Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

250 mct bagajları sökmek

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba benim ufak bir sorunum var
    mct kullanıyorum vede arka çantanın anahtarını kaybettım,zaten kapaklarıda kırıldı,bende söktüm,camurluga takılan sınyal lambasını takmak ıstıyorum fakat kablosu uzun eskı kabloyu sokup onumu takmam gerekıyor,seleyıde cıkaramıyorum,anahtarım yok bırsekılde acabılırmıyım?yada kabloyu kesıp boyunumu kısaltayım orjınalınıde bozmak ıstemıyorum
    yardımcı olursanız cok sevınırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bi resmini çekseydin, koysaydın, görseydik fikir üretseydik.. Böyle bilinmeyen birşey için fikir vemek o kadar zor ki..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Dostum seleyi kontak anahtarı ile söküyorsun. onuda mı kaybettin? Seleyi çıkardıkdan sonra çamurluğun altındaki bakloyu takip et ve soketini bul. onu söktükten sonra yeni sinyallerin kablolarını tak. Yalnız kabloyu klipslerden geçir yoksa tekere sürtünce kablolar kopabilir.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum seleyi kontak anahtarı ile söküyorsun. onuda mı kaybettin? Seleyi çıkardıkdan sonra çamurluğun altındaki bakloyu takip et ve soketini bul. onu söktükten sonra yeni sinyallerin kablolarını tak. Yalnız kabloyu klipslerden geçir yoksa tekere sürtünce kablolar kopabilir.
    çözüm bulunmuştur :D
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

bende oyle dusnuyordum ilk kontak anaktarını denedım,olmayınca kendı kendıme acabaa canta anahtarımı acıyor dıye supheye dustum,daha sonra farkettım kullandıgım anahtar yedek anahtarmıs tam gırmıyor,orjınalı takınca acıldı,hatırlattıgın ıcın sagol

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    canın nasıl istiyorsa öyle yap... sonuçta kablo.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler