Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 HS için Lastik YARDIM?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba Arkadaşlar;
    Bende mondial in 150 hs model scooter ı var ama siz de bilirsiniz ki üzerindeki lastikler çok kötü. yeni lastik almak istiyorum ne öneririsiniz? ıslak zeminde kaymayan, virajda frene basabileceğim bi lastik istiyorum yardım ederseniz sevinirim teşekkürler. Tabi bide aşırı pahalı da bişey alamam.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 250 İE S VE SKİPPER 150
    Paran değil can güvenliğin birinci sırada olmalı...Aşırı pahalı olsa ne olur ki...Git o zaman Duro al.%100 naylon.Sağlam taş gibi ucuz.40-YTL tanesi..Bana sorarsan sadece METZELLER....Harbi teker.

tamam kardeşim kızma ya... zaten durodan bahsetmiyorum pahahıdan kastım motorun yarı parası olmasın idi. teşekkürler tavsiyen için. başka tavsiyelere de açığım.

hadi arkadaşlar ya.. başka önerisi olan yok mu?

everlasting - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    michelin al derim ben oyle yaptım asya 150 t1 ime aldım iki tane 190ytl çifti

murattt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    michelin in vardı bizim motorlara göre olanı tanesi 45€ ydu.metzellerin lastikleri 45€ artık sana kalmış.bence michelin
    [B][U]The Bodyguard & The Punisher[/U][/B]

[I][U]Galatasaray Sk. 1905 Uefa & Süper Cup Champion[/U][/I]

yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar.

Motosikleti
    as t1
    Alıntı everlasting adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    michelin al derim ben oyle yaptım asya 150 t1 ime aldım iki tane 190ytl çifti
    lastikler nasıl memnunmusunuz performansları nasıl ?
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

everlasting - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    gayet gusel memnunum gerçi daha fazla km yapmak nasip olmadı yanı lastiklerin rodajı dolmadı.ama ıslak zemınlerde fren yaptıgımda orjinal lastikler gercekten cok kotu.bence canımızı düşünmeliyiz.lastikler onemli

Motosikleti
    Mondial 151Rs
    Alıntı mdemirsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar;
    Bende mondial in 150 hs model scooter ı var ama siz de bilirsiniz ki üzerindeki lastikler çok kötü. yeni lastik almak istiyorum ne öneririsiniz? ıslak zeminde kaymayan, virajda frene basabileceğim bi lastik istiyorum yardım ederseniz sevinirim teşekkürler. Tabi bide aşırı pahalı da bişey alamam.

kardesim selam almadıysa suan lastik sana guzel bır lastik tavsiye edecem camura gır kaymuyor super yagmurlu havada denedım lastıtgı one basıyorum gram kaymıyor ilk basta sevmedım kalın lastıkler buyuk dıye ama sonra cok hosuma gıttı eskı lastıklerı sıcakta arkayı attırıyordu ama bunlarda camurda denedım ıcıne gırıyor cıvık camurun tık demıyor oburlerı hafıfı yollar camur olsun yerınde kayıyor atıyor bu yuzden nerdeyse trafıge yakalnıyordum :D

ben sabah bakıp lastiklerin ismine yazarım hem cüzzi hem kaliteli....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)