Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

suzuki an 125 stop etme arızası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki an 125 hk
    merhabalar suziyle 700 km doldu ancak ilk fiyaskoyu yaşadım bu gece. Sabit devirde kullandığımda herhangi bişey yok fakat bayır aşağı inerken motor rolantiye geçtiğinde stop ediyo.Ayağı kaldırıpta denedim motora yükleniyorum gazı bıraktığımda rolantiden biraz daha düşük çalışıyo ve bazende stop ediyo sebebi ne olabilir yardımlarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    koltuğun altında bir emiş hortumu var...biraz uzun tasarlanmış... Koltuğun içte kalan plastiği o hortumu yarıyor... Servisine giderek ücretsiz olarak yaptırabilirsin..Önemli bir arıza değil...Korkulacak bişey yok...
    Kendin bile yapabilirsin aslında..Hortumu çatlayan yerden keser takarsan sorunun hallolur...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koltuğun altında bir emiş hortumu var...biraz uzun tasarlanmış... Koltuğun içte kalan plastiği o hortumu yarıyor... Servisine giderek ücretsiz olarak yaptırabilirsin..Önemli bir arıza değil...Korkulacak bişey yok...
    Kendin bile yapabilirsin aslında..Hortumu çatlayan yerden keser takarsan sorunun hallolur...
    Evet arkadaş doğru söylüyor benim Mondial 125rt de hortum uzundu gerçi benimki stop etmiyordu ama bazen karbiratöre benzin geç geliyordu.O hortumu kısalt bide rolanti ayarı çak motora.Herşey hallolur.

Motosikleti
    Suzuki an 125 hk
    çok teşekkürler arkadaşlar içim ferahladı

secretplay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hava hortumuyla alakalı dostum hortumu kısalttır yada ayarlattır bazen oluyor böle hatalar motorunda bişey yok merak etme

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler