Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

"0" Motosiklet ruhsat-plaka çıkartmak(izmir)

Motovento
    REKLAM ALANI
    muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol Murat kardeş.Bende kendime nerede polemik yapdım diye soruyordum...
    kardeşimizin,soru,yanıt ve cevaplarına bakıldığında ne demek istediğim anlaşılır sanırım.
    Sana daha öğrenecekleri olduğu kesin
    Oğlumun yaşı 20!
    Özer Abim eyvallah..

Yazdığı mesajlarını şöyle bir arattım..Böyle birinin sitede uyarılması gerek..
    Her önüne gelene laf sokmak da ne demek yaw..

Alıntı Jawish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes tepecikte yapıyor diyorsun bende gidip tepecikte yaptırıcam işte neden takipciye para vereyim? ayrıca çok komiksin..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özer Abim eyvallah..

Evet bende bunu demek istedim fakat kendimi biraz kıt iafde etmiş olsam gerek tekrar sağol....
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    herkes tepecikte yapıyor diyorsun bende gidip tepecikte yaptırıcam işte neden takipciye para vereyim? ayrıca çok komiksin..
    bu lafıda hızlıcesi2(cesur)'a sokmuş...allahtan cesur forumu çok sıkı takip edemiyo yazıyo geçiyo yoksa ne kadar komik olduğunu kardeşimize ispat etmeye kalkabilirdi nemelazım
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Özer aynen lafımın arkasındayım..Saçmalayan falan yok ,,takipçiye vermeyipte kendi işini kendisi yapmak isteyen kişi sıra baklerken takipçi geliyor ve sen saatlerdir beklediğin halde o işlemi yapan memur o takipçinin evraklarını alarak onun işini yapıyor..Burada hırsızlık yolsuzluk yokta ne var...var işte benim başıma geldi..illallah ettirdiler..Kimden ne korkacağım İbrahim Halil Özaktaş Karakaya barajındayım 0535 2161626 ...Ben bu güne kadar en az 50 tane motorsiklet aldım sattım..çoğunuda sıfır aldım ruhsat işlemlerinide çoğunlukla kendim yaptırdım...Ne filim fırıldaklar döndüğünü çok iyi biliyorum...Takipçi niye milletin hakkı olan sırayı alabiliyor...babalarını hayrınamı takipçiye öncelik tanınıyor..Başımın belaya girmesinden korkacak kadar ciğersiz bir adam değilim..sokabilen varsa buyursun soksun..

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Arkadaş sanırım biras Ukala ööle diiym.cunku yaşım seninle aynı ve burdaki abilerimden babam yaşındaki insanlardan cok bilgi aldım ama sen burda Artistik Havalı laflarınla kendini Birşey sanırosun sanırım Burası Geyik Forumu deil arkdaşım edebini bilmeni öneririm!

[B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    Motoran CJ Shenke
    Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özer aynen lafımın arkasındayım..Saçmalayan falan yok ,,takipçiye vermeyipte kendi işini kendisi yapmak isteyen kişi sıra baklerken takipçi geliyor ve sen saatlerdir beklediğin halde o işlemi yapan memur o takipçinin evraklarını alarak onun işini yapıyor..Burada hırsızlık yolsuzluk yokta ne var...var işte benim başıma geldi..illallah ettirdiler..Kimden ne korkacağım İbrahim Halil Özaktaş Karakaya barajındayım 0535 2161626 ...Ben bu güne kadar en az 50 tane motorsiklet aldım sattım..çoğunuda sıfır aldım ruhsat işlemlerinide çoğunlukla kendim yaptırdım...Ne filim fırıldaklar döndüğünü çok iyi biliyorum...Takipçi niye milletin hakkı olan sırayı alabiliyor...babalarını hayrınamı takipçiye öncelik tanınıyor..Başımın belaya girmesinden korkacak kadar ciğersiz bir adam değilim..sokabilen varsa buyursun soksun..
    FAZLA SÖZE GEREK YOK

sizden tecrübelerinizden kaynaklanarak bir yardım istedim sonucu neye mal oldu neyse eyv.
    hızlı yaşa genç öl cesedin yakışıklı kalsın :bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Bende tecrübelerime dayanarak sizin işlemleri yapmanızın zor olduğunu belirteyim...En iyisi takipçiye ver kurtul..Ben defalarca bu işi yaptım,,çoğu zaman zorluğu yüzünden takipçiye verdim..Sebebi ise ben sıra beklerken öteden birinin gelip işlemleri yapıp gitmesi ve benim bu haksızlığa sessiz kalamayıp orada cıngar çıkması..Ver kurtul

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    evet çok komik biriyim ama ordan güremesin toplantılara gelde nekadar komik olduğumu yakından gür yakışıklı

eyv abi sağol
    +25 yazan arkadaşlarıda kınıyorum alaka neyse?
    bizde senin gibi sivri dili ve ukalaları kınıyoruz kimsenin yaşını ve işini bilmeden konuşanın aramızda yeri yoktur

Arap Kadri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X200
    eyv abi sağol
    sende saol
    dediğim yere gidersen işin halledersin kardeşim

+25 yazan arkadaş benim abim ve ben 39 yaşındayım
    sen alakalanı önce kendini yetiştirirken edindiğin terbiyende ara
    sonra burada yazan insanlarla fiilen tanışmadan hitap şekline dikkat etki
    toplantılarda O insanların yüzüne bakabilesin UNUTMA

Maverick teşekkür ediyorum yaşadığın tecrübeyi paylaştıgın için
    Banada bu kararı zaten Motosikleti aldıgım şube verdi. Biz ötvsini yatırıcaz sana belgeleri vericez sen gittiğin gibi belgeleri teslim edersin yarım gün içinde plakan çıkar zorlanmazsın takipciye verme boşuna para dedi o yüzden bende öyle bir karar almıştım. herneyse takipçinin yolu gözüktü

"Özer" insanlarla polemiğe girmeyi kessen artık nasıl olur?
    insanlar birtakım şeyleri paylaşıyor görüşlerini söylüyor.. her söylenene bakıp laf yetiştirmeyi sürdürme bence, ortaki abimizin takipçiler hakkında birtakım bilgi sahibi ki böyle birşey dile getiriyor?
    motosikleti aldığın mağaza doğru söylemiş

Özer abim polemik üreten değil burada yardımcı olan bi büyüğümüzdür
    ama sen UKALA bir şekilde yazmaya devam etmişsin
    bu tarz UKALALIĞINI ailen ve çevren çekebilir
    ama buradaki arkadaşlarla fiilen tanıştığında seni çekeceklerini hiç düşünmüyorum

Polemikmi?
    bu arada,tercih etmiş olduğun motosikleti Firmamız olan Motoran A.Ş ithal etmekte! iyi günlerde kullan.
    bak severek aldığın motosiklet kimin firmasının ithalatı

Özer diye hitap ettiğin kişi senden yaşca 30 yıl fazlası var..
    Edebinle takılmaya bak genç...

Kime, ne şekilde cevap vermeden önce o kişiyi iyi tanımaya çalış..

.

Senin yaşın kadar evlatlarımız var..

Heeee.. Bu arada 17 yaşındaki birine ruhsat çıkartılmıyor bu memlekette..
    Murat abim bundan sonra avatarımızın altına kendimizin ve çocuklarımızın yaşını yazalım ne dersin
    ki yazan insanlar kimlerle muhatap olduklarını bilsinler
    FORUMLARIMIZI KİRLETMESİNLER

aaaa
    ben yazmayı unuttum
    benim oğlumda 10 yaşında

Özer Abim eyvallah..

haklısın abi

Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu lafıda hızlıcesi2(cesur)'a sokmuş...allahtan cesur forumu çok sıkı takip edemiyo yazıyo geçiyo yoksa ne kadar komik olduğunu kardeşimize ispat etmeye kalkabilirdi nemelazım
    bunu okuyunca çok güldüm

abi sen KİLİSde yaşıyosun ve orada bu işlemleri yapıyosun yanılmıyorsam
    İZMİRde hiç bu işlemden yaptınmı
    ben ben 1995 den bu yana bütün trafik takip işlemlerimi yazdığım şekilde yaparım ve bugüne kadar bir sorunla karşılaşmadım

Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet çok komik biriyim ama ordan güremesin toplantılara gelde nekadar komik olduğumu yakından gür yakışıklı

bizde senin gibi sivri dili ve ukalaları kınıyoruz kimsenin yaşını ve işini bilmeden konuşanın aramızda yeri yoktur
    LEM CESURUM SEN GÖRMEZSİN DEMİŞDİM YAZILANLARI
    ama gördün YAW
    aynaya baktığında gülümsüyorsan bin motoruna
    KYMCO - Like 200i uuur böcüüüüm
    mangalı sev KOKOREÇİNE SAHİP ÇIK

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5

amn dikkaaattt et yazdıklarına

eyv abi sağol

bu bir.....

insanlar birtakım şeyleri paylaşıyor görüşlerini söylüyor.. her söylenene bakıp laf yetiştirmeyi sürdürme bence, ortaki abimizin takipçiler hakkında birtakım bilgi sahibi ki böyle birşey dile getiriyor?
    Bu da iki.

kardeşim üçünü bekleyemem senin. Sen nasıl ve ne şekilde bir üslüpla konuştuğunun farkında mısın? Yazdığın mesajları inceledim hepsi bir tuhaf. Öyle sanal ortamdan delikanlılık yapıp kınamayla olmaz bu işler. İstersen gel bir cuma İZMİR MT toplantısına biz sana topluca KINA ve MA yı izmirde nasıl yaparız gösterelim.

Senden yaşça kaç yaş büyük, bilgisi tecrübesi çook fazla olan ve çok değerli fikirlerini buraya yazarak katkı koyan Özer abimize, izmir Mt üyesi diğer arkadaşlara bu şekilde laf sokarak, onu bunu diyerek artistlik yapamazsın.

daha fazla ve daha ciddi yazardım ama unutmaki bir forumdayız. İstersen özel mesaj at ordan sana iletişim bilgilerimi vereyim.

Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda

Hiddetlenmeye gerek yok
    sana yaptığım sadece dostça bir uyarıydı! bu forumu sadece motosiklet tutkunları okumuyor! buna emin olabilirsin!
    Erkek olduğun kesin bunu ispatlaman gerekmez hele bu şekilde açık adres ve tel. vererek hiç
    Takipçilerin,Trafikteki memurlara rüşvet verdiğini kanıtlayacak elde tutlur bir kanıtın varmı? varsa konuş yoksa bence kes yazmayı.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı Arap Kadri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    LEM CESURUM SEN GÖRMEZSİN DEMİŞDİM YAZILANLARI
    ama gördün YAW
    link attım sayfaya baksın diye

Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha fazla ve daha ciddi yazardım ama unutmaki bir forumdayız. İstersen özel mesaj at ordan sana iletişim bilgilerimi vereyim.
    ya ne uğraşıyon çoluk çocukla...hergün böyle tiplerle uğraşıp adres verip,bütün gün gelecek diye aynı adrestemi bekleyecez...toplantı yaptığımız mekanlar, ne zaman nerde olduğumuz belli merak eden gelir özel mesaj atarsa benim adresi ver bi zahmet stressliyim bu aralar malum iyi gelir belki

bu arada topici açan güzel kardeşim biz seni hiç görmemiş varsayalım sende yeni bir nick ve tanışma topiğiyle biraz forumu ve insanları tanıyıp tekrar aramıza katıl yada özürünü dile biz yaptıklarını görmezden geliriz
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    link attım sayfaya baksın diye
    sağol kardeşim gurup kararı bunlar yaşasın beraberlik ve kardeşlik yanlışa yer yok büyüklere saygı var .... uzaktasi ... abimiz ta kilisten ulusa sesleniş yapıyor izmirden kilometrelerce uzaktasın ne karıştırıyon ortamı bak kilis mt ye sorunlarıyla ilgilen burdaki işleride bize bırak izmir mt bütün sorunlarını çok güzel şekilde çözüyor allaha şükür senin bir sorunun varsa gel sanada yardımcı olalım deyerli abim

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu arada topici açan güzel kardeşim biz seni hiç görmemiş varsayalım sende yeni bir nick ve tanışma topiğiyle biraz forumu ve insanları tanıyıp tekrar aramıza katıl yada özürünü dile biz yaptıklarını görmezden geliriz
    bencede aynı şekilde yeminle kinayeli yazmıyorum, sadece bi defa gelip abilerinin iki sohbetini dinleyince nereye ne gereksiz cümleler kurduğunu anlayacaktır, bende kardeşimizden iki katına yakın yaşım olmasına rağmen özer abimin ve arap kadri bacannaım (abim) nin sözleri bittikten soora söz hakkımı bekleyip kendim ruhsatımı nasıl çıkardığımı anlatırım,
    ayrıca hızlıcesi2 yi de bana bırakın onu ikna ederim
    May The Force Be With You

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol kardeşim gurup kararı bunlar yaşasın beraberlik ve kardeşlik yanlışa yer yok büyüklere saygı var .... uzaktasi ... abimiz ta kilisten ulusa sesleniş yapıyor izmirden kilometrelerce uzaktasın ne karıştırıyon ortamı bak kilis mt ye sorunlarıyla ilgilen burdaki işleride bize bırak izmir mt bütün sorunlarını çok güzel şekilde çözüyor allaha şükür senin bir sorunun varsa gel sanada yardımcı olalım deyerli abim
    abicim aslında kardeşim yanlış bi tespit yapmamış fazla kızdık galiba, ki senin cidden çok komik ve eğlenceli biri olduğun herkes tarafından biliniyor rock,arabesk,gül,faça,komik,esprili,sinirli bütün özellikleri kendinde toplamış abim (çok iltifat ettim bak bugün sana )

By chatkut

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Arkadaşlar daha önce konu açıldımı bulamadım açıldıysa özür dilerim, izmirde tepecik semti haricinde "0" motora plaka v.s gibi işlemleri başka hangi kurumlar yapıyor bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim teşekkürler...

Takipciye 70 ytl vermek istemiyorum kendi işimi kendim göreyim
    bilgisi olan kimse yokmu
    bayi ötvyi yatırdı sadece :S plaka bize aitmiş. bilgisi olan yardım etsin lütfen
    eyv abi sağol
    Maverick teşekkür ediyorum yaşadığın tecrübeyi paylaştıgın için
    Banada bu kararı zaten Motosikleti aldıgım şube verdi. Biz ötvsini yatırıcaz sana belgeleri vericez sen gittiğin gibi belgeleri teslim edersin yarım gün içinde plakan çıkar zorlanmazsın takipciye verme boşuna para dedi o yüzden bende öyle bir karar almıştım. herneyse takipçinin yolu gözüktü

FAZLA SÖZE GEREK YOK

sizden tecrübelerinizden kaynaklanarak bir yardım istedim sonucu neye mal oldu neyse eyv.
    Genç arkadaş bir soru sormuş..... Ama soracağına da pişman olmuştur....

Altı üstü basit bir soru.... Forum da da bir sürü mevcut... Ama gelinen yere bakarsak memleket meselesine çeviriyoruz ortalığı....

Yazdıklarını tekrar tekrar okudum... Uslubunda da herhangi bir yanlış görmedim... Bu kadar ince eleyip sık dokumaya ne gerek var ki?....

Ben bildiğim kadarıyla yazayım....

Vergisini zaten yatırmadan motoru alamıyorsun.... Senin yerine satıcı yatırıyor onu.... Ordan emniyete gidip 2 adet form dolduruyoırsun... Sana ruhsat yapraklarını doldur diicekler... Onu para verip doldurtucaksın...Eline plakanın basılı olduğu küçük bir kağıt vericekler.... Onunlagidip plakanı bastıracaksın... Evraklarını teslim edip 1 gün sonra teslim ettiğin yerden alıcaksın...Bu arada plakanı mühürletmeyi de unutma sakın....

Bence kendin yap... 70 yt boşa gider... Vaktinde müsaitse tabi...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alptunay,

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    plaka çıkmadımı hale

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı no_name adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plaka çıkmadımı hale
    Motorlu Araç tescilleri için kişinin kanunen REŞİT & ERGİN (18) olması gereklidir..

Reşit anlamı : TIKLA
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alptunay,
    Uslup denince ne anladığını bilemem ve bilmekte istemiyorum açıkcası.
    Herkes senin gibi geniş olmak zorunda değil!hele ben hiç.
    Sana uyan bana uymak zorunda değil.
    Özer,
    Burası tabiri caizse uluslararası bir forum.... Her uslup her insana uymayabilir doğal olarak.....

Genişi ne anlamda kullandın bilmiyorum ama bilmekte istemiyorum açıkçası...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)