Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mondial parça sorunu ( Yardım lütfen)

Motovento
    REKLAM ALANI
    sıradışıbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150ı
    yeni aldığım 125 uag motosikletimin km si aldığım günden beri hiç çalışmadı.servise gittim.ön lastik üzerinde bulunan km telini çeviren ince uzun bir sonsuz dişli var , motorumun üzerinden kırık çıktı. ellerinde olmadığını 2-3 gün sonra getirtilebileceğini söylediler.Sonra usta olarak geçinen arkadaş ben arzu ederseniz bunu hallederim dedi nasıl dedim kaynakla doldururum aynısı olur dedi.10 ytl de para verdim.(helali hoş olsun ama benimde işim olsun değilmi?)Sözüm ona yaptı ama motor 50 ile giderken 20-15-5 vs gösteriyor. nerdeyse anadolu yakasındaki tüm bayilere sordum parça yok arkadaşlar.nerede bulabilirim bilen varmı parça elimde.hee birde garanti kapsamında ama sordum neredeyse her şey garanti dışı.Mesele marş pedalına bastın kırıldı diyelim garanti dışı.km teli koptu garanti dışı.sadece montaj ve parça hataları garantide motorumu seviyorum ama bir daha motor alırken sıralamamı değiştireceğim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    keeway superlight 150
    arkadaşım mondialin çoğu düzenmaz,parça garantili deil bu servis garantili diyip geçiyolar,yok motordan deil bu kullanım hatası diyip geçiyolar...

STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Servis olarak surekli aynı yere gidersen, servisle ilgili sorunların azalabilir, ben öyle yapıyorum. Parça içinde http://www.mondialmotor.com.tr/compo...,343/formid,1/ bu linkteki numaraları arayarak yardım alabilirsin..
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

Motosikleti
    Bmw F650
    http://www.rialli.com/

bu siteye bakarsan belki yararli olur senin icin.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    sanırım tuzlada olması lazımdı galıba ana servısın (fabrıkasının)
    sana yakın ise direct gıt ıstersen fabrıkaya...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

borahana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    birde buraya bak belki bişeyler bulursun
    http://www.avrupabisiklet.com/

Sercise her gittiğinizde garanti kapsamı içinde parça ve arıza tutanağı yapılıp bir örmeğinin size verilmesi gerekir. Aynı arıza üzerine 3 defa sanırım gelirse veya toplam 5 arızada motorun bedelini bile vermek zorundalar. Neyse hakkınız arayın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)