Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

yamaha ybr 250den anlayanlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    ben krank kırmak motorun yarısı fiyato kadar da masraf etmek istemiyorum motoruma. ondan bahsetmemişsin hiç kingman ? 250cc olup 1 haftada krank kıran duyduğum ilk motor gt250r. onu napıcaz ? uzun yol yolculukları için sadece hız düşünülmemeli. yakıt da düşünülmelidir. üstelik uzun yol yolculuklarında sürücünün dikkatini toplayabileceği ideal hızlar 110 ile 130km/s hızlarıdır.

tahminim ybr250 de küçük kardeşi prensipinde üretilmiş sınıfında az yakan motosiklettir. fakat ybr250 hakkında arkasından gt125r a çip takılmış ya da gt125r'ın bir kopyası filan da söylenmemiştir. bu da bir gerçek. doğrumudur ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben krank kırmak motorun yarısı fiyato kadar da masraf etmek istemiyorum motoruma. ondan bahsetmemişsin hiç kingman ? 250cc olup 1 haftada krank kıran duyduğum ilk motor gt250r. onu napıcaz ? uzun yol yolculukları için sadece hız düşünülmemeli. yakıt da düşünülmelidir. üstelik uzun yol yolculuklarında sürücünün dikkatini toplayabileceği ideal hızlar 110 ile 130km/s hızlarıdır.

tahminim ybr250 de küçük kardeşi prensipinde üretilmiş sınıfında az yakan motosiklettir. fakat ybr250 hakkında arkasından gt125r a çip takılmış ya da gt125r'ın bir kopyası filan da söylenmemiştir. bu da bir gerçek. doğrumudur ?
    sonunda ybr 250 den anlayan bi mt üyesi çikti bide arkadac race makinayla uzun yolda sıkılmadan yorulmadan gitmekten bahsediyo race he 20-30 km daha hızla gidince tüm yorgunluk kalkip gidiyo zatenyerini tatli bi serinlie birakiyor
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150'yi,CBF250'yi sattım...Şimdi 2009 GT250r
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsteyen işstedigi motoru alir kardeşim ben nakd seviyorum sen SS seviyorsun buna kimse karişamaz belki alacak kişi kawanin parcalarinin daha pahali olacagini düşünerek ve en ufak bi yatirmada ybr 250 ye nazaran daha fazla hasar açaçcagii düşünerek ybr 250 yi tercih eder hız onun için herşey degildir 120 de gayet yeterli bi hızdır ve bu hızı 2 kişi hiç zorlanmadan yapaildigini düşünüyorum .burda eleştri yapasin ama senin eleştirilerin genelde şu yöne dogru ya ybrde motormu kawayla ayni paraya o parayi ona vercegime kawa alirim o daha iyi gibi ben yorumlarindan bunu anladim...herşey +10 bg + kaporta fazlaligi degildir
    Eyvallah herkesin düşüncesine saygımız var.Bana 120 son hız yeter diyosanız (Ki hiç bir zaman uzun yolda yetmez.) saygımız sonsuz.Ancak bizim saygımızın olmadığı kişiler fikirlerini kendine sakla , benim motoruma mok atma diyen , sen istesende bu motora binemezsin diye aklınca hakaret etmeye çalışan insanlaradır.Biniyorum işte.Senden daha az para ödeyerek senden 10 beygir daha güçlü gt250r'ye biniyorum.Hem arka freni seninki gibi kampana değil.Otobanda seninki gibi 120'de öksürmeye başlayan motora değil 160'ları bulan bir motora biniyorum.

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    motosikletlerin üretim amaçları ve dolayısıyla oturuş pozisyonları arasında büyük fark var. bu nedenle birbirlerinin alternatifi olacak motosikletler degiller.

kaldı ki birisi cift silindir birisi tek.

cbf 600 de cbr 600 de aynı motor hacmine sahip. biri digerini dover diye yorum yapılıyor mu?

Motosikleti
    saçma bi tartışma zaten. kingman arkadaş oldukça hız tutkusuna sahip. bu yüzden ybr250'nin verildiği paraya istediği verimi vermediğinden bahsediyor ama ben başlığın 122. cevabında söleyeceğimi söyledim zaten.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    sonunda ybr 250 den anlayan bi mt üyesi çikti bide arkadac race makinayla uzun yolda sıkılmadan yorulmadan gitmekten bahsediyo race he 20-30 km daha hızla gidince tüm yorgunluk kalkip gidiyo zatenyerini tatli bi serinlie birakiyor
    arkadaşlar uzun yol için yapılmış bir makine örnegidir ybr 250 li...iki büklüm yola gidilerek rahat yolculuk yapılmaz....... az yakar rahat rahat götürür ve dikkat dağıtmaz ybr 250 li...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

shadow_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    160'ı biraz zor görür.Üstte arkadaşların mesajlarını bir oku bence.Modifiye yoksa zorlanır.

Birde arkadaşlar bu motora eş olarak hyosung gt 250 var comet.Hem fiyatı daha ucu hemde daha teknolojik.Arka disk fren hyağ soğutmalı ve 29hp gücünde elbette yamahanın kalitesi tartışılmaz ama bu motorda gerçekten kaliteli.Ama titreşim nasıldır son hızı kaçtır bilmiyorum ama fiyatı ybrden düşük.
    160 mıs zormu :S 14 hp lık motor rampa asagı rahat 135 140 ı goruyo ve bunun beygırı cok cok yuksek ustune enjeksıyonlu 160 ı gorur naptın dostum sen ybr 125 ıle rampa asagı 130 a kadar dayıyolarda
    Rüzğarı_hissSet

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Eğerki krank kırmaktan korkuyosan git o zaman ninja 250 al.Krank kırma problemleri zaten hep redline'da motora 170'leri gördürenlerde oluyo.Ayrıca krank kıranlar motorun yağına dikkat etmediklerini itiraf ediyo.Yine de ben eleştirilerden korktum dersen ninja 250'de aynı fiyat.Yakıt diyosun madem.Ben de yanlış bilinen bir konuyu düzeltmek istiyorum.Yüksek cc'ler uzun yolda , düşük cc'ler şehir içinde az yakar.Sen YBR250 ile uzun yola çıkınca az yakacağını mı sanıyosun.Dip gaz gideceksin motorda benzini içecek.Motorun tasarrufluluğu uzun yolda bitecek.Hiç mi okumuyosun gezi yazılarını.Ne zaman biri düşük cc ile uzun yola çıksa ne çabuk bitti benzin anlamadım der.Normalde bir depoyla 400 km giden motor uzun yolda 300 km de benzini bitirir.Ben pek çok kişiden duydum ve bizzat ben de yaşadım.
    Evet YBR250 tek silindirli olduğu için GT250r'ye ya da ninja250'ye göre biraz daha az yakacak.Ancak bu sadece şehir içinde geçerli.Uzun yolda iddia ediyorum 150 km hızlarla gitmedikten sonra gt250r YBR250'den daha az yakacaktır.Çünkü dip gaz yapılmayacak ve motor zorlanmadan daha rahat yol alacaktır.Şehir içinde de yakıt tüketim farkları 100 km'de 0.5 litreyi geçmeyecektir.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    120 benim için otobandaki en idael hız limitimdir heleki ybr 125 ile 80 le saatlerce sıkılmadan yol alan birisi olarak 120 km benim işin mutesem bi güçtür

Alıntı kingman30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğerki krank kırmaktan korkuyosan git o zaman ninja 250 al.Krank kırma problemleri zaten hep redline'da motora 170'leri gördürenlerde oluyo.Ayrıca krank kıranlar motorun yağına dikkat etmediklerini itiraf ediyo.Yine de ben eleştirilerden korktum dersen ninja 250'de aynı fiyat.Yakıt diyosun madem.Ben de yanlış bilinen bir konuyu düzeltmek istiyorum.Yüksek cc'ler uzun yolda , düşük cc'ler şehir içinde az yakar.Sen YBR250 ile uzun yola çıkınca az yakacağını mı sanıyosun.Dip gaz gideceksin motorda benzini içecek.Motorun tasarrufluluğu uzun yolda bitecek.Hiç mi okumuyosun gezi yazılarını.Ne zaman biri düşük cc ile uzun yola çıksa ne çabuk bitti benzin anlamadım der.Normalde bir depoyla 400 km giden motor uzun yolda 300 km de benzini bitirir.Ben pek çok kişiden duydum ve bizzat ben de yaşadım.
    Evet YBR250 tek silindirli olduğu için GT250r'ye ya da ninja250'ye göre biraz daha az yakacak.Ancak bu sadece şehir içinde geçerli.Uzun yolda iddia ediyorum 150 km hızlarla gitmedikten sonra gt250r YBR250'den daha az yakacaktır.Çünkü dip gaz yapılmayacak ve motor zorlanmadan daha rahat yol alacaktır.Şehir içinde de yakıt tüketim farkları 100 km'de 0.5 litreyi geçmeyecektir.
    bence ybr 250 120 ile sabit gittginde senin 140-150 gidişinden daha az yakacaktir e buna eminim ybr düzde hiç zorlanmadan o hıza ulaşiyor tıpkı 125 in 90 km hız rahatca çiktigi gibi
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Neyse arkadaşlar.Bakıyorumda saçma sapan tartışma yapıyo diyenler 125 cc kullanan arkadaşlar.Ben tecrübelerim doğrultusunda konuşuyorum.Ancak saçma sapan tartışma yapmakla suçlanıyorum.Digi_boy sen önce o 125 cc'yi satıp YBR250 al da ondan sonra konuş.Bilmediğin konularda konuşma.YBR250 160 yapar diyerek de tahmini konuşmayın.20 beygirin yapacaağı hız bellidir.160 yapmak için 30 beygirlik çift silindirli 250'lik almanız lazım.Burada tecrübe konuşuyo.Hala daha 125 cc kullananlar saçma sapan tartışma yapıyosun diyo.YBR250'yi alacağınız yok ancak laf olsun diye konuşuyosunuz.

Kingman kardeş bazı konularda senle aynı düşüncedeyiz bırak isteyen istediğini alsın bu kadar uğraşmanın alemi yok ybr 250yi alıncada konu açarlar bunun performan egsozu yokmu neden yavaş gidiyor vs. Haa birde şu var arkadaş demiş ben 120 km hız ile saatlerce sıkılmadan dolaşırım birde o zor çünkü motor HAVA SOĞUTMALI.

Eğer racing tipi sevmiyorsan git hyosung 250 comet al kran dağıtırmış sen motorun yağını değiştirmeden 3000km kullan sürekli red linede git sonra krank dağıttı bırakta dağıtsın dağıtmassa adam değil.

Alıntı shadow_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    160 mıs zormu :S 14 hp lık motor rampa asagı rahat 135 140 ı goruyo ve bunun beygırı cok cok yuksek ustune enjeksıyonlu 160 ı gorur naptın dostum sen ybr 125 ıle rampa asagı 130 a kadar dayıyolarda
    Valla kardeş o ybr 125 dediğin motor 130 görüyorsa helal olsun ben bir şey diyemem yani heralde uçurumdan attılar motoru. Ha birde 14 beygir demişsin ybr 14 beygirmi.:S 160 görür ama yine uçurumdan aşağı giderken görür tek silindir 20küsür beygir motordan bahsediyoruz.

Yanlız Ybr nin kalitesine birşey diyemem taş gibi motor yapıyor adamlar ama performans ve kullanılan teknoloji ortada.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kingman kardeş bazı konularda senle aynı düşüncedeyiz bırak isteyen istediğini alsın bu kadar uğraşmanın alemi yok ybr 250yi alıncada konu açarlar bunun performan egsozu yokmu neden yavaş gidiyor vs. Haa birde şu var arkadaş demiş ben 120 km hız ile saatlerce sıkılmadan dolaşırım birde o zor çünkü motor HAVA SOĞUTMALI.

Eğer racing tipi sevmiyorsan git hyosung 250 comet al kran dağıtırmış sen motorun yağını değiştirmeden 3000km kullan sürekli red linede git sonra krank dağıttı bırakta dağıtsın dağıtmassa adam değil.

Valla kardeş o ybr 125 dediğin motor 130 görüyorsa helal olsun ben bir şey diyemem yani heralde uçurumdan attılar motoru. Ha birde 14 beygir demişsin ybr 14 beygirmi.:S 160 görür ama yine uçurumdan aşağı giderken görür tek silindir 20küsür beygir motordan bahsediyoruz.

