Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

istanbuldaki parçacılar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    arkadaşlar hyosung GT250R motorum için bir takım sinyal almak istiyorum. bugün babam da "şu motora bakalım bi ne menem bi şeymiş" deyince, indik çalıştırdık, bahçede dönüş yaparken önce sola yatırdı, sonra inat edip bi daha bindi ve bu sefer de sağa yatırdıktan sonra "motor bize göre değilmiş" deyip pes etti. ama tabii her iki ön sinyal de doğal olarak sizlere ömür. velhasılı babamdan değerli değil tabi ki, sağlık olsun, onun kalbini kıracağımıza sinyalleri kırdık.

şimdi tabii haliyle bir takım sinyal lazım. ama malumunuzdur tanesine servisler 21 euro gibi bi fiyat veriyorlar. oysa daha geçen sahibinden.com'da bi arkadaştan ben tekini 15 liraya aldım. ama o ilanda kalkmış, sanırım hepsini satmış olmalı.

özetle ben bu sinyallerin tanesine 21 euro gibi bi fiyat vermek istemiyorum. daha ucuz bulma seçeneklerim varsa o ihtimalleri değerlendirmeyi tercih ederim. ben ankarada'yım ama istanbul'da aksaray'da ya da topkapı taraflarında yedek parçacıların olduğunu duymuştum. buralardan bana yedek parça alabileceğim bi yerlerin telefonlarını verebilecek birileri olursa çok sevinirim...

iyi forumlar ve kazasız sürüşler dilerim hepinize...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

çok hoşuma gitti olay.ah bi de tam sürseymiş beraber gezerdiniz sen artçı olurdun. hatta beğenseymiş ilerde 600 lük filan alıyomuş bakarsın.
    neyseki bu motoru sat dememiş

sinyal de aslında çok pahalı değilmiş 21 euro da verilebilir
    cbr 125 in sinyali 125 lira mesela

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    valla ortak karar verdik zaten, bu sana göre değil dedim, seni scooter'la başlatalım dedim. mantıklı geldi ona da...

yine de ucuzu bulunur gibime geliyor. çünkü istanbul'da bahsettiğim satıcılarda çok ucuza olduğunu duymuştum bi yerlerden. bulamazsak tabi ki alacağız ama önce bi araştıralım bakalım...

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    68,74 TL st kanunide.. teki. iyi fiyat. inş daha ucuza bulursun. bi ara sanki pejo mobiletlerin oluyo dediklerini duydum :D
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    GT250R
    abi çifti 10ile 30lira arası değişen "her motora uyar" şeklinde satılan sinyaller uyuyor motora, monte yerine bak aynı olsun bide rengi uyumlu olsun orjinalle, vardır sizin oralardada yedek parça satan yerlerde
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    evet haklısın sado. zaten kırık olan kısımları sadece dış turuncu camları. lambaları bile yanmaya devam ediyor. yani universal bi ürün alıp sadece kafa kısımlarını bile söküp kullanabilirim. körükleri kısa gelse bile uydururum ben oraya onları. hatta biraz neti kurcalayınca şöyle bir de site buldum ve ürünler buldum :

http://www.rialli.com/urunler/cin-gr..._sinyal-grubu/

yarın ben bi yiba çarşısına uğrayayım, ordan çıkar bi şeyler. çıkmazsa bur siteden sipariş ederim artık. teşekkürler herkese...

bugün gittim ve 2 adet sinyali tanesi 4 liradan aldım. başka bir markanın ama uyumlu gibi görünüyor. hiç bi şey olmasa dış camlarım kırık sadece, camlarını kullanırım. akşam gidince dener ve sonucu diğer arkadaşlara da referans olması için buraya yazarım...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    arkadaşlar hallettim. diğer arkadaşlara da referans olması için, fotoğraflı haliyle koyuyorum...

*** bunlar kırık sinyallerim ***

*** bunlar da yeni aldıklarım ***

*** bu resimde her iki sinyal arasındaki farklar görünüyor. yenilerin körük kısımları ve vida yuvaları farklı. ***

*** aslında yeniler de birebir oturur ama, körük kısmı en azından orjinali olsun diye, yenilerin sadece kafalarını alıyorum, körüğe giren kısımları biraz uzun olduğu için onları kıl testereyle kesiyorum. reflektörlerin arkasında, körüğe giren ve sabitleyen yuva yenilerde kalın olduğu için onu maket bıçağıyla inceltiyor ve kablolarını da aktarıp yerine takıyorum. ***

*** sonuç, orjinalinden ayırt edilmeyen yan sanayi sinyaller. ***

orjinalden tek farkı, orjinalinin turuncu camında HYOSUNG yazıyor, bunlarda hiç bi şey yazmıyor. peki fiyat farkı ne? orjinalinin tanesi 21 EURO+KDV yani yaklaşık 52 küsür lira, bunların tanesi 4 lira. sadece camdaki HYOSUNG yazısı için fazladan 96 lira vermek bence "müsriflik" olurdu. bunu karşılayacak ekonomik güce sahip olsam da, yazık o paraya...

ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim. yine de istanbul'dan parçacı telefonu verebilecek olanlarınız varsa not almak isterim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler