Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Stop Karartma Yardım!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    dışardan boymak içine sinmiyosa içerden boya..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha x-max ''06''
    Sizce stop ve kuyruk lambaları neden kırmızı da MAVİ veya YEŞİL değil yada başka bir renk.Her rengin bir dalga boyu ve şiddeti var,ve dalga boyu en uzun olan ise KIRMIZI beyler...Yani bu işin üstadları ve bilim sizin başkalarınca görülmenizi ve hayatınızı korumaya uğraşırken sizin kendi canınıza kastı
    nız mı var ki kararatma morartma gibi ticari piyasa komedilerine tevessül ediyorsunuz.
    İnsanın dikkatini en yüksek düzeyde ayakta tutabilen renk sadece ve sade
    ce KIRMIZI dır,ve donanma savaş gemileri ve denizaltılarında tüm operasyon odalarında kırmızı ışık hakimdir..
    Kendi hayatınızla daalga geçmeyin,hem de kendi elinizle...........
    binbasi nayman x-max ''06
    Yamaha Touching Your Heart.
    Safety First,then RIDE..!

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Navigator55, bilgilendirme icin tesekkurler. Bir onceki sayfada ben de ayni seyi savundum ama senin aciklaman daha teknik, daha bilimsel olmus. Tekrar tesekkurler.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aargh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar fark edilmek guzel seydir. Dogan sahin modifiye olaylarina girmeyin, stop lambanizi karartmayin.

Not: Gunduz uzun, aksam kisa farinizi acmayi (Motosiklet surus teknikleri hocasindan tavsiyedir, ben uydurmuyorum) da unutmayin. Trafikte birer hayalet gibiyiz, 4 teker suruculeri bizleri farkedemiyorlar.

Bence en gerçekçi ve doğru mesaj...

Anlayana tabi...
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    karar verdim bende farımı karartacağım
    herhalde bi on kat sürsem iyice kararır

Alcohol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YK-200GY2
    valla dostum karar seninde bizde daha fazla gorulelim die kedigozu falan yapistirip takiyoruz her tarafa ne kadar cok ısık ve reflektor o kadar guvenlik tabii seninki biraz fantasizel saygi duymak lazim
    İnsanlarla Ugraşmaktansa Makinalarla Uğraşmayı Tercih Ederim....

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    allah akıl fikir versin ne diyeyim bilmiyorum bende arka tekerin dişlerini kesecem tırnakları uzun geliyor
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    Neyse arkadaş heves etmiş ben bu tip olayları pek tasvib etmiyorum ama şöyle bişey yapılabilir.
    Stop karatma boyasıyla (böyle bişey de varmış ilk defa duydum) satoplarını karatırsın 1-2 ton kadar. Daha sonra içerideki ampulü varsa daha yüksek wattlısıyla değiştirirsin. yani stop 10 park 5 watt ise sen yerine stop 20 park 10 watt olacak şekilde ampül takarsın. Böylece ışık şiddeti artacağı için görünürlüğün azalmaz. Led uygulamasıda ışık şiddetinde artışa yol açabilir.

chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Vitray boyası tek kat sürdüğünüzde siyahlaştırıyor fakat görünürlüğü etkilemiyor.
    Free Motorcycle Team

murattt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    tamam yaw vazgeçtim vallahi bu ne büyük tepki!!!!sorumun cevabını çok açık şekilde aldımkaratma falan yok
    [B][U]The Bodyguard & The Punisher[/U][/B]

[I][U]Galatasaray Sk. 1905 Uefa & Süper Cup Champion[/U][/I]

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda

Düşüncesizlik

Alıntı thaii_vtec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar murat arkadaşımız zaten hoşuma gidiyo hewesli bi şekilde sormuş siz neden hevesini kırıyorsunuzki? zaten çok karartmıcam belli olmuyor sadece 1 ton 2 ton demiş... bu da cok karartı olmaz zaten...

MT ailesinde sizler gibi düşünen ve hareket eden başka kimseye rastlamadım galiba
    Biz motosiklet sürücüleri kendimizi daha belirgin daha görsel yapmak adına elimizden geleni yapıyoruz.Sizlerse en önemli aydınlatma ve can güvenliği olan stoplarınızı bazı akılsızlarda sinyallerinide karartıyor NE AKILSIZCA.

Arkadaşlar, yazın göz kamaştıran güneşin altında, ne o karartılmış stoplarınız ne de karatılan sinyalleriniz (sinyallerini karatanları kastediyorum) görmek mümkün değil malesef

Çok düşüncesiz ve tehlikeli bu yaptığınız!
    bence bunun muhabbetini özelden yapında başkalarınında kanına girerek zara bermeyin lütfen.

üreticiler akıl edememiş, siz ve bazı başka akıllılar düşünüyor stop ve sinyal karartmayı......
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Ne kadar gereksiz ve yanlış konularda başlık açıyorsunuz. Gereksiz yere meşguliyet yaratmayın.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)