Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

egsozdaki yag izleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    scooter
    selam herkese

öncelikle yardım eden herkese şimdiden teşekkür ederim. benim ufak bi sorunum var. yaklaşık 1 haftadır egsozumun üzerinde yag lekesine benzer izler oluşuyor. acaba motorum düzensizmi çalışıyor ve yag yakıyor diye biraz inceledim ve servise götürdüm fakat yag seviyesinde azalma olmuyor kulandıgım yakıtmı kalitesiz diye düşünüyorum. daha önce böyle bir sorun yaşayan arkadaş varmı içinizde

teşekkür ederim
    :queen:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı morikante adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam herkese

öncelikle yardım eden herkese şimdiden teşekkür ederim. benim ufak bi sorunum var. yaklaşık 1 haftadır egsozumun üzerinde yag lekesine benzer izler oluşuyor. acaba motorum düzensizmi çalışıyor ve yag yakıyor diye biraz inceledim ve servise götürdüm fakat yag seviyesinde azalma olmuyor kulandıgım yakıtmı kalitesiz diye düşünüyorum. daha önce böyle bir sorun yaşayan arkadaş varmı içinizde

teşekkür ederim
    Aynı sorunla bende karşılaştım. Motoru çok sıcak kullanıp zorlamışsın dedi ustalar.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    üzerinde oluşan yağ lekesinin ne yağ yakmasıyla nede fazla zorlanmayla alakası olduğunu zannetmiyorum.daha evvel egsoza yağ dökülmüş olabilirmi?
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    başka bi araçtan fln sıcramıs vb gibi şeyler olabilir mi?

@babaçi Katılıyorum
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Motosikleti
    zealsun 100 (cup)
    Fotoğrafını atabılırsen ıyı olur ???? Yanı tam olarak anlatamadın sorunu egzosun dısındamı var ıçını nasıl görüorsun bencee bir foto atsan ııyı olur :???

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)