Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hero puch marş sistemi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha rx-king
    arakdaşlar hero puch 94 model 2 vitesli motorumu marşlı yapmak istiyorum.elimde mondial 151 den sökmemarş motoru ve konjektör var ne diyorsunuz.fakat bu marş motoru dişliyi geri çekmeli değil direk ateşlemeli geri çekme olayı yok dişliyi direk dönderiyor.nasıl yaparız sisteme eklenecek bişey varmı.bu arada akü 12 volt takacam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

selam arkadaslar benimde 94 model 2 vitesli bi hero puch var motorum un gaz telini ve cikle telini değiştirdim motorumu çalıştırınca çok yüksek devirde çalışıyo gaz kolu cekmiyo motoru istop etmek için buji başlığını sökmem gerikiyo buna bi çözüm bulun saygılar

sessizsakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt25
    Alıntı buzzard71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arakdaşlar hero puch 94 model 2 vitesli motorumu marşlı yapmak istiyorum.elimde mondial 151 den sökmemarş motoru ve konjektör var ne diyorsunuz.fakat bu marş motoru dişliyi geri çekmeli değil direk ateşlemeli geri çekme olayı yok dişliyi direk dönderiyor.nasıl yaparız sisteme eklenecek bişey varmı.bu arada akü 12 volt takacam
    normalde motorda marş motoru için bi yuva yoksa, epeyce bloğu kesip biçmeden bi yol bulunmaz sanırım
    !?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler