Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Nouvo karburatör

Motovento
    REKLAM ALANI
    Efem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    ben 1 senedir yamaha nouvo kullanıyorum.motorum geçenlerde alttan benzin atmaya başladı servise götürdüm.karburaötürü temizlediler.ama bişi değişmedi.yine benzin atıyor ve motor birden gaz verince kesme yapıyor.neden olabilir.bu konuda detaylı bir şekilde anlatırsanız çok sevinirim....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL650V Transalp
    Alttan damlatma değil ama ani gaz verince kesme olayı benim motordada oluyordu ve ortalama 30-40 km sabit hızla giderken silkeleme yapıyordu ani gaz verincede kesme ve silkeleme. Kaburatörümü söküp iyice temizlediler hatta 3-4 gün artık temizlemek için hazırladıkları sıvı neleri içerir bilemem onun içinde falan bekledi. Bana aldığım benzinin sulu olduğu ve bununda eğer 1 hafta 10 gün kadar motoru yatırmış isem karburatörün kılcal kanallarında oksitlenme benzeri bir şey yaptığı ve tıkanıklıga yol açaçmış olabileceğini söylediler ancak bu bana çokda inandırıcı gelmedi ve sonuçta karburatör toplandıktan sonra aynı şeyi tekrar yapmış öğrendiğim kadarıyla. Garantiden karburatörün bütün iç aksamını değiştirdiler ve sorun kökünden çözüldü şimdi maşallah yağ gibi gidiyor.
    GÖZLERDE YAŞ YOKSA RUH GÖKKUŞAĞINA SAHİP OLAMAZ

toros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt600e-CBX250
    KARBÜRATÖR E gelen benzini şamandına iğne kesmiyor olabilir iyi bir usta göstert

Efem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    yaa servistekiler yapamadı bende istanbulu aradım ordan gereken parçaları göndereklerini ve sorunun kökten çözüleceğini sölediler.bende şimdi o parçaları bekliyorum.o parçalar ne olabilir?o parçalar takılınca düzelir mi??? ve hangi serviste yaptırdınız??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler