Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motor um Çizildi Nasıl boyayabilirim yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F

Duvara sürttü bu hale geldi parça fiyatı 76ytl işçiliğiyle 100ytl istiyolar daha aza nasıl mal edebilirim boyamak istiyorum nasıl yapabilirim hangi boya kullanmalıyım nelere dikkat etmeliyim ondan önce napmalıyım forumda tecjübeli olanlar var baya bu konuda yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    dostum çizik yerleri grenajı sökmeden uzerinde ince zımparyla zımparala ... sonra senin motorunun renginde sprey bulman lazım ama zor olabilir .. ama buda kolay .. hazırlıyorlar .. renk kodunu verip boya yaptır sprey sonra iki kat vur toz gelmesin canavar gibi olur
    akıtma yanlız boyayı ..
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum çizik yerleri grenajı sökmeden uzerinde ince zımparyla zımparala ... sonra senin motorunun renginde sprey bulman lazım ama zor olabilir .. ama buda kolay .. hazırlıyorlar .. renk kodunu verip boya yaptır sprey sonra iki kat vur toz gelmesin canavar gibi olur
    akıtma yanlız boyayı ..
    +1 ..yirmibeşkarakter..

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

Motosikleti
    CBR 650F
    akıtma yanlız boyayı ..
    Teşekkür ederim verdiğin bilgiler için

Bir kaç sorum daha olacak, tahmini boyanın fiyatı ne kadardır ve istanblulda oturuyorum nerden temin edebilirim 3 5 ytl ye de satılan spreyler var bana o spreyler olmayacağını söylemişlerdi metalik mi birşeyli sprey alacaksın demişlerdi bilgisi olan biri yazarsa sevinirim

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Çıkartma yapıştır bence..................

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu bölüme açılan başlıklar faydalı bilgi içermeli..
    belki bu başlığa gelen cevaplarda açan arkadaşın faydalanacağı bir bilgi olabilir ama yeri burası değil..

Başlık taşınmıştır.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    mondi 150MC
    zımpara ve aynı renkte sprey boya yeterli olur kardeşm..

Motosikleti
    Honda CBR 1100XX
    75 Ytl yi öde... kendin tak sende... boyatsan aynı masrafa gelir. kendin boyasan olmaz.. elinden geliyorsa ayrı tabi... ama zımpara,macun, zımpara, sora cila, olmadı bi zımapara bi cila, ondan sonra pasta cila... sana kalmış...

Motosikleti
    KROSS 250
    uf geçmis olsun be kotu olmuş bence boyacıya daniş daha cok yararlı olur
    sadece sür ...... www.eskisehirenduro.com

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    bence değiştir parçayı hem daha yeni olur 100ytl istiyorlar hem pek te fazla deil ama yinede senbilirsin elinden geliyorsa ayrı kapalı bir yerde yapman gerek boyayı
    Yarını düşünmeden, özgürlüğe yelken açmışcasına..

Motosikleti
    R' lı bişiler düşünüyom
    akıtma yanlız boyayı ..
    dogru dıo ınce su zımparasıyla hafıften cıla ceker gıbı zımparala ondan sonra aynı renk spreyı fazla yakın tutmadan 2 kat cek ama dıkkatlı ol ruzgarsız ve kapalı ortamda yap fazla sıkma spreyı boya akarsa bı moka benzemez
    ::winkwink[B]zeki çevik ve ahlaksızım beni böle seven manitanın hastasıyım::winkwink[/B]

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    len ozan ne ara sattın rs'yi de bunu aldın başka forumlarda da sölemiştim. aynısı bende de olmuştu. dyo'nun tüp'te satılan araba pasta cilası var. orta boyutta. bu çizikleri kapatır. kalan oyuk derin çizikleri de sulu boya fırçasıyla aynı renkte boyayla kapatırsın. sonra sürdüğün boya tam %100 kuruyacağına yakın bi anda kurumadan tekrar dediğim cilayla karıştırarak sür, sıfır prüssüzlük olarak bitir çizikleri

Motosikleti
    CBR 650F
    Granajı kendim söküp takarken %100 başına birşey gelir o yüzden düşünmedim. açıkcası 100ytlde vermek istemedim kırılmış olsa düşünmeden direk veririm fakat onarılabilirse neden 100ytl vereyim .

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu bölüme açılan başlıklar faydalı bilgi içermeli..
    belki bu başlığa gelen cevaplarda açan arkadaşın faydalanacağı bir bilgi olabilir ama yeri burası değil..

Başlık taşınmıştır.
    Çoğu kişinin motorunda çizik vs tarzı şeylerin olabilceğini düşünerekden faydalı olacağını düşünmüştüm ondan buraya açtım kusura bakmaıyn.

@Digiboy
    Abi sattık ya ölü paraya gitti verdiğin bilgiler için ayrıca teşekkürler deneyeceğim

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    geçmiş olsun. umarım eskisi gibi olur.

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    akıtma yanlız boyayı ..
    lastikleride boyasınmı
    GKN MOTORS

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Hangi yakada oturuyorsun bilmiyorum ama o bolgenin boyama maliyeti 50 ytl den fazla degil. Kose oldugundan metalik boyayi onun uzerine bolgesel uygulacak aslinda farklilikgosterebilir fakat bu tip kivrimli bolgelerde sorun cikarmiyor. Bostanci sanayide bu isi yapapilecek ve motorunu sana 2 saate verecek bir usta biliyorum. Parca degisikligine gidersen kendin takamazsin , daha evel tecruben yok ise sandigin kadar kolay olmaz. Sanayide sana sprey yapsalar bile oraya macun atilmasi lazim aksi taktirde cizikler boyanin altindan belli olacak ve ortaya taraklanmis bir cirkin goruntu cikacaktir. Emin ol harcayagain parada cabasi. 50 YTL ver temiz temiz bin motoruna , degeri dusmesin.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

alperiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn, cbr 600f
    geçmiş olsun... ama işi bilene yaptır derim..

Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi yakada oturuyorsun bilmiyorum ama o bolgenin boyama maliyeti 50 ytl den fazla degil. Kose oldugundan metalik boyayi onun uzerine bolgesel uygulacak aslinda farklilikgosterebilir fakat bu tip kivrimli bolgelerde sorun cikarmiyor. Bostanci sanayide bu isi yapapilecek ve motorunu sana 2 saate verecek bir usta biliyorum. Parca degisikligine gidersen kendin takamazsin , daha evel tecruben yok ise sandigin kadar kolay olmaz. Sanayide sana sprey yapsalar bile oraya macun atilmasi lazim aksi taktirde cizikler boyanin altindan belli olacak ve ortaya taraklanmis bir cirkin goruntu cikacaktir. Emin ol harcayagain parada cabasi. 50 YTL ver temiz temiz bin motoruna , degeri dusmesin.
    teşekkürler özel msj attım bakıp cevaplarsan sevinirim.

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    akıtma yanlız boyayı ..
    işçilik alanınya tecrübe konuşuyor hay yaşaa
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastikleride boyasınmı
    tam ben sorcaktım lastik leri ha ha gökan ne alemsin
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Aynı benım motorun rengınden sanırım...Gecmıs olsun..Valla o renkte sprey boya yok ben makına ıle sanırım yanlıs olmasın 4-5 boyayı bırıbırıne karıstırarak bu rengı elde etmıstıkk..Sprey ile yapamazsın cunku o boya farklı bı sekılde atılmıs vernık falan vs vs..Ben fırca ile guzel bı rotusle kapatmıstım.Sende bı boyacıya gıt rengını buldurt..
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)