Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Hyosung Gt250r K6 Baştan Tırnağa Modifiye!(resimli)

Motovento
    REKLAM ALANI
    kantele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Derbi STX-150
    S&T Kanuni'nin yeni modellerinde böyle bir tasarım var, arkadaş oradan esinlenmiş sanıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KEMALETTİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kantele adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlanı ben de gördüm ve fiyatı gerçekten uygun görünüyor, piyasanın bin tl altına çekmişsiniz. Yalnız şu devrini almadan kullanmak problem yaratmıyor mu? Siz bu şekilde ne kadar kullandınız? Trafikte falan sorun çıkmıyor mu?
    Devrinin üzerime olmaması kullanım olarak hiçbir sıkıntı çıkarmıyor ve çıkarmaz da.yaklaşık 10 aydır kullanıyorum.
    Alıntı faZus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım motorun bana kalırsa (boyayı yakından görmek lazım ama) mükemmel olmuş. Allah nazardan saklasın. Umarım bu haliyle çok uzun süre kullanırsın. 200 TL boya için hiçbirşey kullandıkları boyanın markasını merak ettim doğrusu. Boyacının adresini versen bence ihtiyacı olanlar için şahane olur. Kendi motorumu boyatmak için tam 1 hafta uygun fi,yat veren eli iyi boyacı aramıştım İzmir sanayilerinde. Bu arada sticker lar çok tatlı bir hava katmış motoruna senin eserinse tebrik ediyorum....
    Boyada kesinlikle tek bir hata yok.Boya hariç tamamen benim el emeğim.Teşekkür ederim.
    Alıntı kantele adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S&T Kanuni'nin yeni modellerinde böyle bir tasarım var, arkadaş oradan esinlenmiş sanıyorum.
    Evet,biraz öyle oldu.

Motosikleti
    CBR 125R
    çok güzel olmş cdden motora can glmş ltfen saygı.. bnm zevkime göre turunculuklar yerine mavi olsaymş harika olurmuş ,, güle güle kullan..
    [COLOR="DeepSkyBlue"][U][B][I]Özgrlk için motosklt..![/I][/B][/U][/COLOR] :cat: [B]CBR[/B][COLOR="#FF0000"][B] 125[/B][/COLOR][B]R[/B]

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    satışını almış arkadaş.şimdi sorunsuz alınır bu makina
    Orgazma Dudak Büktürür

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    bune yavvvvv süpersin

Alıntı celalkd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel olmş cdden motora can glmş ltfen saygı.. bnm zevkime göre turunculuklar yerine mavi olsaymş harika olurmuş ,, güle güle kullan..
    Teşekkür ederim.Orjinal olsun diye,turuncu-siyah'ı seçtim.
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satışını almış arkadaş.şimdi sorunsuz alınır bu makina
    Hüseyin,sahibinden'de satışını aldığımı değil,vekaleti aldığımı yazmıştım.Ve devir sahibi o hafta bana vekaleti göndereceği için öyle yazmıştım.Ama henüz elime ulaşmadı.Büyük ihtimal bu hafta hallolur gibi.Yanlış bilgilendirme olmasın diye yazdım kardeşim
    Alıntı aSuBaYaH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bune yavvvvv süpersin
    Teşekkürler...

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor naked iken daha güzel hiç olmasa bi tavrı var ama grenajlı hali yok abi kusura bakmayı şahsen benim olsa bi xenon takar orj halinde binerim yanıma bi gsxr yanaşsa ışıklarda tabi istanbulda gaziantebi bilmem kıpkırmızı olurum heralde utancımdan haa emek güzel ayrı konu uğraşmışsın ama senin yanına duran gsxr emeğinemi sağlık diyecek gülecek geçecek
    kardes neden kıpkırmızı olacan ki..zaten bizde para olsa bizde alırız 600 lük yada 1000 lik..benim motorum cbr125 ışıklarda dururken yanıma o kadar 1000lik motor geldi hiç birindede utanmadım allah herkesin gonlune gore versin..bu arada motor çok güzel olmuş eline sağlık allah kaza bela vermesin güle güle kullanman dileğiyle..

Motosikleti
    Cok Yakında
    motor çok güzel olmuş.baştan yaratılmış sanki.boyacı da harbiymiş yani haa
    KASKSIZ SÜRÜŞ MÜ? EVİNE DÖN EVLAT:bounce:

Teşekkür ederim arkadaşlar.Kubilay,yaratmanın Allah'a ait olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.Lütfen dikkat et.

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    arkadaşlar merhaba sanırım ben bu motoru alacağım ben daha önce gs 200 kullanmıştım bide hyo ya binmek istiyorum biraz daha pişek kemalettin abi benim mehmet mardinden...valla çok emek vermiş abim ama benim bütçede bi okadar kıstlı inşaallah denkleştiririm..herkese kazasız günler..

Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba sanırım ben bu motoru alacağım ben daha önce gs 200 kullanmıştım bide hyo ya binmek istiyorum biraz daha pişek kemalettin abi benim mehmet mardinden...valla çok emek vermiş abim ama benim bütçede bi okadar kıstlı inşaallah denkleştiririm..herkese kazasız günler..
    Tanıdım Mehmet abi,merhaba!Gerçekten de dediğin gibi motoruma çok emek harcadım.Ve işin kötü tarafı daha önce bindiğim motorları hemen satıp kurtulmak isterdim.Bunu satmak hiç içimden gelmiyor ama n'apalım imkanlar kısıtlı.İnşallah denkleştirirsin de ben de gidip cbr600f'i alırım.Ha aldığında bana az dua etmeyeceksin Valla.

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    Alıntı KEMALETTİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tanıdım Mehmet abi,merhaba!Gerçekten de dediğin gibi motoruma çok emek harcadım.Ve işin kötü tarafı daha önce bindiğim motorları hemen satıp kurtulmak isterdim.Bunu satmak hiç içimden gelmiyor ama n'apalım imkanlar kısıtlı.İnşallah denkleştirirsin de ben de gidip cbr600f'i alırım.Ha aldığında bana az dua etmeyeceksin Valla.
    inşaallah kardeşim valla motor sevdası ayrı bi tutku valla çinliden çok çektim 2bine aldığım motor bana 3e patladı sonra 5aysonra 2 bine sattım.inşaallah ben zaten iiki ayda bir anteptyim sürekli görüşürüz inşaallah bende hyo sahibi olurum kısmetse olur kardeşim...

Allah ın izniyle motorunuza talibim.

irtibata geçelim lütfen

Alıntı Mesut Yilmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah ın izniyle motorunuza talibim.

irtibata geçelim lütfen
    Kardeş msn'e gel diyecem ama büyük ihtimal motorumu devir sahibi kendisi alacak. kemalettin_anlar@live.com

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    sen neymişsin be abii

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Custom Cruiser Chopper
    Ruhsata Rengi İşlettin mi

Çok güzel olmuş, eline sağlık.

Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen neymişsin be abii

Alıntı HopeStyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ruhsata Rengi İşlettin mi
    yok.Alacak kişi yapsın onu da
    Alıntı Ofelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel olmuş, eline sağlık.
    Teşekkürler...

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    kemalettin hocam süper olmuş bu sen ne yapmışsın ya eline sağlık valla buralarda olsan motoru sana bırakırdım benim makinayıda bir adam et diye sen bunu hyosung gt 250 r bilgi paylaşım formunda paylaştın mı ben göremedimde
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    baştan aşağı bakım,boyama desek daha doğru olur,modifikasyon olarak birşey göremiyorum,ama güzel çalışma,ne de olsa emek var,masraf var

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler