Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kotağı açıp kapatarak egzoz patlatma

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA cbf250 + kanuni WINDY
    Arkadarşlar kontağı açkapa yaparak egzoz patlatılıyo bildiğiniz gibi bu olayın motora bi zararı varmıdır var isede ne gibi zararları olur bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    agokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 classic
    bu şekilde eksoz patlatmak motoroa zararlı olduğu gibi motorcu imajınada zarar verir. biraz daha sesli eksoz taktırıp (tam açık değil) bir de gerektiğinde kullanmak üzere kuvvetli bir korna monte edersen daha iyi olur sanırım.Yoksa herkes senin nezinde tüm motorcuları kalaylayacaktır.Motorcu çevreyle yani doğa ile dost olmalıdır. Ses kirliliği de çevreye verilen zarardır diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Artık Yok
    hızlı giderken kontağı kapatıp genelde motor stop düğmesinden yapılıyor karbüratörde benzin birikmesi bu 3-5 saniye kontak kapalı tutuluyo sonra açılıyor tam gaz iken karbüratörde biriken benzin ateşlemeyle patlıyo karbüratörde benzin patlatmak zararlıdır sakın yapma

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Pistonun ömrünü azltmış oluyorsun öyle yapınca
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

neveragain34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gn125 34 BD 4673 calındı CBF 150 yollarda
    Alıntı agokce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu şekilde eksoz patlatmak motoroa zararlı olduğu gibi motorcu imajınada zarar verir. biraz daha sesli eksoz taktırıp (tam açık değil) bir de gerektiğinde kullanmak üzere kuvvetli bir korna monte edersen daha iyi olur sanırım.Yoksa herkes senin nezinde tüm motorcuları kalaylayacaktır.Motorcu çevreyle yani doğa ile dost olmalıdır. Ses kirliliği de çevreye verilen zarardır diye düşünüyorum.
    +1 ve 25 karakterrr
    ONCE CAN GUVENLIGI!!!

Motosikleti
    Artık Yok
    Manifolda pistona pistonda biriken benzin bir anda patlaması çok zararlı segmanlara

Motosikleti
    HONDA cbf250 + kanuni WINDY
    bilgiler için teşekkürler devamlı yapan birisi değilim sadece haftasonu uzun yol giderken bi deneyim dedim baktım patlıyo merak ettim ne oluyoda böyle bi patlama oluyo bilgiler için saolun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)