Yanlız Ybr nin kalitesine birşey diyemem taş gibi motor yapıyor adamlar ama performans ve kullanılan teknoloji ortada.
    Arkadaşım neden bişey bilmeyenlere bırakıcam meydanı.Ben tek silindirli 150'lik de kullandım , tek silindirli 250'lik de kullandım.Şimdi çift silindirli 250'liğe geçtim.Biri 10 beygir , biri 20 beygir , biri 30 beygir.Hepsini biliyorum.Adam 125 cc kullanıyo bana saçmalıyosun diyo.Kullandın mı?Biliyo musun?Kim saçmalıyo?Bana inanmıyosanız açın youtube izleyin.Arama çubuğuna YBR250 max hız ,CBF250 max hız ,gt250r max hız yazın.Seyredin yaptıkları hızları.He bu arada orada gördüğünüz max hızların 20 km altını baz alın.Çünkü adam yaptığı hızdan daha fazla yapmış ki oraya bak ben bu motorla şu hızı yaptım diye videoyu yüklemiş.Belki rüzgar arkasından esiyodu , belki yokuş aşşağıya yapıyodu.Sonuçta 20 km daha altını baz alın.Ben tecrübe ettim biliyorum.Uzun yolda da tehlikeli durumlardan kurtulmak , kamyonların yarattığı türbülanstan rahat kurtulabilmek için 120 üstü hızlar gerekli.Bunu bütün tecrübeli motor kullanıcısı söyler.Tamam sürekli 140'larda gidilmeyecek belki ancak arada hızlanıp araç sollamak için biraz fazla hız her zaman iyidir.

Motosikleti
    tgb 303r
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.tudou.com/programs/view/c3IjvOoqUWE/

burda 8 saniyede degil 10 sn de 100 e ulaşıyor iyi bakın ve dedigim gibi düz yolda üzerine yatmadan 117 km yapar
    olaya bak yaa 10 sn 100 bnm motorumda 7.5 sn de 80 kmh 11 snıyede 100 yapıor ve bnm mootrum 150cc tgb 303 scooter gerısnı sız dusünün...ynı kısacası degmes vergdıgın parya bu performans gs500 vya er5 dha tatmın edıcı olr saygılar....

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Değerli Kardeşlerim, kusura bakmayın, sözüm meclisten dışarı ama...! olay bilgi alışverişinden çıkmış, S.d.k yarışına dönmüş. Birbirinize karşı yazdıklarınızdan çıkan anlam; "Ben daha uzağa işerim!" Başka bir şey değil.

"Zenginin Malı Züğürdün Çenesini Yorarmış". Bırakın kim, hangi motosikleti kullanmak istiyorsa Onu kullansın, kaç Km. sürat yapmak istiyorsa, istediğini yapsın.
    " O para verilir mi? Bu para verilir mi?" Verilir veya verilmez. Kişilerin tercihi ve zevkiyle alâkalı bir konu.
    Konunun başlarında ve bizatihi kullanan arkadaşlar, kullanım tecrübelerini bizlere aktarmışlar. Çok güzel! Saygı duyun. Hatta; kulanım tecrübesiyle ilgili daha fazla soru sorun ki... Bizlerde bilmediğimiz konular da ufkumuzu aydınlatalım.

Birbirimize karşı Sevgi ve Saygımız olmazsa...! Burada hiç bir şey paylaşılamaz. Forum sayfalarının amacı; Bilgi paylaşımıdır. Paylaşma da Sevgiyle olur.

Sevgi ve Saygıyla Kalın.
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

Motosikleti
    Alıntı kingman30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyse arkadaşlar.Bakıyorumda saçma sapan tartışma yapıyo diyenler 125 cc kullanan arkadaşlar.Ben tecrübelerim doğrultusunda konuşuyorum.Ancak saçma sapan tartışma yapmakla suçlanıyorum.Digi_boy sen önce o 125 cc'yi satıp YBR250 al da ondan sonra konuş.Bilmediğin konularda konuşma.YBR250 160 yapar diyerek de tahmini konuşmayın.20 beygirin yapacaağı hız bellidir.160 yapmak için 30 beygirlik çift silindirli 250'lik almanız lazım.Burada tecrübe konuşuyo.Hala daha 125 cc kullananlar saçma sapan tartışma yapıyosun diyo.YBR250'yi alacağınız yok ancak laf olsun diye konuşuyosunuz.
    sende tecrübe varda biz armutmu topladık ? bu benim 6. motorum. ilk motorum pejoydu. ne mz kaldı ne jawası ne scooteri. ?

demekki sen 125cc motorları motosikletten saymıyosun bu anlaşılıyor burdan. yaptığın tartışmanın saçmalık dememin sebebini biliyosun. racing motorla naked motoru üstelik hp değerleri arasında fark oldugu halde karşılaştırma yapıyosun. sence mantıklımı? ybr250 alacağımı kim söyledi ? param neye yeterse onu alırım ! ama kullanan arkadaşlarla irtibat halinde oldugumuz için parasının hakkını verdiğini altını çizerek söylüyorlar. ben istediğim zaman konuşurum kimsede bana sınır koyamaz yöneticilerden başka... haddimi koruyorum hertürlü.

sen enden hız konusunda ısrarlısın anlamış değilim doğrusu !!!

senin motosiklet anlayışın bu kadar işte. yakında sen 500cc motorla gt650R'ı da karşılaştırmaya başlarsın. gs500 ve er-5 sahiplerini uyarayım bari...

her halükarda sahip olmak isteyipte ellerinde imkan olmayıpta alamadıkları motosiklete sahibim. motorumu küçümseyenlere duyurulur.

esas sen laf olsun diye arı kovanına çomak soktun. sen neden kendi motosiklet modelinle ilgili paylaşım yapmıyorsun ? marka bile tutmuyor....

Haa birde şu var arkadaş demiş ben 120 km hız ile saatlerce sıkılmadan dolaşırım birde o zor çünkü motor HAVA SOĞUTMALI.
    yamaha dragstar'ların çift silindirli olup hava soğutmalı olanları da var. onlar nasıl gidiyorlar ? zor olan nedir anlayamadım. motoruna giveniyorsan gidersin. !! senin motorun varmı?

neden diğer markalar dağıtmıyor kolay kolay ? 600ccler dağıtmıyorda neden 250cc dağıtıyor ?

12 hp olanları sıkıntısız 125e çıkabiliyorlar ybrlerin. senin neden bahsetiğini anlamadım zaten. senin motorun varmı ?

kendi motorum. düz yol. rüzgar yok. hava serin.

taş gibi tabiki de. istanbulda kuryelik yapan bir arkadaşımızın bizimle paylaştığı fotoğraftır. ybr125 başlığından alıntıdır

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    999999 kilometrede motor ,var anasını yapan yapıyo
    If you want peace, prepare for war

MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Kingman, sana ve seni dinleyen, sözde fikirlerini mantıklı bulan arkadaşlara Allah akıl fikir versin, derdin ne anlamadım ki Yamahadan.

Kendine güvenen varsa vereyim motoru dünya turu yapsın. Hani Ybr125le yapan 2 kişi varya. Hem arkadaş hava soğutmalı demiş 120 km/h ile giderse eline alır demiş, neyi alırmışız? Ben o makinayı eşşek gibi yükleyip tokata gittim be o dediğin hızlarla ve üstünde 1 kere durup yakıt alarak. Kıçına güvenen varsa alsın benim motoru bozulacağı yere kadar gitsin. Millet neden çıldırıyo, ben aldım memnunum, Allah razı olsun hiç üzmedi. Derdiniz ne? Parası olan alır almaz bu atıp tutmalar ne? İstemeyen almasın kardeşim. Hayatta herşey kısmet çalışma ve hayal. Benimde hayalim di bazı arkadaşlarımızın hala hayali hemde rüyalarına girecek cinsden. Neden insanlara, tercihlerine saygı duymuyorsunuz, demokrat olun ltf.
    Kimse emin degil ki şafaktan tekrar,
    İste gelsin gül renkli şaraptan tekrar,
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı MEGAN66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kingman, sana ve seni dinleyen, sözde fikirlerini mantıklı bulan arkadaşlara Allah akıl fikir versin, derdin ne anlamadım ki Yamahadan.

Kendine güvenen varsa vereyim motoru dünya turu yapsın. Hani Ybr125le yapan 2 kişi varya. Hem arkadaş hava soğutmalı demiş 120 km/h ile giderse eline alır demiş, neyi alırmışız? Ben o makinayı eşşek gibi yükleyip tokata gittim be o dediğin hızlarla ve üstünde 1 kere durup yakıt alarak. Kıçına güvenen varsa alsın benim motoru bozulacağı yere kadar gitsin. Millet neden çıldırıyo, ben aldım memnunum, Allah razı olsun hiç üzmedi. Derdiniz ne? Parası olan alır almaz bu atıp tutmalar ne? İstemeyen almasın kardeşim. Hayatta herşey kısmet çalışma ve hayal. Benimde hayalim di bazı arkadaşlarımızın hala hayali hemde rüyalarına girecek cinsden. Neden insanlara, tercihlerine saygı duymuyorsunuz, demokrat olun ltf.
    Ben YBR250 ile uzun yola çıkılmaz demiyorum.CBF250 kullanmış biri olarak eğer satmamış olsaydım cbf250 ile de gözüm kapalı 500 km yola çıkardım.Ancak geçen sene aldığım cbf150'nin taksitleri bitmek üzere iken gt250r alarak ona taksit yapmayı uygun gördüm.Ben de ybr250 alabilirdim.Ancak niye almadım.Çünkü tek silindir ve 20 beygir.Oysa ben daha uygun bir fiyata çift silindir 30 beygir motor aldım.Aldığım fiyatı da söylememeye söz verdim.Yoksa ne kadar uygun olduğunu siz de görürdünüz.Ben yine söylüyorum herkesin düşüncesine saygım var diye.Ancak saygısı olmayan sensin.Ben bu motoru eleştirdikçe sen istesende binemezsin bu motora diye saygısızca tavır gösteren sensin.Ancak benim senle laf dalaşına girmek gibi bir niyetim yok.Zaten gerekli cevabı aldın.Gördüğün gibi senin ybr250'ine binemiyecek bir insan değilim.İsteseydim şu an gt250r değil YBR250'ye biniyo olurdum.Maddi imkanım var çok şükür.Ancak ben daha az para ödeyerek senin motorundan 10 beygir daha güçlü bir motor aldım.İsteseydim ninja 250'de alabilirdim.Ancak ben gt250r tercih ettim.Uzun yolda elimin altında fazladan bir 50 km hız olduğunu bilmek hoşuma gidiyo sadece.Hız meraklısı değilim kesinlikle.Hem dip gaz gitmeden daha ekonomik gideceğimi düşündüğümden 20 beygir değil 30 beygir bir motoru tercih ettim.Benim değindiğim konu YBR250'nin şehir içindeki yakıt ekonomisini şehir dışında beklemeyin.Çünkü dip gaz olmasa bile dibe yakın hızlarda gideceksiniz ve çok yakacak.Gerçi enjeksiyonlu motor karbüratörlülere benzemez ancak sonuçta şehir içine göre çok daha fazla yakacağı kesin.

YBR250 kullanan arkadaşlar üstüne alınmasın lütfen buradan herkesi uyarmak istiyorum.O fiyata tek silindir 20 beygir bir 250'lik alacağınıza daha uygun fiyata çift silindir 30 beygirlik 250 cc alabilirsiniz.

Motosikleti
    kanuni popcorn
    şahsen ikisi ayni para bile olsa yine gider ybr 250 alirdim... ybr lerin agzi var dili yok benzinini koy yaginida 10 binden 10 bine degiştir gitmem demez
    orası öyle tabii acaba kawa kaç para yakıyo kmde?

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar uzun yol için yapılmış bir makine örnegidir ybr 250 li...iki büklüm yola gidilerek rahat yolculuk yapılmaz....... az yakar rahat rahat götürür ve dikkat dağıtmaz ybr 250 li...
    çok doğru demişsin

Alıntı Interceptor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    999999 kilometrede motor ,var anasını yapan yapıyo
    yanlışş 99.960 kmde ybr125 allah herkesi motorlarıyla bu kmlere kavuştursun
    KONTROLSÜZ GÜÇ,GÜÇ DEĞİLDİR-
    BİNDİM KAWASAKİ ZZR1400'ÜN ÜSTÜNE KÖKLEDİM BEN GAZINI ARKAMDAN GELEN F-16 YESİN EGZOS GAZIMI:queen:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Birde motoron dergisinin şu yazısını okumanı tavsiye ediyorum :
    http://motoron.com.tr/533-ilk-ask.aspx

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)