Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

kendi kendine sabaha kadar çalışmış

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar 150 cc bir scooterım var gece 9 da bahçeme soktum ve üzerini örttüm sabah kalkıp yanına gittiğimde bir de ne göreyim kendi kendine çalışıyor.kaç saattir çalıştığını bilmiyorum ama 3te 1 depoyu rölantide bitirmiş belki de 7-8 saat çalıştı motora bir şey olur mu acaba herhangi bir zarar vermişmiyimdir ???

bir de yedek kumandanın pili durduğu yerde bitmişti 2-3 hafta önce değiştirip kullanmama rağmen ??? 2gün önce değiştirmiştim yine ve denemek için yedeği kullanmaya başlamıştım acaba kendi kendine tuşlara basıyor olabilir mi ???sabah sabah şoka uğardım arkadaşlar ya bir bilene sorayım diye buraya yazdım hemen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    valla ilginç.
    ama kumanda ile çalıştırma sistemlerinde bu tip atraksiyonlar olabilir. kumanda basmıştır düğmeye..neysem şimdi senin akü süper şarj olmuştur olaya bide bu yönden iyi gözle bak.. üzerinde ağırlık ve motorun devri sabit olduğundan pek bişi olacağını sanmıyorum..ama tavsiyem bi an önce kumadalarını bir gözden geçirt.
    kolay gele
    Arabada VOLVO , Motorda KYMCO... Kalite ve sağlamlıktan vazgeçmeyenler için..

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı beydenbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 150 cc bir scooterım var gece 9 da bahçeme soktum ve üzerini örttüm sabah kalkıp yanına gittiğimde bir de ne göreyim kendi kendine çalışıyor.kaç saattir çalıştığını bilmiyorum ama 3te 1 depoyu rölantide bitirmiş belki de 7-8 saat çalıştı motora bir şey olur mu acaba herhangi bir zarar vermişmiyimdir ???

bir de yedek kumandanın pili durduğu yerde bitmişti 2-3 hafta önce değiştirip kullanmama rağmen ??? 2gün önce değiştirmiştim yine ve denemek için yedeği kullanmaya başlamıştım acaba kendi kendine tuşlara basıyor olabilir mi ???sabah sabah şoka uğardım arkadaşlar ya bir bilene sorayım diye buraya yazdım hemen

Merak etme motor'a birşey olmaz rölantide olsa kendini soğutacaka kadar hava sirkülasyonu yaratabiliyor fan!
    Çalışmaya gelince,kedidir o kedi
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    kumandanın pili bitiyorsa mutlaka tuşta basılı kalıyordur. sanırım o da çaşıltırma tuşu. bence kumandanı bir göster elektronikciye.ve alarmın çalıştırma ünitesini iptal ettir.zaten alarmın çalıştırma ünitesi,motorun marş dinamosunu yakabiliyor.karşılaştığımız oldu...

rölantide çalışan motorunun tek zararı benzinin bitmesi..
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    ne güzel işte kan dolaşımı iyi olmuştur anjio olmuş gibi saat gibi çalışır..(işin espirisi)

zararı olacağını pek sanmıyorum fan yeterli havayı rahat çekebildiğinden hararet yapmamıştır zati gece hava serin olur rolantideki bir motor hiç zorlanmadığından zararı yoktur fakat motor rolantide iken hafif hareket etmek gibi çalışıyorsaydı en fazla arka debriyajı biraz asındırmıştır sen kafana takma bizim burda kapısı yada camı acık unutulmuş arabalar kontağı üzerinde unutulmuş motorlar var helal parayla kazanılıp alınan mülk ALLAH'a emanettir yani sen motorunu kilitle sonra ALLAH'a emanet et ben hep öyle yapıyorum..

emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    motora bişiy olmas dua et bahcedendışarı cıkmamış kesin kumandada bir arıza var.baktır yada degiştir.
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

Motosikleti
    as t1
    aman kardeş dikkat et motor gece seni uyutup hovardalığa çıkmasın sakın
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Bu başlığı görünce eski bir anım aklima geldi : Eskiden lada bir arabamız vardı evimizde yokuş aşağıydı babam da araba kaymasın diye arka viteste birakmiş arabayi sabah bir kalktik araba yok caldılar sandik yukarı yola bogru biraz ciktik ve araba geri geri gitmiş binaya dayanmiş ve sabaha kadar patinaş ceke ceke calişmiş hayatimda gördüğüm en traji komik olaydi tek mal varmılığımız o arabaydi da :D sabah kalkıp olmadiğini görünce şok olmuştuk nasil olduysa kontak ermiş kısa devre olmuş ve ateş almıştı.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

motorsiklet örtülüydü üstelik Allah tan ekzostan örtü fln tutuşmamış arkadaşlar yoksa asıl sen o zaman bak komediye
    sabah motorun yanına gidince sesi duymama rağmen inanamadım motorun çalıştığına biraz gaz verince baktım ki teker dönmeye başlıyo dedim tamam uykum açılmış gerçekten çalışyo

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bence de kumandadan çalıştırmayı iptal ettir.Hem olası bir zararın önüne geç hem de acaba motor çalışıyor mu şu an diye düşünmekten kurtul
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    bırak bu günde çalışsın gece üşümemiştir..

yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu başlığı görünce eski bir anım aklima geldi : Eskiden lada bir arabamız vardı evimizde yokuş aşağıydı babam da araba kaymasın diye arka viteste birakmiş arabayi sabah bir kalktik araba yok caldılar sandik yukarı yola bogru biraz ciktik ve araba geri geri gitmiş binaya dayanmiş ve sabaha kadar patinaş ceke ceke calişmiş hayatimda gördüğüm en traji komik olaydi tek mal varmılığımız o arabaydi da :D sabah kalkıp olmadiğini görünce şok olmuştuk nasil olduysa kontak ermiş kısa devre olmuş ve ateş almıştı.
    Bizim bir arkadaşın babasını eski bir VW arabası vardı. Sbah kalkıyo Dikmende oturuyorlar, bir bakıyo araba yok. Önce çalındı zannediyor, sonra bakıyo yokuşun 100 m aşağısında bir kalabalık var. O tarafa doğru gidince bir de ne görsün! Voswos vitesten atmış imana gelmiş gitmiş caminin çatısına konmuş. Cami vadiye doğru yapıldığı için çatısı yol seviyesiyle aynıydı. Dikmendeki Polis evinin yukarısındaki cami.

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Motor yeniyse, süper bir rodaj olmustur o motor için..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    kumanda kafasına göre takılmıstır bence

dragstar72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTARXVS650 KAWASAKİ ER-6F YAMAHA XJ6
    senin motorun uyur gezerliği var bence doktora götürmelisin

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    bu 7-8 saat icerisinde acaba motor tek basina dolasip gelmismidir?
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu 7-8 saat icerisinde acaba motor tek basina dolasip gelmismidir?
    zor ama imkansız değil

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Kardeş Kumandaya su kaçmısda olablir teknik olarak bi arıza da olabilir....
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Seninki yine iyi benim o uzaktan kumanda ile daha kotu bir hatiram var. Ilk vitesli motorum Keeway SL daha yeni turkiye ye gelmisti, ve uzaktan kumandali tabi daha ilk gun otoparkin onundeki cimenligin onune park ettim , nasil mutluyum. Aksam is cikisi binip gidecem is yerinden eve bizim muhasebeci bakiyor oo ne guzel gule gule kullan , bende bak uzaktan calistirmasi var diyorum , dugmeye basmam la motor yan ayaklikta iken ok gibi firliyor kendi basina ve dogru cimenlere oraya dogru uzaniyor.Viteste kalmis megerse motor. Sonra hemen iptal ettirdim hic kimeye ne tavsiye ettim ne kendim kullandim oyle bir ozelligi.

Cunku benim bildigim kadari ile anahtarsiz calismada 10 dakika sonra kendi kendini kapiyor olmasi lazim ama seninki oyle olmamis biri cok guzel alip calabilirmis.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    yamaha dragstar 650 cc
    Alıntı beydenbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kardeş fena faka basmışsın yau ne acayip bir süpriz bu böyle ben olsam şokta kalırdım valla

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)