Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mct nin elekrik tesisatı şeması lazım

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar mct nin elektrik tesisatı şaması varsa elinizde çok lazım kendim tesisatı yenilemek istiyorum elektirik den anlıyorum yanlız; şema yok elimde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    elektrikten anlıyorsan üzerindeki tesisat yanmadıysa çalışır durumda ise değiştirebilirsin gibime geliyo .Ben de elektrikçiyim mobylette min kini 1 2 sene once kısmen değiştirmiştim.Gerçi mct ile arasında dağlar var da bulamazsan da yaparsın yani..
    Nyaf kablo kullanmanı tavsiye ederim en az 1 mm(kare) çapında.. KOlay gele

Şemaya gerek yok,ben benim ar-125 tesisatını yeniledim.Zaten renkli oluyor kablolar,aynı renkleri birbirine birlestireceksin.Hepsi beyine baglı,elektirikten anlayan biri için kolay bir uygulama..
    Kolay gelsin..
    Not:Kablolar ve beyin hazırdı ben sadece montaj ve birleştirme yaptım
    Yaman YİĞİT

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı savasfkrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar mct nin elektrik tesisatı şaması varsa elinizde çok lazım kendim tesisatı yenilemek istiyorum elektirik den anlıyorum yanlız; şema yok elimde
    Komple yeni tesisatı 30 TL gibi birşey alıp onu takman daha sağlıklı olur. Ya da kullanma kılavuzunda mevcut elektrik şeması.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler