Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Hyosung Gt250r K6 Baştan Tırnağa Modifiye!(resimli)

Motovento
    REKLAM ALANI
    t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    emeğine sağlık motor gayet hoş ve çekici olmuş bence hyo senden sticker dersi alsın motorun görüntüsünü daha güzel yapmışsın
    atid bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    motor çok güzel olmuş eline sağlık. boya konusunda boyacıdan aldığın fatura işe yaramayabilir. muayene istasyonuna gidip motorunun rengini tespit ettireceksin sonra emniyete gidip ruhsatta renk kısmı için 1 yaprak değiştireceksin sanırım sana 50 ile 80 tl arasında birşeye mâl olur. bana sorarsan bu kadar uğraşmışsın onu da hallet derim, sonra bi gün canın sıkılır boştan yere. iyi günlerde kullan, imrendim sana.

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)

helall

eline sağlık rafık valla helal olsun bu arada bende antepten oyüzden rafık dedim çok ciks olmuş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı cienfuegos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor çok güzel olmuş eline sağlık. boya konusunda boyacıdan aldığın fatura işe yaramayabilir. muayene istasyonuna gidip motorunun rengini tespit ettireceksin sonra emniyete gidip ruhsatta renk kısmı için 1 yaprak değiştireceksin sanırım sana 50 ile 80 tl arasında birşeye mâl olur. bana sorarsan bu kadar uğraşmışsın onu da hallet derim, sonra bi gün canın sıkılır boştan yere. iyi günlerde kullan, imrendim sana.
    valla bilgiler güzel, ama biraz geç kaldınız. o motor bu işlemlerin üzerine uzun zaman kullanıldı ve sonrasında sahip bile değiştirdi diye biliyorum ben...

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bilgiler güzel, ama biraz geç kaldınız. o motor bu işlemlerin üzerine uzun zaman kullanıldı ve sonrasında sahip bile değiştirdi diye biliyorum ben...
    evet bir ara bayağı bi satılıktı sahibindende..

KEMALETTİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kemalettin hocam süper olmuş bu sen ne yapmışsın ya eline sağlık valla buralarda olsan motoru sana bırakırdım benim makinayıda bir adam et diye sen bunu hyosung gt 250 r bilgi paylaşım formunda paylaştın mı ben göremedimde
    Konuyu hortlatmışsınız ama neyse.Yok paylaşmamıştım galiba.Teşekkürler...
    Alıntı by_dengesiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baştan aşağı bakım,boyama desek daha doğru olur,modifikasyon olarak birşey göremiyorum,ama güzel çalışma,ne de olsa emek var,masraf var
    Teşekkürler.
    Alıntı t.madde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emeğine sağlık motor gayet hoş ve çekici olmuş bence hyo senden sticker dersi alsın motorun görüntüsünü daha güzel yapmışsın
    Şimdi yalan olmasın.Ben de gt650r'dan esinlenip yapmıştım.
    Alıntı cienfuegos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen sene haziran'da sattım zaten motoru.Alan halletti onları.
    Alıntı drej73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eline sağlık rafık valla helal olsun bu arada bende antepten oyüzden rafık dedim çok ciks olmuş
    Teşekkürler de ben Gaziantep'liyim.
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle kardeşim.O köprünün altından çok sular aktı.
    Alıntı GOKHAN42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bir ara bayağı bi satılıktı sahibindende..
    Öyleydi.

ARKADAŞLAR BU SEFERDE BUSA İLE GELİYORUM.YAKINDA...

selam

Arkadaşlar bende hyosung gt250r almayı düşünüyorum,fakat formları okuduktan sonra sahibinden.com daki ilanlara güvenmemeye başladım.Motosiklet için ayırdığım bütçe 4.700 tl sizce bu fiyata temiz bişey bulabilirmiyim.Yardımcı olursanız çok sevinicem.

Ufuk

İstanbul

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı blacked adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende hyosung gt250r almayı düşünüyorum,fakat formları okuduktan sonra sahibinden.com daki ilanlara güvenmemeye başladım.Motosiklet için ayırdığım bütçe 4.700 tl sizce bu fiyata temiz bişey bulabilirmiyim.Yardımcı olursanız çok sevinicem.

Ufuk

İstanbul
    Kardeş bu linki kullan burda herkez huyocu
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

hakikaten güzel olmuş makina adama dönmüş allah kaza bela vermesin güle güle kullan

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birşeyi merak ettim ruhsatta reng deyiştirmek için ne kadar harcadın?

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler