Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lastik sorunu???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Jedaykin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW250
    Lastiklerimin tarihi 2005, yani süresini çoktan doldurdu ve değiştirmek gerekiyor. Malum kriz ortamında çok fiyatlı birşey alamıyorum ama iki teker üzerindeyiz, güvenlikten de taviz verilmiyor. Metzeler'e baktım uygun fiyatlı istediğim ebatta lastik bulmak dert. Ön lastiğim 90/90-18 ebatında. Bunun yerine 90/100-18 yakabilir miyim? Sizzce nasıl olur?

Lastiğin çapı 18mm artacak bu değişiklikle. Dengede bir değişiklik olur mu? Ya da oluşabilecek başka bir sorun olur mu?

Motor Regal Raptor dd250e. Uygun ebatlar lasertec modelinde mevcut ama 200 euroyu geçiyor onlar. Perfect ME77 alayım dedim. Onda da ön için 90/90-18 ebatı yok. Böyle arada kaldım. Bir yardım ediverin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özeline bak .
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Duro marka lastikleri araştırdın mı? Hesaplı ve kalitesinin fena olmadığını biliyorum, belki istediğin ebatlarda vardır.

Jedaykin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW250
    Duroda uygun lastik var, motorun üzerindekiler de duro ama ben pek memnun değilim onlardan. Metzeler bakıyorum mutlaka. Ya böyle bir ebat değişikliğine gidicem olabiliyorsa veya öne lazertec alıcam arkaya perfect me 77.

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Duro alma.Metzeller,pirelli,Dunlop.Ben kendim arkada Bonsun önde duro var.Duro beş para etmez biraz eski ondan da olabilir alırsam Pirelli yada dunlop alcam
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    izmır kahramanlarda burak var.bırestone bayılıgı almıs.fıyatları cok ıyıdır.pıyasada 280-290 fıyat cektıler.250 ye aldım,takmasıda ıcınde .bonus,u 5 e boldu.gıt bence.alsancagın sayılı esnaflarındandır.Şeref
    MOTOR bence bır hastalıktır.

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben pirelli mt65 aldım 60 liraya memnun değilim kayıyo teker.
    michelin iyi diyolar metzelerde iyiymiş kaymıyomuş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler