Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Koruma Demiri Nerde Yaptırabilirim ???

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar malum kasım geliyor.. İşyerim Bolu'da. ama motorumu ist.dan alacağım ve hazır gitmişken şu koruma demirlerini de taktırmak istiyorum. Bu demirleri taktırırken nelere dikkat edeyim ve bu işi nerde yapıyorlar ?? Motor düştüğünde bu demirler gerçekten motoru koruyor mu yoksa onlarda yamulup gider mi?? Sadece öne mi takılıyor yoksa arka kısmı da korur mu ?? Bilgisi olan yazarsa sevinirim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

şiiii aloooooooo size diyom lemmm

Anlaşıldı başımızın çaresine bakcaz

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Yaptırma uzun hikaye, her motora göre hazırlanıp piyasaya sürülüo zaten. Büyük ihtimalle motoru alacağın yerde satarlar ve takarlar. Dert etme yaw..
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Eyong dostum benim önceki motorlarda hep vardı bu parça.. Şimdi ben taktıracağım nelere dikkat etmeliyim sence? Mutlaka birkaç tip ve fiyatta olanı vardır bunun

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    okul yolu paslanmazdan istersen sana adres vereyim orda yaptırabilirsin

bayraktar makina erkan bey
    hisarönü sokak no:43/2 ayvansaray/İstabul
    haliç köprüsünüalt yolunudanhaliç yolundanyani eminönüne giderken 250 mt sonra sağda
    tel:5234776-533 81 79
    ama oraya gidip görüş bence paslanmazdan ebediyenlik oluyor
    yaptıracağım korum demirinden elinde broşür varsa onuda götür
    selamlar

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    pedallara gelip te hareket kabiliyetini azaltmasın bide aşırı sağlam bişey olmamalı. eğer motor düşerse ve koruma demirin çok sağlamsa ana gövdeye zarar verebilir.yani motor düştüğünde kalıp gibi olmasın demirler tüm yükü gövdeye vermek yerine üzerine almalı yamulur gevşer bu şekilde.ist te bikaç yer var kartalda ercen motor diye bi yer var orda aksesuar felan da yapıyorlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler