Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ampül konusunda bilgisi olan..????!!!!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)

bak bu orjinali şuan üstünde senin tipteki ampüllü olanı var ampülü daha iyi incelemen için büyük ekledim inş. yardımcı olabilmişimdir
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    artık aydınlatmayı geçtim beyaz olsun razıyım parklar beyaz far sarı kötü duruyo
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Ben Zn 125 m-tech H4 55/60 taktım 4-5 aydan beri kullanıyorum eski aküm kaldırmadı zaten iyice eskimişti şimdi yeni 9A aküm ile hiç sorunsuz sadece motoru çalsıtırmadan açma farı
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

lijoluna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR-600F vardı çalınanakadar :(
    E-M-R-e cim bende bayadır planladığım ampul değişme olayını bu akşam yaptım başlık açacaktımki baktım sen yazmışsın aşa yukarı aynı olayı gerek duymadım
    öncelikle soruna cvp vereyim..yazdığın ampul kesinlikle motora bişi yapmaz aydınlatma olayı sürücünün keyfile kalmışdırki beyaz yada sarı kendi bilir OSRAM ampulü öneririm..ben ondan taktım sana diyeceğim tek olay benim aldığım seriden al COOL BLUE serisi H7 HYPER WHITE 5000K modelini aldım ben sen istiyosan beni bul işyerinden aliyim sanada 1 tane benim çalışdığım şirket getittiriyo osram ampulleri 50-60 lira arası satış fiyatı olan benim ampullerimi (2 tanesi) 35 liraya aldım ben sanada bi yardım yaparım
    sana uyacak ampulde bu linkdekidir http://www.sahibinden.com/osram_-_h4...0WHITE%205000K
    burdaki fiyata bakma 2 adet fiyatı bu sana bunun tekini 15-20 arası alırız sanırım tutmaz bile neyse gelelim benim meseleye....

benim motoru biliyosun (CBR600F) seninki gibi H4 değil ama H7 2 adet var benim motorda
    ulen bu msj'ı 2 saatte yazdım inanın fotoğraf makinasının kablosunu bulamadığım için resimleri atamıyorum şuanda sonra bulursam atacam inş
    gördüğümü söliyim ben renk direkt bembeyaz oldu yola gitmedim garajda resim çektim sadece baya fark var ışık gücü olarak resimleri atınca daha iyi belli olacak...

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    ya bende beyaz h4 istiyorum:(:(:((

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    kardes turkıye dekı ampuller ıyı calısmıyor sen ampulsuz dolas belkı karanlık ampul takmaktan daha ıyıdır

Motosikleti
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bende beyaz h4 istiyorum:(:(:((
    osramın cool blue serisi hyper whıte5000k modeline bakabilirsin

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı lijoluna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E-M-R-e cim bende bayadır planladığım ampul değişme olayını bu akşam yaptım başlık açacaktımki baktım sen yazmışsın aşa yukarı aynı olayı gerek duymadım
    öncelikle soruna cvp vereyim..yazdığın ampul kesinlikle motora bişi yapmaz aydınlatma olayı sürücünün keyfile kalmışdırki beyaz yada sarı kendi bilir OSRAM ampulü öneririm..ben ondan taktım sana diyeceğim tek olay benim aldığım seriden al COOL BLUE serisi H7 HYPER WHITE 5000K modelini aldım ben sen istiyosan beni bul işyerinden aliyim sanada 1 tane benim çalışdığım şirket getittiriyo osram ampulleri 50-60 lira arası satış fiyatı olan benim ampullerimi (2 tanesi) 35 liraya aldım ben sanada bi yardım yaparım
    sana uyacak ampulde bu linkdekidir http://www.sahibinden.com/osram_-_h4...0WHITE%205000K
    burdaki fiyata bakma 2 adet fiyatı bu sana bunun tekini 15-20 arası alırız sanırım tutmaz bile neyse gelelim benim meseleye....

benim motoru biliyosun (CBR600F) seninki gibi H4 değil ama H7 2 adet var benim motorda
    ulen bu msj'ı 2 saatte yazdım inanın fotoğraf makinasının kablosunu bulamadığım için resimleri atamıyorum şuanda sonra bulursam atacam inş
    gördüğümü söliyim ben renk direkt bembeyaz oldu yola gitmedim garajda resim çektim sadece baya fark var ışık gücü olarak resimleri atınca daha iyi belli olacak...

bende 10-15 gün önce PHILIPS CRYSTAL VISION BEYAZ AMPUL (park,kısa ve uzun ampul) set halinde aldım ve taktım 60ytl.
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    Alıntı hasanpinar0537 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 10-15 gün önce PHILIPS CRYSTAL VISION BEYAZ AMPUL (park,kısa ve uzun ampul) set halinde aldım ve taktım 60ytl.
    baya pahalı almışsın kardeş olan oldu ama ben 2 adet H7 ye 35 verdim park zaten 2 lira bile değildir...:((
    benim park zaten beyazdı şimdi hepsi beyaz ışık oldu
    farlar baktığında tam beyaz görünüyo şimdi çok hoşuma gitti valla zenon gibi duruyo resmen...

bizim makinede uzun kısa aynı ampul zaten H7 fark yok arasında yani

demeden edemicem beyaz ışığı en fazla veren mavi boyalı ampullerdir şeffaf olan beyaz ampullerde vardır her markanın yanlız motosiklet için mavi olanları tercih etmemiz gerekiyor neden derseniz..
    aslında mavi olanlar yağmurlu havalarda pekde iyi değil şeffaf olan beyaz ışık veren ampuller daha iyidir fakat motosikler sürenler genelde (en azından ben hiç sürmem)yağmurda motoru sürmiyeceği için görüntü bakımından ve ışık kelvin bakımından daha iyi olan mavi boyalı ampulleri tercih etmesini öneririm boyalı dediysemde uyduruk markalara para vermeyin arkadaşlar en azından philips,osram,mtech alınabilir....

kdzli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bw's100'den X-max 250 & Suzuki TR50
    eğer kısa mesafe yol gidip marşta kaybettiğiniz gücü yerine koyamıyorsanız tavsiye etmem.ben hafta içi 10ar dk kullanıyorum iş için bu nedenle akü erken bitti.daha sonra tekinin kısa ucunu söktüm ve devamlı yanmaması için anahtar ekledim.şimdi sorun yok.ayak marşınız varsa ve kısa mesafe kullanımlarda kullanırsanız çözüm olur.

·sevgi eylem ister·

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)