Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Değerli üstadlarım Bana Yardımcı Olabilirmisiniz

Motovento
    REKLAM ALANI

öncelikle herkese merheba ben eskişehirden bu siteyi takip ediyorum benim uzun yıllar önce italyadan gelme bir mopedim var fakar parçalarını bulamıyorum motoru ve kavraması yok bana yardımcı olabilecek birisi çıkarsa çok sevinirim motorun modeli piaggio ciao moped not:tüm piaggio yedek parça satan yerlere sordum hiçbir parçası yok herkese teşekkürler saygılarımla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    fabrikaya yazmaya ne dersin?
    hatta fabrikaya bile geri satabilirsin..

güzel bir düşünce ama :D fabrikada geri almaz tam bir komedi bu makina ben bikere yapmayı başardım en fazla 45 dk geziyordum sonra bunun motorunu sıfırdan toplamaya çalışıyordum oldukça ilginç bir makina benim bu makinayı istememdeki amaç kadrosu çok hoşuma gidiyor çok rahat.

Motosikleti
    yamaha jc100
    Kardeş bendede yamahanın tek parti üretimi olan bi makine var krank kesti hiçbiyerde yok ve hiçbişeyde uymuyor çok güzel bi makine ama yok işte olmayınaca olmaz naapçan.bende en sonunda karar verdim üzerine yeni başka bi motor koycam ama dur bakalım yaz gelsin

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    topri hoşgeldin. valla motosikletin baya eski model. inşallah parçalarını bulursun. diğer motosiklet parçaları uymuyormu ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    mobiletin parcaları oluyosa bi tamircilere bak derim yada kanuninin 2 vitesli mopedleri var bide onlarada bak istersen..

malesef motoru dar olduğu için diğer motorlar uymuyor cok acı bie durum

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)