Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

hayatınızı korumanın 50 yolu

Motovento
    REKLAM ALANI
    MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    babaçi hayatın gerçeklerini yansıtmışsın,isteyen uyar yani hayatta kalmak isteyenler, istemeyen kendi kuralını uygular bizde taziyelerden rahmet dileriz paylaşım için teşekkürler ellerine sağlık
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    abi bunları herzaman gözümüzün önüne getirecek bir sistem olsa çok güzel olurdu, paylaşım için sağolasın.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bunları herzaman gözümüzün önüne getirecek bir sistem olsa çok güzel olurdu, paylaşım için sağolasın.
    M in sen bunları yazıcıdan çıktı al,pvc ile kaplatıp deponun üzerine yapıştır he
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    as t1
    babaçi teşekkürler faydalı bilgiler bunları uygulamayıda bir öğrenebilsek

emin abi sen eniyisi kaskın öncamına yapıştır hiç gözünün önünden gitmez
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

stunt_rider_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K 1200 R
    bizi bilgilendirdiğin için teşekkürler

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    eline sağlık güzel olmuş...

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    bence cok dooru seyler bunlar yaaa...bzım herzaman daha dıkkatlı olmamız gerekıyor madem bıze dıkkat etmıolar....teşekkurler emegıne

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    ve tramvay yolundan gitmeyin....

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    mükemmel nasihatlar. naçizane bir eklenti de benden KESİNLİKLE içkiliyken kullanmayın .

Motosikleti
    YBR bir de 97 moskof var
    Teşekkürler, daha önce de okumuştum, ama tekrar da fayda vardır. Unuttuklarım varmış.

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bilgiler için cok tesekkürr

Forumdan Uzaklaştırıldı
    - Tıkalı trafikte asla boşluklara sürme
    Arabalar bir sebepten dolayı durmuş olabilirler ve sen artık çok geç olana kadar sorunun ne olduğunu göremeye bilirsin

bunu çok yapıyoruz sanırım .

- Çarpışma için giyinin, havuz veya sahilde bir yürüyüş için değil
    Evet, restoran sadece beş dakika uzaklıkta ama hiç kimse kaldırım taşı yemek istemez. Modern koruma giysilerinin 100 derece sıcaklık anlamına geliyor olması T-shirt ve plaj şortu için bir bahane değildir.

terlikle motosiklet kullanan arkadaşlara duyurulur.

Paylaşım için çoook çookk teşekkürler. Kim bilir belkide 5 dakika sonra hayatımızı kurtaracak şeyler bunlar.

Motosikleti
    Moto-Zeta Heran kanuni tiger olabilir
    2 yılda kenimce cok şey gördüm bunlardan en önemlisi bazı mutasyona girmiş insanlar yüzünden özellikler
    - Trafiğe doğru açılan araba kapılarına dikkat et
    Ve bir salağın kapısını açtığı arabaya toslamakda aynı derecede acı vericidir.
    bunuda yaşıoduk az kalsın bide tersten giriodum kapıya şunuda söylemek isterim bilmediğin yolda hız yapma .... bunu kendime bi tecrübe olarak aldım yanlız daha öğrenicek cok şey var bunuda ilk aldığım günlerde öğrendim yol seni aldatıyo olabilir 2 arabanın üstünden uçuyodum az kalsın
    [COLOR="Blue"][b]Biz Gökyüzüne İnanırız Sun-roof'a Değil[/B][/COLOR]::puro::

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı blck_chopper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 yılda kenimce cok şey gördüm bunlardan en önemlisi bazı mutasyona girmiş insanlar yüzünden özellikler
    - Trafiğe doğru açılan araba kapılarına dikkat et
    Ve bir salağın kapısını açtığı arabaya toslamakda aynı derecede acı vericidir.
    bunuda yaşıoduk az kalsın bide tersten giriodum kapıya şunuda söylemek isterim bilmediğin yolda hız yapma .... bunu kendime bi tecrübe olarak aldım yanlız daha öğrenicek cok şey var bunuda ilk aldığım günlerde öğrendim yol seni aldatıyo olabilir 2 arabanın üstünden uçuyodum az kalsın
    bundan 6 ay kadar önce gece 11 sıralarında arkadaşların yanından dönerken önümüze pat diye kapı açtı 45-50 yaşlarında amcamızın biri . fren yapmaya tenezzül dahi edemeden kapıya yapıştık. motosiklet bir tarafa biz bir tarafa .
    adam bişeyiniz varmı falan demeden utanmadan ne dedi biliyormusun . yola sığmıyor musunuz dedi ? bu güne kadar 3 defa kaza yaptık ve üç kazada da kia sorento'larla çarpıştık . tesadüfe bak .

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)