Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

100 kh motor jant ve şamrel ne kadardır

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaslar100 kh motorum var bir yere giriom teker patlıyor jantım telli oldugu için dubles biraz pahalıya gelir galiba tam bir fiyat bilmiyorum arka teker patladıgı için balata gibi vs. hepsini çıkartmak zorunda kalıyorum ne dubless teker ve jant ne kadara mal olur (sadece arka lastik için)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    adamım fiyat olarak bişe söylemek zor. bulundugun şehirdeki servisleri gezmen lazım. başka bi konu için ben eskişehirde 45 ytl dediğim lastik kütahyada 90 demişler. buna benzer seninki de. aynı başlıkdan devam etsen daha güzel olur. konudan kopukluk olmaz enasından

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    burak jantlar 100 ytl civarı şambrel ise 10 ytl dış lastik 35 ytl civarı ama esnaftan esnafa fark var girdiğin ilk dükkandan alma biraz dolaş tubeles lastiğe çevirisen ii olur ama ne kadar tutar bilmem kolay gelsin..
    hazır sökmüşken arka dişli ile jant arasındaki plastik takozlarada bak yıpranmışsa değiştir 7.5 ytl takozlar bitmişse arka teker yalpalar..

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Alıntı burakyalama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar100 kh motorum var bir yere giriom teker patlıyor jantım telli oldugu için dubles biraz pahalıya gelir galiba tam bir fiyat bilmiyorum arka teker patladıgı için balata gibi vs. hepsini çıkartmak zorunda kalıyorum ne dubless teker ve jant ne kadara mal olur (sadece arka lastik için)
    arkadasım senınle asagı yukarı yasıtız bende 15.5 yasındayım boyum 1.70 kilom 73 sende 14 yasındaymıssın motordan memnunmusun

ben kullanabılırmıyım boyum yetermı motora ne zamandır bınıyosun motor saglammıdır bana bıldıklerını yazarsan baslangıc motoru olarak 100cc bı cup dusunuyorum mondi de iclerinden en ıyısı gıbı

yorumların ıcın sımdıden tesekkur ederım

sorun ıcınde cevabım en yakın mondıal servısıne sor derım heryerde var çünkü

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    www.mondialmotor.com a git
    orayı biras araştır bulursun...

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    bana 150 YTL'yi bulur dedi servisi tamirci parası ile birlikte jantlara ben bir de bir şey sormak istiyorum mil jant mı iyi olur aliminyum jant mı yorum yapabilir misiniz? (CUP modelleri için)
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)