TURUNCU SİYAH) SAHİBİ:bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    saygılar abicim hoşgeldin

Motosikleti
    HONDA SHADOW 750 C4

95 model yamaha xv 535 Kablo bağlantıları şeması...

benim de çorbada biraz tuzum olsun...

Motosikleti
    HONDA SHADOW 750 C4

selam

arkadaşlar ben motoru yaklaşık 1 haftadır çalıştırmıyorum... acaba 10 gün daha çalıştırmasam bir problem olur mu?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Sorunu telefondan konuşup çözdük söylediğim gibi bilgisayarım bitkisel hayatta

Bağlantı şeması için teşekkürler

Virago sahipleri önceki sayfalarda paylaştığımız "repair manuel" kitabının çıktısını mutlaka alsın kendine...

Motorunuzu bilmeyen bir ustaya emanet etmek zorunda kalabilirsiniz, iyi bilen bir ustanın bile bir civatayı takarken tereddutleri olabilir, kendiniz bir şeyi söküp takmanız gerekebilir vs...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    2 gündür üst üste motoruma alıcılar çıkıyor satmak istemiyor olsam da istediğim motorlara geçmek için bunu elimden çıkarmam gerekiyor ancak bir daha 18 binde parıl parıl parlayan bir motor nah bulurum gibi geliyor bana

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    inşallah istediğin gibi tertemiz bi makineye daha sahip olursun.. onları bulmak için de bundan vaz geçmen gerekiyor malesef..

bu arada ben yasin, geçenlerde hüseyin ustaya birlikte benim amortisörleri götürmüştük konuyu senin motorun olduğunu bilmeden tesadüfen gördüm ve baştan sona okudum ellerine sağlık

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı -HK- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah istediğin gibi tertemiz bi makineye daha sahip olursun.. onları bulmak için de bundan vaz geçmen gerekiyor malesef..

bu arada ben yasin, geçenlerde hüseyin ustaya birlikte benim amortisörleri götürmüştük konuyu senin motorun olduğunu bilmeden tesadüfen gördüm ve baştan sona okudum ellerine sağlık
    Ooooo merhaba

Çok teşekkür ederim güzel dileklerin için, vn800 drifter ilk hedefim ancak büyük ihtimalle bütçeme yeten bir drifter bulamayacağım bu yüzden shadow ve dragstar arasında kalacağım vt750 nin de bütçeme uyanını bulmak zor olacaktır sonra birden kendimi dragstar ın üzerinde bulacakmışım gibi geliyor...

Yada kim bilir ikinci dünya savaşından yeni çıkmış ülkelerin ürettiği Triumph lara BMW lere binerim...

Benim için önemli olan şey bindiğim araçların bir dönemi yansıtması ve onu benimle birlikte gittiği yerlere sıçratması...

Önemli olan ne bulursam bulayım hemen onun adına da bir konu açıp tüm deneyimlerimi paylaşacağım, motoru parçalayacağım... benden önceki sahibinin ne haltlar yemiş olduğunu hep beraber göreceğiz... ama tabi önce Virago'm gitmeli ama aynı zamanda onu satarak bir aptallık yapacağımın da farkındayım

ben yapılan işlemden memnun oldunuz mu diye Peugeot dükkanına uğradım ama sen tabi çoktan gitmiştin. Eğer her hangi bir sorunun olursa her zaman Hüseyin ustanın dükkanına uğrayabilirsin elinden gelen yardımı yapar, en yakın zamanda tekrardan görüşmek üzere

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    bu aralar motora binemiyorum memnun olup olmadığımı görücez artık

sende istediğin gibi bir makineye kavuşursun acele etme biraz tadını çıkar virago'nun
    bu arada crx ile oynarsın artık

Motosikleti
    HONDA SHADOW 750 C4
    arkadaşlar motorumu alalı yaklaşık 2 ay falan oluyor iki nedenden ötürü henüz daha 20 metre kullanabildim. birincisi ehliyetim olmaması ve birkaç haftaya kadar ehliyetimin gelmesi, ikincisi de havaların yağmurlu olması.

Motorum garajda duruyorken "pass" tuşuna basıp selektörü deneyeyim dedim ancak çalışmadığını farkettim.

acaba selektör olmadan motor kullanmaya başlasam sorun yaşar mıyım? gereksiz mi yoksa?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı -HK- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu aralar motora binemiyorum memnun olup olmadığımı görücez artık

sende istediğin gibi bir makineye kavuşursun acele etme biraz tadını çıkar virago'nun
    bu arada crx ile oynarsın artık
    Umarım

Crx'in keyfi yerinde bakıma girdi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:36 ----------

Alıntı Baytril adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorumu alalı yaklaşık 2 ay falan oluyor iki nedenden ötürü henüz daha 20 metre kullanabildim. birincisi ehliyetim olmaması ve birkaç haftaya kadar ehliyetimin gelmesi, ikincisi de havaların yağmurlu olması.

Motorum garajda duruyorken "pass" tuşuna basıp selektörü deneyeyim dedim ancak çalışmadığını farkettim.

acaba selektör olmadan motor kullanmaya başlasam sorun yaşar mıyım? gereksiz mi yoksa?

Gereksiz olur mu hiç?

Hatırlarsan telefonda konuşmuştuk gündüz hep uzun farların ile gezmelisin.Aydınlatmanın her türlüsü motosiklette çok önemli. Pass tuşunun tamiri mümkündür,bir sayfada repair manuel in linki olacaktı konuda onu pc ne indirip kendin de sökebilirsin pass'i.

REKLAM ALANI
29. sayfa BirinciBirinci ... 192728293031 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler